Язвочка• 03 мая в 15:49
Дівчата, а є такі, хто не планує відпусток
доношує речі, немає брендових речей , не ходить до косметологів і думає, як прожити ще один місяць … В чому ви знаходите радість ?
Показушница• 03 мая в 15:53
Я така зараз
Не рву дупу що немаэ можливостей зараз - бо це ще більше буде мене спустошувати. Дякую що є здоровʼя і бажання працювати - на цьому і держуся. Знаю що з часом зможу стати на ноги і дозволити собі більше. Дуже намагаюсь не порівнювати своє життя з іншими - бо знаю що я нічого не знаю про них напевне (це раз) , а два - що у кожного свій шлях. Мені не бути Мариною, а Марині - ніколи не бути мною (умовно). Коротше, розмовляю з собою і домовляюся аби зберігати відносний баланс внутрішньо
Локшина на вухах• 03 мая в 15:55
Я. Маю хорошу роботу і гроші. Але немає ні радості, ні натхнення щось робити. Але і не думаю, як прожити ще один місяць.день пройшов, і добре.
Але це, звісно, не нормальний стан.
Ворожу на каві• 03 мая в 15:55
Ответ дляЛокшина на вухах
Але це, звісно, не нормальний стан.
Так автор не про таких, як ви
Язвочка
• 03 мая в 15:56
Ответ дляЛокшина на вухах
Але це, звісно, не нормальний стан.
У вас вигорання …якщо є можливість , чому не відпочити , хоч і в Україні
Локшина на вухах• 03 мая в 15:57
Ответ дляВорожу на каві
Так автор не про таких, як ви
Добавлю цитату. Я та ’хто не планує відпусток, доношує речі, немає брендових речей , не ходить до косметологів’. І в мене немає ніяких радощів. Ви читаєте по-іншому?
Кашка-маняшка• 03 мая в 15:57
Брендові речі...є вовняне недешеве пальто Бенеттон. Все інше небрендове. Купляю одяг в аутлетах, там різні європейські бренди, у Вайкікі. Шанель, Діор і подібного не купую. Маю не Айфон, а смартфон Самсунг Гелаксі.
У відпустку не їжджу через війну.
Гроші витрачаю на: курси англійської, курси підвищення кваліфікації по моїй роботі, на курс масажу раз на рік. До косметологів, на манікюр, педікюр не ходжу (не бачу сенсу), губи не колю, а чистки не корисні для шкіри.
У відпустку не їжджу через війну.
Локшина на вухах• 03 мая в 16:00
Ответ дляЯзвочка
Та я не вважаю свій стан вигоранням. Це сталося від ситуації в країні.
Не звикла відпочивати сама. Пробувала короткий відпочинок з подругою на закарпатті - взагалі ніяк.
А ви чому не відпочиваєте?
Ворожу на каві• 03 мая в 16:01
Ответ дляЛокшина на вухах
Так, ми з вами точно по різному читаємо
Закуйовджена життям• 03 мая в 16:03
В мене зп 11 не втомлена, не маю ніколи відпусток. Працюю 2/2 , маю маленьку підробітку 800 гривень.
Хожу в секонд
Файна дівка• 03 мая в 16:04
Год так жила, в алкоголе радость только находила. Не жизнь, а ад, вычеркнутые год из жизни
Реанимация• 03 мая в 16:07
Ответ дляКашка-маняшка
У відпустку не їжджу через війну.
Удалено администрацией...
Кашка-маняшка• 03 мая в 16:08
Ответ дляРеанимация
Удалено администрацией...
Про що ви? Про який кут ви пишете?
Я десь написала, що обмежую себе в чомусь?
Яка ви агресивна. А я вам і не писала, я писала автору цієї теми. Мені не потрібна ваша оцінка. Скільки ж тут неадекватів.
Ростки жимолости• 03 мая в 16:08
Я. Ні в чому радості не знаходжу. Просто живу, день пройшов - і добре.
Реанимация• 03 мая в 16:10
Ответ дляКашка-маняшка
Про що ви? Про який кут ви пишете?
Удалено администрацией...
Кашка-маняшка• 03 мая в 16:14
Ответ дляРеанимация
Удалено администрацией...
120-120-120 (не худею)• 03 мая в 16:16
Я така
Але мене більше непокоїть мій психологічний стан - відсутність бажання навіть до тих речей, які можу собі дозволити, ніж відсутність брендових та косметологів
Как нефиг делать• 03 мая в 16:17
Ответ дляКашка-маняшка
Про що ви? Про який кут ви пишете?
Это вечная проблема. Отвечаешь автору и обязательно вылезет какая-то гадюка, чтобы шикнуть на твой ответ с фразой ’каквытакживете’, при этом о себе ничего не расскажет, а бегает собирает ответы о чужой жизни))
котопёс• 03 мая в 16:17
Відпустку запланувати не можу - немає з ким їхати, брендових речей немає, купую звичайні, до косметолога не хожу.
Люблю прогулянки в лісі/парку, влітку озеро, чекаю грибний сезон - це на сьогодні найприємніше. Мрію про море, цим і живу.
Ще серіальчики дивлюсь)
Мрію про пончик• 03 мая в 16:20
Брендових речей нема,планую,як прожити місяць,я сама з дітьми і маму доглядаю.А позитив шукаю у всьому,прожила день і дякувати Богу.Заробила,забезпечила дітей і маму-щаслива.А може кудись і колись поїдемо,всяке можу бути.
Луковая• 03 мая в 16:20
Есть, смотрю сериалы и гуляю с ребенком, вот йогой хочу заняться, просто живу.
Кашка-маняшка• 03 мая в 16:21
Ответ дляКак нефиг делать
Да, причем свой комментарий на тему автора она не оставила, и непонятно, почему она так язвит на ровном месте.
Реанимация• 03 мая в 16:21
Ответ дляКашка-маняшка
Удалено администрацией...
Кашка-маняшка• 03 мая в 16:23
Ответ дляРеанимация
Удалено администрацией...
Девушки, пожалуйтесь на эту даму.
Реанимация• 03 мая в 16:23
Ответ дляКашка-маняшка
Девушки, пожалуйтесь на эту даму.
Удалено администрацией...