Крапипопка• 03 мая 2025
Історія, яку розкажеш тільки під анонімом
У березні 22 року я приїхала з донькою до іншої країни. Через півроку познайомилася з чоловіком до якого відразу зʼявилися дуже сильні почуття. Відносини розвивалися швидко. Він почав приїздити майже кожен день, не помітила як став залишатися на ніч і від мене їхав на роботу. Почав говорити про спільне проживання , сімʼю , дитину. На той час мені було 35, йому 37. Він має гарну роботу, дохід вище середнього для цієїкраїни. Через пів року після знайомства стали жити разом. Винайняли житло в престижному районі , всі витрати він взяв на себе, бо я нічого не могла запропонувати на той момент, адже навіть роботи ще не було, це була програма для біженців з вивчення мови та інтеграції і лише мінімальні соціальні виплати. Він про це знав. Отже ми стали жити разом. Я почала вже помічати , що він досить агресивно може реагувати на буденні якісь проблеми, емоційний, грубий, часто не обирав слів навіть. Виявилося, що він може вживати наркотики. Приносив додому. Але говорив, що алкоголь в багато разів гірше. Але з часом наркотики та алкоголь були разом. Через місяць ми були з друзями в барі , по дорозі додому заїхали на заправку , там до мене заговорив продавець. Мій хлопець вирішив , що я фліртую і почалося… він на парковці вирвав мені волосся, бив по обличчю. Вдома у ванній кімнаті розірвав на мені одяг, кричав до ранку. Наступного дня я зрозуміла що я не можу розчісати волосся. Довелось відрізати. Я звернулася до друзів. Нас забрали з речами. Він вибачався… я повернулася. Можна розповідати довго . Спробую коротше. Через півроку тікали вночі з дому. Бив ногами, душив. Я втратила голос. Друзі викликали поліцію, але проблеми були у мене зі службою у справах дітей. Через пару місяців під дією наркотиків та алкоголю вдарив так, що був великий синець і я не могла два тижні ходити на роботу. Останній раз штовхнув і я зламала ключицю. Тепер він звинувачує мене, що через моє ставлення до життя , до виховання дітей, до фінансів у сімʼї наші відносини зруйновано і він через те і вживав алкоголь і наркотики , бо я його не мотивувала. І я маю змінитися. При кожній розмові говорить, що він мене підібрав без нічого, голу і босу. Що я нічого не досягла у своєму житті ні в Україні, ні за три роки тут. Він мені допоміг знайти роботу, та оформити покупку авто( гроші на авто мої). Після того як я почала працювати, половину оренди оплачувала я. Купувала також продукти в закривала всі свої потреби. Він часто говорить , що я божевільна, ненормальна, вимагав навіть довідку від лікаря, що я здорова психічно. Декілька місяців тому я все ж таки зʼїхала від нього. Винайняла житло. При переїзді він мене довів до істерики, бо вимагав, щоб я заплатила за житло, продукти, депозит, меблі, які він купив…довелося оплатити депозит нового житла, за нове житло за місяць і йому також за місяць. Добре, що хоч вистачило розуму відкладати , коли вийшла на роботу. Зараз я майже не виходжу з дому. Тільки на роботу. Не можу ні з ким спілкуватися. Втратила абсолютно мотивацію жити. Тільки заради дитини. Мені дуже соромно взагалі про це комусь розповідати. Ніхто не знає. Навіть соромно говорити з психологом. А найстрашніше, що я йому вірю, що я насправді порожнє місце. Дякую , якщо прочитали …
Лорка-хлорка• 03 мая 2025
Ответ дляКишмишная Мая
З Вами б усе добре було б, якщо б ви спостерігали як Вашу матір регулярно лупцє на протязі декілька років псих і наркоман?
Може у Вас залізна психіка, але більшості дітей це спричинило б страшну психічну травму
Три епізоди протягом 3 років. На щастя мої батьки ніколи не піднімали руку, не матюкалися. Але у мене були вчителі, які щодня кричали на дітей, називали дебілами і іншими принизливими виразами, тягали дітей за одяг/руки, лупили указкою по столі, що я підстрибувала. Звісно, що такі були не всі вчителі, але і не один. Мені вже цього щоденного стресу було достатньо, не уявляю як би я реагувала, аби то мене називали лебідкою чи таскали за одяг чи лупили указкою по моєму столу перед обличчям. І якось соцслужби не переймалися таким, і поскаржитися особливо нікому було - вчитель завжди ’правий’. Ось це насправді набагато більший вплив справило б. І до сьогодні такі вчителі є в школі.
Борисфенка• 03 мая 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Це щене кінець історії, впевнена
Якщо він кончений психопат і наркоман, то може і грохнути авторку.
Їй би країну поміняти.
Галя-краля• 03 мая 2025
Автор , обнимаю вас, понимаю что с абьюзивных отношений выйти не всегда легко, но пожалуйста никогда больше не возвращайтесь к нему, он же вас убьёт в следующий раз, пожалейте ребёнка.
Крапипопка
• 03 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Їй би країну поміняти.
Він занадто опікується своєю репутацією.
Лорка-хлорка• 03 мая 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Вы подставили под опасность не только себя но и своего ребенка и как это отразится на ней … но вы сейчас начнете писать что все отлично
Опять же до вас не дошло что вы сама же и испортили себе жизнь, и по факту не до сих пор не осознали
Якби була хоч найменша загроза життю дитини, вона давно була б у притулку. Зразу ж. Автор собі життя не зіпсувала, вона отримала такий досвід. Так, у ньому є щось позитивне, щось негативне. Але вона жива, неушкоджена і все у неї буде гаразд.
Синди Кроуфорд• 03 мая 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
Автор, вы просто выбрали не того мужчину. Но такие ошибки допускают абсолютно все. Если вы столкнулись с абьюзером это не говорит о том, что вы слабая или никто. Как раз такие мужчины изначально выбирают себе в жертвы женщин со стержнем и пытаются их сломать. А вот ваш бывший мужчина слабак. Даже не смог справиться со своими зависимостями касательно алкоголя и наркотиков. И вообще унижать и бить женщину - быдло самое настоящее.
Правильно, что никому не рассказываете эту историю. Она непостыдная, а скорее поучительная для других. Но нашим людям только дай возможность узнать про это, будут судить, давать свою оценку этому, оно вам не надо. А вот к психологу стоило бы обратиться. Возможно, он бы вам помог быстрее отойти от пережитого.
Не все так просто. И автор не просто выбрала не того. Она его встретила зачем-то. И он каким-то образом срисовал сразу «жертву». Психопаты далеко не к каждой могут подойти в принципе.
Новорічна пальма• 03 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Ви писали в поліцію на нього заяву за побої?
Крапипопка
• 03 мая 2025
Ответ дляСhanelKa
Ви ж бачили, що він наркоман
Нащо то все далі ?
В цій країні кокаїну більше ніж алкоголю. За 1 грам навіть не буде кримінальної відповідальності. Все доступно.
Борисфенка• 03 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Він некерований у гніві і у нього падає планка. Потім він отямиться і почне рятувати свою репутацію, закопавши ваш труп.
Ви граєтеся з вогнем. Зникніть подалі, цілішою будете.
ТАЗератти• 03 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Я не начну писать , что все отлично. Все далеко не отлично , а даже совершенно наоборот. Я прекрасно понимаю , какую ошибку совершила и какие последствия могут быть . Именно поэтому я ушла и именно поэтому написала здесь , чтобы услышать мнение со стороны, потому что мои мозги промыты и сознание искажено. До меня прекрасно все дошло. И мне совершенно непонятно исходя из каких соображений вы пришли к таким выводам?
Блин, автор, не оправдывайтесь перед такими. Поверьте, ей плевать. Там эмоционального интеллекта ноль, эмпатии тоже. Ничего вы не испортили себе жизнь. Да, не все гладко, да, было плохо. Но вы осознали проблему, теперь главное не здаться в том, что дура не вы, а он. Он скотина и мразь. Точка.
Я вам писала о дочери. Ну что бы вы ей говорили, окажись она в такой ситуации? Бежать от мудака! Вот и бегите! Изолируйтесь от него! У вас от него скорее всего зависимость, как от наркотиков. Быстро это не лечится. Внушите себе, что вам нельзя сдаваться! В блок его и ни под каким предлогом не общаться. Вообще никак.
Крапипопка
• 03 мая 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Поліція приїжджала додому. Брали у мене свідчення.
Новорічна пальма• 03 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Побої знімали? Фіксували?
Синди Кроуфорд• 03 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Тут не важко дізнатися , де , хто живе.
Автор, вам нужна помощь специалиста хотя бы чтобы перестать жить в страхе вечном. И нужно разобраться каким образом так вышло что вы вляпались в это, но это только после того как вы сможете чувствовать себя в безопасности. В случившемся нет вашей вины, но для дальнейшего построения отношений, необходимо эти завершить окончательно. Если он будет жить в вашей голове, ничего не изменится((
Сил вам.
Новорічна пальма• 03 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Так
Тоді для нього це не може пройти безслідно. Як мінімум, він заплатить штраф і отримає заборону до вас наближатися
Лорка-хлорка• 03 мая 2025
Автор, намагайтеся його максимально знецінити в своїй голові. Щодня. Він повинен для вас стати пустим місцем, тарганом, який не викликає нічого крім огиди. Тоді легше буде відпустити і не вестися більше на казки про щасливе майбутнє.
Новорічна пальма• 03 мая 2025
При найменшій спробі підійти до вас ви повинні викликати поліцію, зразу.
По телефону - жодного спілкування
Швидка Настя• 03 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Близько 3 ночі
Ну я подивилась. Те що я і думала. У вас Нептун в 7 будинку. Нептун планета іллюзій, мрій, а в 7 будинку , а це будинок шлюбу і партнерства, означає, що ви завжди будете притягувати алкоголіків, ігроманів, наркоманів і людей з будь-якими залежностями, які ламатимуть вам життя. Ви як сліпа робитеся. Нептун в будинку шлюбу це однозначно чоловік алкоголік чи наркоман.
Далі- Ліліт в 12 будинку. У вас культ жертви.ви свої страждання прямо смакуєте. Люди з Ліліт в 12 будинку відпрацьовують свою карму, життя важке. Бпгато такий ситуацій, про які соромно казати.
І у вас Венера в 4 будинку- будинку Батьківщини, дому, батьків, власної нерузомості. По факту ви ща лива будете лише вдома. У вас силтний зв´язок звласним житлом. По карті був сильний зв´язок з батьками. Неможу скмзати що вони були поганими для впс.
З 29 березня Ліліт зайшла в Скорпіон ібуде до осені. У цей час будьте обережними . Активізуються ваші теми 12 дому. Це можебути від лікпрні до тюрми. Усі ізольовані приміщення. Беріть себев руки, бо по таких показних у вас шляхдо пстхушки. Я серйозно.бийте на сподох,шукайте допомоги.
Стосовно чоловіків. Щасливого щлюбу не буде. Просто змиріться. Абобудетебита, ламана, розчавлена. Увпс гарні покпзники кар´єри і роботи. Гроші до вас йдуть. Сказати що ви прямо бідна -я неможу
ЕваАдамівнаРайська• 03 мая 2025
Автор, я вам співчуваю. Хочете, можем з вами просто поспілкуватись? Без засудження. Просто так. Якщо що, пишіть в особисті.
Я, як зараз кажуть, психолог у навчанні.
:)
В житті буває всяке. Головне, що ви вже на шляху, що веде до іншого життя.
:)
Крапипопка
• 03 мая 2025
Ответ дляЕваАдамівнаРайська
:)
Дякую вам!
Синди Кроуфорд• 03 мая 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Вы правда думаете что автору нужны ваши обвинительные речи сейчас?
Да, она ошиблась. Да, где-то пожалела идиота, а где-то затупила может. Плюс чувство незащищенности в чужой стране. И? Дальше что? Теперь ещё потыкать палкой в нее? Вы вообще отмороженная наглухо?
ЕваАдамівнаРайська• 03 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Дякую вам!
Сподіваюсь, що у вас все буде добре. Нормальний психолог чи психіатр вас не засудить, правда.
В решті решт, тут вже вас стільки жінок засудили… А насправді, навряд чи стало гірше ніж було? В будь якому разі - ви все самі про себе знаєте. Люди вигулюють біле пальто. :(
Попихтю та й годі• 03 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Це єдина людина в моєму житті, з якою я не можу конкурувати у вправності вести дискусію. Майстер маніпуляцій. Переговорити чи переконати неможливо. Якби хтось мені сказав 3 роки тому, що я попаду у таку ситуацію, я б розсміялася в обличчя
Вы уже молодец, что разорвали отношения. На будущее- никак з контактов с ним, даже переписки в мессенджерах не начинайте.
ЕваАдамівнаРайська• 03 мая 2025
Ответ дляТАЗератти
Дуже класна порада!
Синди Кроуфорд• 03 мая 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Сомневаюсь, что автор испытывает романтические чувства в его сторону. Чувство вины и страх. Обесценивание его ничего не даст толком, проверено((
Поддакиваю иногДА• 03 мая 2025
Автор, я бежала бы роняя тапки, как только бы узнала про наркотики, еще до побоев.
Я желаю вам сил и терпения найти себя, полюбить себя и обрести уверенность в себе
Швидка Настя• 03 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Близько 3 ночі
Чи мав перший чоловік якусь залежність? Гулящий чоловік теж йде по Нептуну. Плюс це всі художники.музиканти.люди ’не от мира сего’. Ваша задача - дитина.робота.
ЖующаЯКонфету• 03 мая 2025
Автор,шок,вам під 40,чим ви думаєте?Прийдіть до тями або повертайтеся в Україну поки він вас не вбив.