Леплю из пластилина• 04 мая в 09:13
Что вас радует в это непростое время?
Меня радует и отвлекает шоппинг ,но понимаю,что лучше вместо шоппинга покупать валюту.
Янгол в камуфляжі• 04 мая в 09:26
Меня все радует) постоянно какие то поездки, прогулки, что то новое - несмотря ни на что жизнью нужно наслаждаться!)
Печенюшка• 04 мая в 09:26
Ответ дляГолубая фишка
Коты, секонд, яйца по 1грн, скидки,шару люблю
Сестра
Я тоже так, как удастся что-то прикольное добыть за копейки - прям душа радуется. Алиэкспресс еще, там можно в играх купончики и кредиты получать, а потом что-то за 42 коп. заказать, ну классно же. Обожаю шару)
БеллаДонна• 04 мая в 09:27
Ответ дляПузата Хата
У меня все хорошо
И время нормальное
Вибачте,ви в Україні?
Баба на горошині• 04 мая в 09:29
Шопинг, уход за собой, спать под дождь, получать посылки (обычно 10-15 в пути все время), ненавязчивое внимание и флирт мужчин
Христя в тiстi• 04 мая в 09:29
Ответ дляПузата Хата
У меня все хорошо
И время нормальное
У вас там хіба на мокшандії ціни не підняли останнім часом? Чи ви уже в омериках за яйця бʼєтеся?
наКоблучках• 04 мая в 09:30
Ответ дляГербарія сушу
Клас
. В мене десь кущів 20 і то я вважаю багато))
В мене теж довго було 25. А зараз звільнилося місце і захотіла багато троянд.
Побачу що з цього вийде.
БеллаДонна• 04 мая в 09:30
А мене радує,що вночі нічого не прилетіло. Сьогодні вихідний. Зробила каву,поки всі сплять,сиджу радуюсь
Добрая свекровь• 04 мая в 09:30
Ответ дляКондуктор маршрутки
В нас сьогодні знов жахлива ніч була, а нещодавно й день був з масованою атакою...Чомусь придовбалися до нашого міста. Добре що мохіто трішки зменшило градус стресу вночі.
Тошно від цього. Хочеться випити якусь таблетку щоб заглушити той душевну біль та ненависть. Воно поїдає з середини.
Пищалка• 04 мая в 09:33
Із вчорашнього що мене прадувало: бузок у вазі, гречаний чай і син приніс мильні бульбашки, я й не очікувала, що я за ними так скучила. )))
Кондуктор маршрутки• 04 мая в 09:34
Ответ дляДобрая свекровь
Це дійсно так. Намагаюсь абстрагуватись як можу, але...Якщо чесно, дуже сподіваюсь, що хоч 8-10 можна буде трішки розслабитись і поспати нормально, не хвилюватись коли дитина гуляє десь, а тут тривога.
Кондуктор маршрутки• 04 мая в 09:34
Ответ дляПищалка
Гречаний чай мрію спробувати, де продається?
Голубая фишка• 04 мая в 09:35
Ответ дляdiron
Ой, а де це яйця по 1 грн???
Уже акция закончилась, было в Сильпо
Пузата Хата• 04 мая в 09:35
Ответ дляХристя в тiстi
В ЕС, цены соответствуют зарплатам
С этим все нормально
Голубая фишка• 04 мая в 09:37
Ответ дляХристя в тiстi
В Америке за яйца дерутся, а у Украине яйца хл за 1грн 10шт . Американцы в шоке
Кривая спроса• 04 мая в 09:39
Ответ длянаКоблучках
Життя радує. Діти, рідні, подорожі, гори Карпати, 100 кущів троянд які я висадила, цвіт дерев в дворі, спів пташок.
Котів теж чотири, радують.
Доки я жива, мене все радує.
Котів теж чотири, радують.
Доки я жива, мене все радує.
Рада за вас
. Навчіть мене, я так не вмію
. А хто займатиметься дітьми і побутовими обов´язками, поки я зайнята своїми хоббі (скажімо тими ж трояндами)?
БеллаДонна• 04 мая в 09:43
Ответ дляПузата Хата
Нет. Уехали в 22 году
Ну то рідійте там тихенько. У нас тут інші проблеми
Капитошечка• 04 мая в 09:44
Агату Кристи слушаю. Депрессив, атмосфера, мрачняк, драматизм, гипнотическая музыка, вставляет. Соответствует актуальному состоянию.
Треба ось так• 04 мая в 09:46
Ответ длянаКоблучках
Котів теж чотири, радують.
Доки я жива, мене все радує.
Котів теж чотири, радують.
Доки я жива, мене все радує.
+1, найменша дрібничка, війна навчила цінувати кожну мить. от вчора спонтанно з сусідами під вечір просто виїхали в ліс (там обладнана відпочинкова поляна). Люди вже роз’їхались, дітвора раділа природі. Поки розпалили вогнище, вже стемніло.... просто сиділи навколо вогню і балакали. Пекли на вогні нанизаний на патичок хліб і яблука, як в дитинстві, діти в захваті були
Щедрик ведрик• 04 мая в 09:46
Ответ дляУкраїнська зірочка
Мене хобі радує, це листівки, ляльки
Потім радує кожен ранок кава
Квіти в квітнику (свій дім)
Коти
Учора випила пива бутилку (дуже рідко вживаю ) як же гарно мені було ))) хоч поспала
Потім радує кожен ранок кава
Квіти в квітнику (свій дім)
Коти
А мене недавно знову навчили пити пиво, останній раз пила у Відні дегустаційний набір 5видів, пила /недоптла перед ковідом, а оце десь з Нового року раз, два на місяць буваю в парілці (зараз рідко виходить через роботу, яка далеко)і : попробуй, продегустуй, а як тобі цец смак... То наче дуже навіть в класно заходить в гарній компанії.
Ні грама• 04 мая в 09:48
Ответ дляКондуктор маршрутки
Який взяли кондиціонер?
Vatika с кактусом. В поиске была очень долго.
Треба ось так• 04 мая в 09:48
Ответ дляДобрая свекровь
Супер, що у Вас все добре. І що Ви видно не в Україні
для українців взагалі не нормальний час(
навіть для тих українців, що виїхали, не нормальний час.... це хіба для душевнохворих або з деменцією він нормальний, бо вони не усвідомлюють в силу психічної хвороби
Треба ось так• 04 мая в 09:49
Ответ дляМусик Пусик
Басейн,іду після роботи і такий кайф і релакс,просто голова відключається.Періодично зустрічаюся з подругами,наступного тижня д.н,то театр,вечеря,якраз субота.Рідкі поїздки до дітей хоч на тиждень вириваюся,там відпочиваю з ними,можемо десь і полетіти,там шопінгую,дома нема коли і нема моїх магазинів.
А я вчора так сиділа в темноті і просто дивилась на вогонь.... реально релакс
Щедрик ведрик• 04 мая в 09:49
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я собі подорожі зробила регулярними, переїхала по роботі, тепер до мами в гості треба їхати ніч поїздом, мама у віці, ще працює, одиних розмов по телефону мені мало. Кожна подорож- нова історія.
Треба ось так• 04 мая в 09:51
Ответ дляХристя в тiстi
ні, вона манька, сидить в Україні і строчить тут з 40 клонів
Міс Всесвіт• 04 мая в 09:52
Радуют: вкусная еда, шоппинг и предвкушение выгула новенького, новая люксовая косметика, даже новая бытовая химия, цветы в горшках, ремонт дачи, быть на природе. Очень радует когда не ленюсь.
Не радуют: новости. Подумываю отписаться от всех каналов и соц сетей - не вывожу больше поток происходящего вокруг.
Мания-Величия• 04 мая в 09:54
беременность. старший ребенок. вкусная еда. вкусный кофе. шоппинг (книги, игры, пособия всякие). шоппинг одежды тоже радует, но не так сильно, как игры. тканевые маски для лица. театр, поездки на природу. вязание.
еще люблю фантазировать о том, чтобы я сделала в нашем микрорайоне, будь у меня 10-20 млн грн, это прям мое guilty pleasure:))