В танке• 26 апреля в 13:05

Де я можу подивитись податки, які сплачено з моєї зарплати?

На сайті ПФУ бачу загальну суму з/п та суму ЄСВ. Роблю закордонну декларацію, і мені потрібно вказати суму податків з зарпалати. Чи є спосіб дізнатися про це, не питаючи в компанії напряму?
Шотуткоїться?• 26 апреля в 13:06
В приложении ПФ
Дело было давно• 26 апреля в 13:07
Ответ дляШотуткоїться?
В приложении ПФ
Там єсв тілтки
Пффф 100%• 26 апреля в 13:09
Попробуйте в налоговую обратиться
Юпитерная• 26 апреля в 13:09
У вас это налог на доходы и пф. Справку о доходах из налоговой и есв.
Мишка-шалунишка• 26 апреля в 13:14
Витяг в Дії
175см55кг19лет (она)• 26 апреля в 13:17
В дії замовте довідку ок-7
автор В танке • 26 апреля в 13:22
Дякую, дівчата! Сьогодні половина сервісів недоступна, спробую, коли відновлять роботу.
автор В танке • 26 апреля в 14:17
Цікаво, що викликало злість в тих, що ставлять злі смайлики .
Ms. При теле• 26 апреля в 14:44
Ответ для175см55кг19лет (она)
В дії замовте довідку ок-7
И чем она отличается от того что автор видит в кабинете ПФУ? Если ей надо налоги, которые удерживаются из зарплаты
Довідка ОК-7 містить відомості про суми заробітної плати, з якої сплачується єдиний соціальний внесок (у межах максимальної величини) та страховий стаж за період із 2011 року.
175см55кг19лет (она)• 26 апреля в 14:46
Ответ дляMs. При теле
Великодушно прошу прощения, не дочитала что речь про удержания.
Ещё раз примите 100 моих извинений.

По теме: в кабинете плательщика налогов заказать справку за нужный период. Там будут удержания видны и доход