Уси Пуси• 03 мая в 14:19
Репетитор з математики, української мови. Підготовка НМТ.
Шукаю хороших репетиторів з цих предметів. Поступати наступного року. Порекомендуйте гарних репетиторів, ті які готують до НМТ. Заняття онлайн. Харків.
Може у когось є контакти з інших міст, але якщо це Київ, то там і цінник дорожче.
Буду дуже вдячна хто відпишеться, щоб я залишила вам свою електронну пошту.
Уси Пуси
• 03 мая в 14:30
Ответ дляssss12
залишайте пошту, напишу репетитора з укр.мови
Дякую