Неправдиша• 03 мая 2025

Терміново потрібна робота

Але зі специфічним графіком - з 9, і до 12:30, в радіусі 30 хв від школи. І можу після 18 години і хоч до комендантської години.
Може знажте, що шукати? Ну або віддалено. Дуже треба.
Дякую!!!
ПесиКот• 03 мая 2025
Я собі в кав´ярню баристу шукала на підміни, з 14.00 до 22.00. На підміну мамі школяра, знайшла іншу маму школяра. Вже півроку так працюють, всі задоволені
автор Неправдиша • 03 мая 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Нет такого. Можно с кофейнями договориться, но они работают с 6-7 утра
Чого немає? До чого тут кав´ярні?
автор Неправдиша • 03 мая 2025
Ответ дляПесиКот
Класно. Я в селі живу, в нас лише дві кав´ярні.
Місячне Сяйво• 03 мая 2025
Ответ дляНеправдиша
Чого немає? До чого тут кав´ярні?
В кофейнях тоже работают люди. И там можно посменно. Но с 6-7 утра, а не с 9
Нет вакансий с таким графиком
Місячне Сяйво• 03 мая 2025
Ответ дляПесиКот
Да, но автору нужно с 9 до 12.30, а потом с 18 и до закрытия. Вряд ли сменщица так захочет. Приходить с 6-7 до 9 утра, потом идти домой, потом снова приходить на 12.30 и работать до 18
ПесиКот• 04 мая 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Це приклад, роботи, досить реально, якщо хазяйка, наприклад кав´ярні чи торгової невеликої точки підмінить. В мене дівчата працюють з 8.00 до 14.00 , одна і з 14.00 до 22.00 інша, один вихідний.
Місячне Сяйво• 04 мая 2025
Ответ дляПесиКот
Так да, у моей подруги тоже по сменам люди работаеют. Всего работников трое. С 6 до 14.30 и с 14.30 до 23.30. Два выходных
Но в случае автора должно быть три человека
Никто не захочет так разрывать день. И хозяйке оно не надо бегать подменять. Это ни туда, ни сюда
ПесиКот• 04 мая 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
В мене декілька закладів, можу сказати на менш прохідному місці, можу підмінити, на прохідному місці з вищою зп, працюють ті, хто має вищу кваліфікацію та й працювати вони хочуть повний день, бо це їх дохід. Авторові варіант, або щось онлайн погодинне, або прибирання якогось офісу чи кафе, в мене прибиральниці повинні прибрати з 22.00 до 8.00. Тобто жорсткої прив´язки до часу нема
Місячне Сяйво• 04 мая 2025
Ответ дляПесиКот
Да, уборка в случае автора как раз самый реальный вариант.
У моей подруги кофейня в Киеве, работать целый день никто не хочет. Очень тяжело работать 5 дней в неделю с 6 утра и до 23.30
Кастрюлька• 13 мая 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Автор, ідіть в школу працювати помічником вчителя, той що на продовженій групі дивиться за дітьми.
Або нянькою в садок - до себе дитину бігом забрали і вона сидить з вами.
Та можна й не бігом. У помічників вихователя обідня перерва з 12.30 до 14.30, тобто у вас буде вільних 2 години, а потім до 17 допрацюєте вже з дитиною. Зарплата мінімалка. Оберіть найближчі до школи садочки, ідіть туди і питайте щодо вакансій. Зазвичай помічники вихователів скрізь потрібні, бо охочих працювати за мінімалка не багато. Але як тимчасовий варіант, чому б і ні. 6500 на руки точно краще, ніж нічого.