всегдаДаДа• 25 марта в 18:40

Пк зоря чи пк Україна, хто є офіційним друкарем трудових книжок?

Дякую!
Мовчу, але хочу• 25 марта в 18:45
Ви прикалуєтесь? Є встановлений зразок, яка різниця, хто його друкує? Чинність має печатка в трудовій, а не друкарня.
Потринділиця• 25 марта в 18:52
А на що це впливає?
автор всегдаДаДа • 25 марта в 21:07
Ответ дляМовчу, але хочу
Ви прикалуєтеся? Одні пишуть тільки зорю брати, інші Україну , а в інтернеті немає офіційного зразка. А, більше, яка печатка? Наче ж пишуть, що їх з якогось року вже не треба. Ви про печатку від роботодавця під кож записом чи ще якась ʼпечаткаʼ?
автор всегдаДаДа • 25 марта в 21:08
Ответ дляПотринділиця
А на що це впливає?
Хз,але чомусь вони всі різні