Підкажіть, будь ласка, гарного перевізника. Передивилась деякі пропозиції і дивує те, що якщо їхати великим автобусом - не можна обрати місця. Ми їдемо великою компанією з дітьми і нам важливо сидіти поруч і не позаду, бо захитує. Знаю, що мікробуси по 3500 грн, але це вже крайній варіант, бо дорогувато. Потяг до Одеси не зручний варіант та й квитки на нього купити не просто. Підкажіть щось, будь ласка
Слоник-тоник• 03 мая в 09:26
Місця обрати неможливо. Якщо зупинка кінцева - автобус пустий і можна вибрати будь яке місце
А у нас макарошки• 03 мая в 09:34
Большие автобусы комфортабельные, там не укачивает. Ездила на очень дальние расстояния, ни разу не укачало никого ни из взрослых, ни из детей, так что пусть не пугают места не впереди