В танке• 26 апреля в 13:05
Де я можу подивитись податки, які сплачено з моєї зарплати?
На сайті ПФУ бачу загальну суму з/п та суму ЄСВ. Роблю закордонну декларацію, і мені потрібно вказати суму податків з зарпалати. Чи є спосіб дізнатися про це, не питаючи в компанії напряму?
Юпитерная• 26 апреля в 13:09
У вас это налог на доходы и пф. Справку о доходах из налоговой и есв.
В танке
• 26 апреля в 13:22
Дякую, дівчата! Сьогодні половина сервісів недоступна, спробую, коли відновлять роботу.
Ms. При теле• 26 апреля в 14:44
Ответ для175см55кг19лет (она)
В дії замовте довідку ок-7
И чем она отличается от того что автор видит в кабинете ПФУ? Если ей надо налоги, которые удерживаются из зарплаты
Довідка ОК-7 містить відомості про суми заробітної плати, з якої сплачується єдиний соціальний внесок (у межах максимальної величини) та страховий стаж за період із 2011 року.
175см55кг19лет (она)• 26 апреля в 14:46
Ответ дляMs. При теле
Великодушно прошу прощения, не дочитала что речь про удержания.
Ещё раз примите 100 моих извинений.
По теме: в кабинете плательщика налогов заказать справку за нужный период. Там будут удержания видны и доход
Ещё раз примите 100 моих извинений.