И_В_офигительных_штанах• 03 мая в 19:20

Часто хоче спати

Донька 8 років.
Питання в тому чи це нормально?
Дитина засинає о 21-22.00
Зранку о 07.30 підйом без проблем. У вихідні дні сама прокидається о 08.00.
Але коли вдома ( не на гуртках, не на групі продовженого дня) , часто хоче спати в обід . А сьогодні взагалі заснула під час обіду за столом.
Аналізи в нормі.
Апетит поганий.
До якого лікаря звернутися?
Звезда в шоке• 03 мая в 19:22
Вітамін Д та феритин також ок?
автор И_В_офигительных_штанах • 03 мая в 19:24
Ответ дляЗвезда в шоке
Вітамін Д та феритин також ок?
Вітамін Д 20 (зараз приймає)
Феритин 19
Брюлик в стразах• 03 мая в 19:25
це особливість така, хтось не спить , а хтось спить
Звезда в шоке• 03 мая в 19:26
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Вітамін Д 20 (зараз приймає)
Феритин 19
Може ще гормони щитоподібної залози здати, вони також можуть давати втому.
В моєї Д 8 при нормі 30+, нещодавно також шукали причину, здавали аналізи та робили УЗД
КрестьянинДиор• 03 мая в 19:26
А може в неї насичений день? Гуртки? Може втомлюється в школі?
Звезда в шоке• 03 мая в 19:27
Ответ дляБрюлик в стразах
Коли дитина змалку спить багато, то це одне. А коли завжди була енергійною,а тут батарійка сіла- це зовсім інше.
автор И_В_офигительных_штанах • 03 мая в 19:28
Ответ дляЗвезда в шоке
А УЗД чого?
Ответ дляЗвезда в шоке
Вона завжди любила поспати в обід. Не хотіла йти в школу бо переживали як буде без обіднього сну
Звезда в шоке• 03 мая в 19:29
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А УЗД чого?
Черевної порожнини та щитоподібної залози
Однозначная• 03 мая в 19:30
Ответ дляБрюлик в стразах
Заснути за столом під час обіду в 8 років... мені здається, це дійсно не норма.
Ряженка• 03 мая в 19:35
Я вообще всегда любила спать
Но у меня во втором кажется классе еще и температура была 37.1 долго

Выясняли. И в самом конце педиатр говорит: а у кардиолога вы были? Мама такая: нет, вот у него еще не были!
Короче анализы, узи, лечение
Оказался порок сердца, пролапс митрального клапана и что-то еще.
Уколы, таблетки, контроль
Говорили - если не перерасту - надо будет операцию делать лет в 20.
проверялась во время первой беременности - все нормально. Больше не проверяюсь. Сейчас уже 38 мне.
Мама до сих пор вспоминает как долго искали причину слабости и легкой температуры. Я всю вторую четверть в школу не ходила.
Пишущаяся• 03 мая в 19:47
Я в детстве вообще не хотела спать. Просыпалась раньше родителей и мешала спать им ) В садике тоже не спала на дневном перерыве. Было энергии много. А после 27 лет что то изменилось и сейчас я готова спать везде и всегда. Пропила витамины, вроде бы помогло немного
Маю рацію• 03 мая в 19:47
Моя донька в 7 років пішла в 1 клас. І до 9 років, після уроків,приходила і спала, потім робила все. Зараз, вона студентка, багато працює ,навчається. Може,прийти і заснути на 1,5-2 години,вдень...А для мене, це нонсен, заснути вдень, якщо хворію,тільки. Я до того, якщо вас хвилює тільки сон вдень, то, можливо нервова система дитини, так захищає організм від перевантажень.
Кручу хвости• 03 мая в 20:00
І в 9 років, і в 11 років діти (з різних сімей) засинають після школи. Веземо в обід на тренування, то діти в транспорті сплять.
автор И_В_офигительных_штанах • 03 мая в 20:06
Ответ дляКручу хвости
Я дуже переживаю.
Кручу хвости• 03 мая в 20:32
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Я дуже переживаю.
Тоді починайте з педіатра. Моя дитина після якогось вірусного захворювання взагалі спала по 15-16 годин на добу. Дуже гемоглобін знизився. Підняли гемоглобін, стала спати норму