графиняВишенка• 02 мая в 21:28
Що приготувати з мороженого філе оселедця.
Доброго вечора.
Мама сьогодні по акції в Ашані купила і принесла мені також.
Порадьте будь ласка, що і як можна приготувати.
Дякую
графиняВишенка
• 02 мая в 21:32
Ответ дляПушкининиана
1)Засолити сухим способом
2) спекти
Розкажіть будь ласка як засолити
МамОмужа• 02 мая в 21:33
Посмажити або посолити. При смажені запах буде жахливий, але виходить смачно, особливо з картопляним пюре
Пушкининиана• 02 мая в 21:34
Ответ дляграфиняВишенка
Розкажіть будь ласка як засолити
Не розморожую до кінця, промиваю і з усіх сторін добре солю на око (можна обваляти у солі), залишаю на 2 години приблизно. Потім промити і мариную, зазвичай, з оцтом, цибулею, спеціями та олією.
графиняВишенка
• 02 мая в 21:35
Ответ дляМамОмужа
А як посолити?
МамОмужа• 02 мая в 21:37
Ответ дляграфиняВишенка
А як посолити?
Загугліть, є багато варіантів. Мені більше подобається у розсолі
графиняВишенка
• 02 мая в 21:39
Ответ дляМамОмужа
Гуглу не довіряю, люблю перевірені рецепти.
Поділіться своїм, будь ласка
Плекаю думи• 02 мая в 21:49
Ответ дляграфиняВишенка
Поділіться своїм, будь ласка
На 1 литр воды 2 столовых ложки соли, 1 столовая ложка сахара, любые специи, перец горошек, лавровый лист. Будет пряный посол. Без сахара и специй - просто соленая рыба. Складываете рыбу в емкость, заливаете этим рассолом и пусть солится. Пару часов так постоит, потом в холодильник. Через сутки слабосоленая рыба будет, через двое - посоленее. Можно держать в рассоле, а можно в баночку, переложив лучком и маслом.
ГоловнаЯ• 02 мая в 21:51
Ответ дляграфиняВишенка
Розкажіть будь ласка як засолити
А мама не знає?
графиняВишенка
• 02 мая в 22:06
Ответ дляПффф 100%
Такое бывает даже? Никогда не видела замороженное филе селедки
Буває
Кров з молоком• 02 мая в 22:41
Ответ дляграфиняВишенка
Розкажіть як приготувати
В интернете брала рецепт