Мона Лиза• 04 мая в 07:34

Коли списується ЄСВ?

Я ФОП початківець. В кабінеті бачу що військовий збір та податок списуються регулярно щомісяця. ЄСВ не списується, думала спишеться за квартал, але нічого не списалось. Так має бути? Коли воно спишеться? Чи щось не те? Рахунки всі брала особисто в податковій.
Мати тріля• 04 мая в 07:39
Спишется в следующем году за год.

Сплата ЄСВ здійснюється раз в квартал протягом 20 днів після закінчення кварталу загальною сумою, яка складатиме 5280 гривень (1760 грн х 3 місяці).
Кто крайний?• 04 мая в 07:46
Ответ дляМати тріля
Спишется в следующем году за год.

А напомните. Если фоп уже пенсионер, то с минималка уже ничего не нужно начислять?
Мати тріля• 04 мая в 07:48
Ответ дляКто крайний?
Не поняла вопрос.
Вы имеете ввиду платить ли есв пенсионеру? Нет.
Только Единый и Военный
автор Мона Лиза • 04 мая в 07:57
Ответ дляМати тріля
Спишется в следующем году за год.

О, дякую. Я вже десь читала що спишеться коли подам декларацію за рік і тоді одразу все за рік і спишеться, але хотілось ще від когось почути підтвердження.
Мати тріля• 04 мая в 08:00
Ответ дляМона Лиза
Если Вы сама ведете ФОП, то советую вступать в какието группы, где тусят фопы и буггалтера
автор Мона Лиза • 04 мая в 08:04
Ответ дляМати тріля
Підписалась в телеграмі на Смоковича та Янків, але не читаю, тільки відео їх на Ютубі дивлюсь.
Мати тріля• 04 мая в 08:06
Ответ дляМона Лиза
Читайте. Там в комментах и спросить можно.
Мальовнича даль• 04 мая в 09:40
Ответ дляМона Лиза
Михайло Смокович казав в одному з відео, якщо хочете, я знайду.
Казав, що спишется в наступному році, і весь рік буде накопичуватись сума
Мальовнича даль• 04 мая в 09:44

На минуте 7:40 отвечает
автор Мона Лиза • 04 мая в 11:15
Ответ дляМальовнича даль
Дякую, я наче і дивлюсь його відео і звіти за минулий рік за його відео подавала, а це щось пропустила. (Я там ФОП була всього 2 місяці в минулому році і ЄСВ не платила)
Yul-ya• 04 мая в 12:27
Коли будете подавати декларацію за 2025 рік, там буде додаток з ЄСВ, який Ви заповните та ЄСВ за рік спишеться
автор Мона Лиза • 04 мая в 16:29
Ответ дляYul-ya
Дякую, буду тепер спати спокійно.