Помогалочка• 04 мая в 09:17

Как лучше уволиться?

Буду писать заявление на увольнении на днях, т.е. заявление будет началом мая. Уволится хочу в июне. Будем уезжать в другой город.
Лучше уволиться по собственному желанию или в связи с переездом? Есть какие-то нюансы? Подскажите, девочки, кто знает.
Горня капучіно• 04 мая в 09:19
За согласованием сторон
Станете потом на биржу
Кіма кепка• 04 мая в 09:20
Нет статьи в связи с переездом

Если они согласятся,то по согласованию сторон

А так по своему дкланию
Ясамаякрасивая)• 04 мая в 09:20
Якщо керівник погоджується - за угодою сторін
Ясамаякрасивая)• 04 мая в 09:21
Ответ дляКіма кепка
Нет статьи в связи с переездом

А так по своему дкланию
Є. Це поважна причина ст 38. Зміна місця проживання
Крем для арбуза• 04 мая в 09:26
Ответ дляКіма кепка
Нет статьи в связи с переездом

А так по своему дкланию
Ст 38 в связи с переездом в другую местность, можно не отрабатывать 2 недели. Если вы не грамотная,то это не значит что такой статьи нет.
Ну що ви, мамо!• 04 мая в 09:26
По согласию сторон.
Впораюсь зі всим• 04 мая в 09:30
За угодою сторін. Але краще попередити за 14 днів роботодавця
Хвігура мічти• 04 мая в 09:30
Автор, можна і я в вашій темі запитаю про звільнення?
З початку війни якась кількість людей не працює, писали заяви на відпустку без збереження заробітної плати по той час , коли діяв військовий стан, потім наступну і тд, нас не звільняли. Потім написали одну заяву з формулюванням - до кінця дії військового стану.
Зараз керівництво, тиждень тому, сказало або виходити 9 травня, або звільнятися. Питання - що буде, якщо не писати заяву на звільнення?
Забрызжу ядом• 04 мая в 09:33
Ответ дляХвігура мічти
В законі написано, що якщо більше 90 днів, то це тільки на розсуд керівництва. Можуть надати, можуть ні.
Якщо не писати заяву на звільнення - ви не вийшли на роботу, щоб по статті вас не звільнили.
мадамГрицацуева• 04 мая в 09:33
Если есть несовершеннолетние дети, можете уволиться одним днем
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 мая в 09:34
Ответ дляХвігура мічти
А що вам дає відпустка на тій роботі за власний рахунок? Єсв не платять за вас, страховий стаж не йде.
Хвігура мічти• 04 мая в 09:35
Ответ дляЗабрызжу ядом
Але у мене є підписана керівництвом заява - до кінця дії військового стану. Письмово чи якось офіційно мене не попередили, що я маю вийти, просто по телефону
мадамГрицацуева• 04 мая в 09:36
Ответ дляЗабрызжу ядом
Умный руководитель не уволит по статье. Это всегда потом может выйти боком
Забрызжу ядом• 04 мая в 09:36
Ответ дляХвігура мічти
Це я вже вам не підскажу. Точно не знаю.
Ясамаякрасивая)• 04 мая в 09:36
Ответ дляХвігура мічти
Нічого не буде.
мадамГрицацуева• 04 мая в 09:37
Ответ дляХвігура мічти
Значит считайте, что вы не уведомлены по закону
Ясамаякрасивая)• 04 мая в 09:38
Ответ дляХвігура мічти
Взагалі то ці заяви потрібно поновлювати кожного разу як подовжують військовий стан
Хвігура мічти• 04 мая в 09:39
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Збереження місця робочого тільки, більше нічого
автор Помогалочка • 04 мая в 09:39
Ответ длямадамГрицацуева
Дети несовершеннолетние.
Но я не хочу одним днем. Хочу нормально передать дела. Дать возможность найти человека на мое место. Поэтому и планирую написать заявление в мае об увольнении в июне.
Ясамаякрасивая)• 04 мая в 09:39
Ответ дляХвігура мічти
Я б на вашому місці перестрахувадась і передала керівництву нову заяву з 9 травня.

Бо вони можуть аргументувати що наказ був виданий по 8 травня. Далі заяв не поступало і ставити вам прогули
Хвігура мічти• 04 мая в 09:40
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Так і було, до минулого літа. Потім сказали написати: прошу надати… до кінця дії військового стану - це була вказівка керівництва
Ясамаякрасивая)• 04 мая в 09:41
Ответ дляХвігура мічти
Ну вони вирішили трішки обійти закон
А ви поступайте точно по закону.
Хвігура мічти• 04 мая в 09:41
Ответ дляЯсамаякрасивая)

Дякую , так і зроблю
Забрала і не сказала• 04 мая в 09:44
Ответ дляКіма кепка
Нет статьи в связи с переездом

А так по своему дкланию
Є
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 мая в 09:47
Ответ дляХвігура мічти
І навіщо вам робоче місце без зп ?
Ну шо не так?• 04 мая в 09:48
Ответ дляПомогалочка
Дети несовершеннолетние.
Ну так договаривайтесь по согласию сторон. Оно в трудовой лучше смотрится чем все остальное.
Хвігура мічти• 04 мая в 09:55
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
І навіщо вам робоче місце без зп ?
Планую повертатися і працювати там в майбутньому
Хвігура мічти• 04 мая в 09:58
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ну вони вирішили трішки обійти закон
А ви поступайте точно по закону.
Так, я напишу. Але ж вони можуть цю заяву просто не підписати…
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 мая в 09:59
Ответ дляХвігура мічти
Не працює підприємство. Немає де працювати. Куди повертатися?
Хвігура мічти• 04 мая в 09:59
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Наше працює. По такій заяві за власний рахунок є люди, які виїхали