Коржик• 03 мая 2025
Де купити набір приборів з гострими виделками?
Хочу купити новий великий набір столових приборів, і єдина вимога - нормальні виделки. Такі, щоб були гострі, а не тупі якими неможливо нічого наколоти.
Може хтось підкаже виробника у кого шукати, або назву моделі. В Ікеа дивлюсь, але онлайн важко зрозуміти які вони вживу будуть
Коржик
• 03 мая 2025
Ответ дляПтица секретарь
так колют глаза..вилками едят!)))
от шукаю такі, щоб і око можна було виколоти в разі потреби )
Соседушка• 03 мая 2025
З власного досвіду, їздила в Епіцентр і інші магазини тримати в руках.
Потім замовила в інтернеті
Щира українка• 03 мая 2025
Ответ дляКоржик
Вспомнился набор из старых с ручками под слоновую кость, там такие вилки острющие, мамонта можно заколоть)) Я не выбирала давно, но тоже обратила внимания, что ни квадратные все на концах, скруглённых мало, а именно острых реально как ранее и вовсе нет. Видимо, это в целях безопасности))
Коржик
• 03 мая 2025
Ответ дляЩира українка
мені щоб тими квадратними поїсти ніяких нервів не вистачає
Щира українка• 03 мая 2025
Ответ дляКоржик
Я когда-то давно в сильпо видела наборы приборов делимано, помню что мне понравился и дизайн и они острые, круглые на конце были, но не знаю есть ли сейчас та серия в продаже..