Куда_бежать• 03 мая 2025
Як ви зрозуміли ким хочете стати?
Є люди які не знають ким хочуть бути і чого хочуть від життя, і навтіь після закінчення школи вони не знають куди вступати. Як ви зрозуміли що ви хочете? Чи вас заставили?
Куда_бежать
• 03 мая 2025
Ответ дляКокошинЭль
С раннего детства определилась, всегда только принцессой хотела стать.
А в результаті ви хто?
Куда_бежать
• 03 мая 2025
Ответ дляАлесс
До сих пор не знаю,а мне скоро 50
на даний момент ким ви є?
Дюйм оф о4ка• 03 мая 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Никак, так и не поняла, 45 лет.
О чем мечтали, во что играли с 8 до 12 лет? Там ответ
Накладні мюслі• 03 мая 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Интроверт, любила рисовать, лепить из пластилина и глины, мастерить всякое... не любила людей, хотела выйти замуж за лесника и жить в лесу, подальше от цивилизации)))
АнтиТанкист• 03 мая 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Вам ’этот мир абсолютно понятен’ ещё с детства был😂
Медсестричка• 03 мая 2025
В підлітковому віці наша сім´я спіткнулась з несправедливістю, дуже хотілось захистити батьків, знати закони, дивилась усі можливі на той момент фільми про юристів, ідеалізувала роботу юриста, але вивчалася і все життя працюю по професії
Пошаманю• 03 мая 2025
Со школы знала , что работать не хочу
, поэтому поступила куда родители сказали и искала мужа
Мовчу, але хочу• 03 мая 2025
До сих пір не знаю..
Точніше хочеться адекватну зарплатню, а не як зараз в мене. Я помічник бухгалтера.
Щоб була оплата хоть тис 15-20, треба не з однією компанією допомагати і працювати дуже багато.
Тому ще не знаю, чи хочу тут затримуватись і розвиватись , чи шукати щось інше…
Хвильоватиша• 03 мая 2025
Випадково прийшла в професію, яка мені подобається.
Але з дитинства полюбляла все логічне як в математиці.
АяВсёЗнаю• 03 мая 2025
Ответ дляХвильоватиша
Клас! А ким в и працюєте?
Хтомолодець? Я!• 03 мая 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Нет. Леночка 40 годиков
Боже как же рыгачно читать этих Леночка 40 годиков...
Попадалочка• 03 мая 2025
Завжди хотіла бути вчителькою,змінювався,лише,предмет:початкові класи,укр мова і література,математика.Стала вчителькою маткматики.
Небоброїдка• 03 мая 2025
Виходила з сильних сторін, вміння комунікувати з людьми, сильних організаторських та лідерських якостей, таланту до іноземних мов, любові до структурування, впорядкування та аналізу.
АнтиТанкист• 03 мая 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Прыгайте милочка, может полегчает))))
Кинг-Конгша• 03 мая 2025
Ответ дляНебоброїдка
Кем Вы стали?
Тётя Хрюша• 03 мая 2025
а я просто мимо вуза проходила и решила зайти в него и подать документы.так как в другом вузе тоже уже подала заявку,а тогда в 2003 г можно было подать документы вообще в три вуза.в итоге поступила во второй вуз и стала инженером-проектировщиком водоснабжения и канализации. ни про какое проектирование или инженерную специальность в 11 классе я вообще не думала. была девочкой с маленького райцентра. задача была поступить хоть куда-то на бесплатной основе и получать стипендию. в итоге всю жизнь работаю по специальности и мне очень нравится. выучила 3Д программы и проектирую,работа дистанционная,оплата в долларах,смотря какой заказчик.
Хтомолодець? Я!• 03 мая 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Прыгайте милочка, может полегчает))))
Оо, ваша милочка то вообще вишенка. Продолжайте, не останавливайтесь))
АяВсёЗнаю• 03 мая 2025
Ответ дляХвильоватиша
QA, тестувальниця
А що це за професія, як ви вивчилися, розкажіть будь ласка.