Крапипопка• 03 мая 2025
Історія, яку розкажеш тільки під анонімом
У березні 22 року я приїхала з донькою до іншої країни. Через півроку познайомилася з чоловіком до якого відразу зʼявилися дуже сильні почуття. Відносини розвивалися швидко. Він почав приїздити майже кожен день, не помітила як став залишатися на ніч і від мене їхав на роботу. Почав говорити про спільне проживання , сімʼю , дитину. На той час мені було 35, йому 37. Він має гарну роботу, дохід вище середнього для цієїкраїни. Через пів року після знайомства стали жити разом. Винайняли житло в престижному районі , всі витрати він взяв на себе, бо я нічого не могла запропонувати на той момент, адже навіть роботи ще не було, це була програма для біженців з вивчення мови та інтеграції і лише мінімальні соціальні виплати. Він про це знав. Отже ми стали жити разом. Я почала вже помічати , що він досить агресивно може реагувати на буденні якісь проблеми, емоційний, грубий, часто не обирав слів навіть. Виявилося, що він може вживати наркотики. Приносив додому. Але говорив, що алкоголь в багато разів гірше. Але з часом наркотики та алкоголь були разом. Через місяць ми були з друзями в барі , по дорозі додому заїхали на заправку , там до мене заговорив продавець. Мій хлопець вирішив , що я фліртую і почалося… він на парковці вирвав мені волосся, бив по обличчю. Вдома у ванній кімнаті розірвав на мені одяг, кричав до ранку. Наступного дня я зрозуміла що я не можу розчісати волосся. Довелось відрізати. Я звернулася до друзів. Нас забрали з речами. Він вибачався… я повернулася. Можна розповідати довго . Спробую коротше. Через півроку тікали вночі з дому. Бив ногами, душив. Я втратила голос. Друзі викликали поліцію, але проблеми були у мене зі службою у справах дітей. Через пару місяців під дією наркотиків та алкоголю вдарив так, що був великий синець і я не могла два тижні ходити на роботу. Останній раз штовхнув і я зламала ключицю. Тепер він звинувачує мене, що через моє ставлення до життя , до виховання дітей, до фінансів у сімʼї наші відносини зруйновано і він через те і вживав алкоголь і наркотики , бо я його не мотивувала. І я маю змінитися. При кожній розмові говорить, що він мене підібрав без нічого, голу і босу. Що я нічого не досягла у своєму житті ні в Україні, ні за три роки тут. Він мені допоміг знайти роботу, та оформити покупку авто( гроші на авто мої). Після того як я почала працювати, половину оренди оплачувала я. Купувала також продукти в закривала всі свої потреби. Він часто говорить , що я божевільна, ненормальна, вимагав навіть довідку від лікаря, що я здорова психічно. Декілька місяців тому я все ж таки зʼїхала від нього. Винайняла житло. При переїзді він мене довів до істерики, бо вимагав, щоб я заплатила за житло, продукти, депозит, меблі, які він купив…довелося оплатити депозит нового житла, за нове житло за місяць і йому також за місяць. Добре, що хоч вистачило розуму відкладати , коли вийшла на роботу. Зараз я майже не виходжу з дому. Тільки на роботу. Не можу ні з ким спілкуватися. Втратила абсолютно мотивацію жити. Тільки заради дитини. Мені дуже соромно взагалі про це комусь розповідати. Ніхто не знає. Навіть соромно говорити з психологом. А найстрашніше, що я йому вірю, що я насправді порожнє місце. Дякую , якщо прочитали …
ТаПрямТам• 03 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Малося на увазі , моє ставлення вцілому до виховання дітей. Моє бачення , моє ставлення. А дитина у меня одна
Тоді на майбутнє подумайте:
Якби він вас ненароком вбив (штовхнув невдало навіть) - що було б з вашою дитиною? Я навіть не про служби. А про те, що наступною була б вага дитина в той же день навіть.
Дуняша• 03 мая 2025
Ответ дляН@Диете
У вас есть официальный ответ полиции по вашему заявлению о побоях, удушении, переломе ключицы, наркотиках, преследовании? Там так и написано «делать ничего не будем»?
Было ли заявление?
Бла бла бла• 03 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Я вам від щирого серця бажаю ніколи не зіткнутися з таким у вашому житті. Колись я також так само говорила- зверхньо, образливо, принизливо. Але дуже добре, що такі як ви не приймають рішення про кастрування жертв домашнього насилля. Нехай щастить
У Вас не має жодного аргументу виправдатись за таку Вашу халатність по відношенню до дитини.
Зі своїм життям робіть що завгодно!
Як можна бути в адекваті і таке дозволяти?
Повний треш, якщо історія реальна.
Зі своїм життям робіть що завгодно!
Повний треш, якщо історія реальна.
Швабристка• 03 мая 2025
Ответ дляШалена красуня
Согласна на 100%. Вырвал волосы на заправке…и после этого с ним? Бил ногами…и Вы все равно не ушли. Как такое возможно?
Но в любом случае лучше позже чем никогда
Ключицу сломал, а Автор ему жрать покупала и ноги раздвигала. Сюр какой-то. И ведь придёт он к ней с букетиком за 5 евро и она опять побежит к нему. Ещё столько не сломанных костей осталось.
Дуняша• 03 мая 2025
Ответ дляШвабристка
Тундиринда• 03 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Дівчата, я не претендую на співчуття. Я всім дякую за вашу думку і погляд зі сторони. Мені важливо почути людей неупереджених, тому що я майже повністю втратила звʼязок з реальністю.
Так идите к психиатру, если Вы не чувствуете связи с реальностью. И лечитесь. Ради ребенка.
Лорка-хлорка• 03 мая 2025
Ответ дляБла бла бла
Зі своїм життям робіть що завгодно!
Повний треш, якщо історія реальна.
Зі своїм життям робіть що завгодно!
Повний треш, якщо історія реальна.
А судді хто?...
Крапипопка
• 03 мая 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
А судді хто?...
Вочевидь бла бла бла
Яйцеголовая• 03 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
У моей подруги ситуация ещё хуже. Познакомилась с молодым парнем 21 год ему был. Тот ей нассал в уши о любви и прочем. Не работал, целыми днями развлекался, а она его содержала и была счастлива. Как оказалось он спал с её 12-ти летней дочкой. Я ей говорила, обратись в полицию, его посадят! На что она округляла глаза и говорила, что никогда этого не сделает и дочка скорее всего сама его соблазнила. Итог: дочка в 17 съехала на съёмное жильё, чтобы отчим перестал её трахать, а этот урод сразу же потерял интерес к её маме и свалил.
Подруга?! Т е близкий вам человек такое мочил? И вы молчали?
Бла бла бла• 03 мая 2025
Вам треба не поради, а психотерапевт і починати працювати з цим всим.
І не завадить консультація психіатра для призначення медикаментозної підтримки з урахуванням стану на зараз.
Copy-Paste• 03 мая 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
ваша единственная ошибка, что вы не ушли после первого же случая. но хорошо, что вообще смогли уйти
Так а сейчас автор вроде цепями не прикована
Нет желания просто вылезти из теплого болотца
Есть свои в нем плюшки
А так прийдется на себя ого-го сколько взять ответственности. Но не хочется
Есть свои в нем плюшки
Голова колгоспу• 03 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Вочевидь бла бла бла
До вас ничего и не дошло(((
Только ребенка жаль
Copy-Paste• 03 мая 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
а какая разница, какая страна? такие мужики везде одинаковые, хоть в рашке, хоть в Норвегии, например
И бабы тоже
Тундиринда• 03 мая 2025
Ответ дляДуняша
Было ли заявление?
Я Вас прошу, у меня сосед квасит по субботам и девку свою по полу таскает, до утра. Приезжает пару раз полиция, и пару раз гбр, до утра. Она не пишет заявление. И ничего нельзя сделать. Она моложе гораздо. И однажды она часа в 3 утра ушла, и о чудо,стало тихо. Не будет кого дурачить, выпьет и спать ляжет, без зрителей. Задрали,честно. Она себе тоже непонятно что воображает.
Бла бла бла• 03 мая 2025
Автор, а можете якось пояснити, чого повертались? Чого йому вірили після 1,2,3 разу?
Санта Барбара• 03 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Це єдина людина в моєму житті, з якою я не можу конкурувати у вправності вести дискусію. Майстер маніпуляцій. Переговорити чи переконати неможливо. Якби хтось мені сказав 3 роки тому, що я попаду у таку ситуацію, я б розсміялася в обличчя
Да ладно
Швидка Настя• 03 мая 2025
Автор. Напишіть дату час і місце народження.хочу наталтну карту глянути впшу.
Бла бла бла• 03 мая 2025
Якщо у Вас були дуже сильні емоційні гойдалки, що спричинили спів залежні стосунку, Ви ризикуєте повернутися ще раз і не раз.
Крапипопка
• 03 мая 2025
Ответ дляШвидка Настя
23.07.1986 Суми
Лорка-хлорка• 03 мая 2025
Автор, ви велика молодець, що визнали проблему і вийшли з цих відносин.
Вважайте, що це був досвід. І добре, що це вже в минулому. Не дайте себе обманути ще раз. Ви і дитина живі і здорові, це головне. У вас є робота, ви не залежите від цього чи іншого чоловіка. Порадниці вам цього не пробачать, плюс ви за кордоном, плюс фінансово самодостатня. Чекаємо коментарів співчуття вашому екс чоловіку, дитині, вашим коту/собаці/рибкам (потрібне підкреслить), всім громадянам країни вашого перебування... Амінь.
Крапипопка
• 03 мая 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Дякую
Кишмишная Мая• 03 мая 2025
Ответ для...аяприкольная
какая страна ?
обычно, если страну не пишут - это рашка
Які мовні курси у рашці? Німеччина мабуть.
Кишмишная Мая• 03 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Ні , не араб. Він також емігрант в цій країні, але він з ЄС
Поляк?
Голова колгоспу• 03 мая 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
А вам видимо ребенка автора не жаль
И автор молодец у вас)))
Кишмишная Мая• 03 мая 2025
Ответ для...аяприкольная
ну понятно, вы будете отрицать...
Ну може там батько до матері так ставився
Штора с кисточкой• 03 мая 2025
Ответ дляКрапипопка
Жертви домашнього насилля - самі вибирають бути жертвами домашнього насилля, запамʼятайте це…..
Кишмишная Мая• 03 мая 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Ось вона - справжня жіноча солідарність і ’підтримка’ справжньої Порадниці...
Ну так, тут холодний душ одразу влаштують.
тянитолкайка• 03 мая 2025
Типовий перверзний нарцис
Психопат
Тікати і він не повинен знати де ви
Психопат
Тікати і він не повинен знати де ви