Весотехник• 02 мая в 21:56
Який роман із сучасної української літератури ви радили б обовязково прочитати?
Якісне й сильне.
Покорительная• 02 мая в 23:57
Ответ дляЛюблю Украину
Люко Дашвар не читали?
Хотіла б стерти з памʼяті, те, що в неї читала, це просто жесть, кримінальна хроніка в максимально огидному збоченому стилі( До речі, дуже часто сучасна українська література цим грішить, це мене дуже від неї відвертає. Таке враження, щоб без максимально неприємного сексуального натуралізму через сторінку писати сьогодні «не комільфо».
Тому з сучасної прози нічого поки не сподобалося, а поезію люблю, Жадана та Іздрика, і ще деяких авторів.
Люблю Украину• 03 мая в 00:00
Ответ дляПокорительная
Вибачте, але я в охуї була після ’Село не люди’. Що потрібно курити, щоб таке написати?
Покорительная• 03 мая в 00:02
Ответ дляЛюблю Украину
О, я здається саме це і читала(( Максимально огидна річ, важко уявити, що в голові у автора, і усіх, хто це видавав, розповсюджував і рекламував(((
Люблю Украину• 03 мая в 00:22
Ответ дляПокорительная
Це як малолітка закохалася в дорослого жонатого чоловіка, а він помер захищаючи копну сіна за пару гривень. А підлітки собі в хуї парафіну вкололи, щоб стояв. Такого трешака я більше ніде не читала
КапитанльнаЯ• 03 мая в 01:20
Андрухович. Московіада, Рекреації. Це вже класика, можна сказати.
Романи його дочки - Софії Андрухович. Фелікс Австрія, наприклад. Важче, серйозніше її ж, багато сюжетних ліній - Амадока.
Невісточка ж• 03 мая в 06:45
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ті тигролови читати неможливо. Кров із очей, а не мова написання
Прекрасна книга.
Захопливо написана.
Чудові герої, описи, мова. Читається на одному диханні.
Захопливо написана.
Та прям багіня• 03 мая в 08:24
Ответ дляЛюблю Украину
Все наспойлеріли :)))
младокошкина• 06 мая в 11:08
Ответ дляНетутешня
’Століття Якова’ Володимира Лиса, сподобалось усім, кому рекомендувала.
мені більш сподобалося Соло для Соломії