Леплю из пластилина• 04 мая в 09:13

Что вас радует в это непростое время?

Меня радует и отвлекает шоппинг ,но понимаю,что лучше вместо шоппинга покупать валюту.
Сонячний зайчик• 04 мая в 09:13
Пельмени и коньяк.
So_so• 04 мая в 09:13
Кот
автор Леплю из пластилина • 04 мая в 09:14
Ответ дляSo_so
Кот
Кот это вне конкуренции.
наКоблучках• 04 мая в 09:14
Життя радує. Діти, рідні, подорожі, гори Карпати, 100 кущів троянд які я висадила, цвіт дерев в дворі, спів пташок.
Котів теж чотири, радують.
Доки я жива, мене все радує.
Голубая фишка• 04 мая в 09:15
Коты, секонд, яйца по 1грн, скидки,шару люблю
Пузата Хата• 04 мая в 09:16
У меня все хорошо
И время нормальное
Галябалована• 04 мая в 09:17
Ответ дляГолубая фишка
Я вчера не дошла за яйцами, заболела. Может сегодня дойду, а то уже последний день. Кстати в секонде тоже люблю рыться находить какие-то вещи симпатичные. Не всегда успешно правда
автор Леплю из пластилина • 04 мая в 09:17
Ответ длянаКоблучках
Котів теж чотири, радують.
Доки я жива, мене все радує.
Скільки вам обійшлись 100 кущів троянд?
автор Леплю из пластилина • 04 мая в 09:18
Ответ дляГалябалована
А как яйца купить по 1 грн?
Добрая свекровь• 04 мая в 09:18
Ответ дляПузата Хата
У меня все хорошо
И время нормальное
Супер, що у Вас все добре. І що Ви видно не в Україні
для українців взагалі не нормальний час(
наКоблучках• 04 мая в 09:19
Ответ дляЛеплю из пластилина
Скільки вам обійшлись 100 кущів троянд?
Близько 20000 грн
Мусик Пусик• 04 мая в 09:19
Басейн,іду після роботи і такий кайф і релакс,просто голова відключається.Періодично зустрічаюся з подругами,наступного тижня д.н,то театр,вечеря,якраз субота.Рідкі поїздки до дітей хоч на тиждень вириваюся,там відпочиваю з ними,можемо десь і полетіти,там шопінгую,дома нема коли і нема моїх магазинів.
Гербарія сушу• 04 мая в 09:19
Щодня шукаю позитив - смачна кава, обійми сім´ї, сонячний день, здорова сім´я, можливість купувати все, що потрібно, спорт, прсиденьки з друзями, прогулянки з чоловіком, фільми, подорожі...
Голубая фишка• 04 мая в 09:20
Ответ дляГалябалована
Купон многоразовый яйцовый
Аноним с кешбеком• 04 мая в 09:20
Дети очень радуют. Ещё муж. Когда держу его за руку или смотрю в его глаза.
Моя любовь. Она моя радость.
Гербарія сушу• 04 мая в 09:20
Ответ длянаКоблучках
Близько 20000 грн
Ви вже посадили їх?
Голубая фишка• 04 мая в 09:20
Ответ дляЛеплю из пластилина
А как яйца купить по 1 грн?
Это у кого ещё остался купон , мало таких людей
наКоблучках• 04 мая в 09:20
Ответ дляГербарія сушу
Ви вже посадили їх?
Восени ще. Вже пробуджуються
Я только за!• 04 мая в 09:21
Спорт, смачна їжа, книжки, природа
Добрая свекровь• 04 мая в 09:21
Що живу в місті де долітає раз на пів року. Реально щаслива від цього. Молюсь за людей, які мають не спокійні дні та ночі.
В цей час стараюсь не відкладати життя на потім. По можливості робити приємності якісь) одяг, смаколикі, подорожі і тд
Галябалована• 04 мая в 09:21
Ответ дляГолубая фишка
Купон многоразовый яйцовый
Я знаю, но он действует 6 дней. Вот сегодня уже 6ой день. Я брала в предыдущие дни, кроме первого дня и вчера
Кондуктор маршрутки• 04 мая в 09:21
Шопінг ні, бо грошей постійно не вистачає, продукти дуже дорогі. Гарний фільм, серіал, смачна їжа, коктейль...
Не їм після шостої• 04 мая в 09:22
Муж
Ребенок
Новая машина
Дача
Квартира,в которой доделали ремон

Вкусно покушать
Гербарія сушу• 04 мая в 09:23
Ответ длянаКоблучках
Восени ще. Вже пробуджуються
Клас . В мене десь кущів 20 і то я вважаю багато))
Горня капучіно• 04 мая в 09:23
Ответ дляГолубая фишка
Купон многоразовый яйцовый
Це хто грався в застосунку?
Кондуктор маршрутки• 04 мая в 09:23
Ответ дляДобрая свекровь
В нас сьогодні знов жахлива ніч була, а нещодавно й день був з масованою атакою...Чомусь придовбалися до нашого міста. Добре що мохіто трішки зменшило градус стресу вночі.
Ні грама• 04 мая в 09:23
Кот, природа-погода,вкусные вино, еда, дети, секс,шоппинг. Подобрала наконец-то кондиционер своим волосами- радуюсь.
Українська зірочка• 04 мая в 09:24
Мене хобі радує, це листівки, ляльки
Потім радує кожен ранок кава
Квіти в квітнику (свій дім)
Коти
Учора випила пива бутилку (дуже рідко вживаю ) як же гарно мені було ))) хоч поспала
Кондуктор маршрутки• 04 мая в 09:24
Ответ дляНі грама
Який взяли кондиціонер?
Голубая фишка• 04 мая в 09:25
Ответ дляГорня капучіно
Це хто грався в застосунку?
Так