Бесбардак• 04 мая 2025

Малюк не робить тосі тосі

Малюк 9,5 міс, активний, є контакт з оточуючими, емоційно реагує, але от ігри як тосі точі чи сорока ворона то не хоче робити ні сам ні з допомогою ( забирає ручки і не дає ними хлопати)
Що робити? Чи це вже тривожний дзвіночок, чи може пізніше буде покращення? Дякую
Мама фіфті цента• 04 мая 2025
Дитина вас розуміє, щось говорить?
Леди_в_ночи• 04 мая 2025
тосі тосі?

Что именно он не делает?
Чумачечая Весна• 04 мая 2025
Переживаєте - йдіть до лікаря
So_so• 04 мая 2025
Мне 44, я не знаю как делать тоси-тоси
Ща как дам• 04 мая 2025
😆😆😆
Белоснежко• 04 мая 2025
я теж таке не роблю)))
Скоро_вчера• 04 мая 2025
Я ни разу не играла ни в какие тост, и не надо меня трогать грязными лапами, правильно он руки убирает.
Щепотка_совести• 04 мая 2025
Чую, що він не один на Порадниці.
Поясніть хоч,що це )))
Стріляний птах• 04 мая 2025
Что такое тосі-тосі? Ми теж не вміємо
Щепотка_совести• 04 мая 2025
Тосі – тосі!
Кури в горосі,
свині в капусті,
не будем їх виганяти,

щоби були тлусті.

Тосі – тосі,
свині в горосі,
поросята в гречці,
бути суперечці.
Тосі-тосі,
свині в горосі,
та й не всі, та й не всі,
бо частина у вівсі,
а ще трошки в просі.

Гарна дитина, що відмовляється від такого )
opium_black• 04 мая 2025
Я теж тосі-тосі не роблю 😱
Помогалочка• 04 мая 2025
Сиділа , не писала про тосі тосі, бо думала, одна я відстала, і це якась нова розвиваюча гра. Виявилось , ніхто не знає.
Дитина може не любитм звуків хлопків. Я їх непереварюю, і це для мене жах. І може не переносити торкання до долонів.
Щедрик ведрик• 04 мая 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Тосі – тосі!
Кури в горосі,
свині в капусті,
не будем їх виганяти,

щоби були тлусті.

Тосі – тосі,
свині в горосі,
поросята в гречці,
бути суперечці.
Тосі-тосі,
свині в горосі,
та й не всі, та й не всі,
бо частина у вівсі,
а ще трошки в просі.

Боже, який жах. А дитина розумничка
Помогалочка• 04 мая 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Тосі – тосі!
Кури в горосі,
свині в капусті,
не будем їх виганяти,

щоби були тлусті.

Тосі – тосі,
свині в горосі,
поросята в гречці,
бути суперечці.
Тосі-тосі,
свині в горосі,
та й не всі, та й не всі,
бо частина у вівсі,
а ще трошки в просі.

Дякую!) Перший раз чую.
Луковая• 04 мая 2025
тоси тоси надо мужу своему делать, а ребенка в покое оставить
Встидаюся запитать• 04 мая 2025
9 месяцев? Мог бы и на работу уже устроиться.
Щепотка_совести• 04 мая 2025

стало цікаво, чому ця пані звертається до дітей, бо мені стало страшно від неї чомусь, а як діткам на неї дивитись? )
Встидаюся запитать• 04 мая 2025
Ответ дляЛуковая
Вспомнился анекдот про покусаку, почему-то)
Клевотница• 04 мая 2025
Первый раз слышу про тоси тоси.
Врач на осмотрах спрашивает про эти Тоси? С чего вы взяли , что ребенок их должен делать?
Луковая• 04 мая 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Расскажите
Луковая• 04 мая 2025
Ответ дляЩепотка_совести
https://www.youtube.com/watch?v=_DkP6-AWeTQ

еханый бабай....
Встидаюся запитать• 04 мая 2025
Ответ дляЛуковая
Расскажите
Жена и муж в постели.
Жена покусывает мужа за ухо и приговаривает;’ Сейчас к тебе прийдёт покусяка’.
Потом кусает в шею’ Покусяка, покусяка’. Затем покусывает ему грудь; ’Покусяка уже близко!’.
Кусает в живот; ’Покусяка уже тут’.
Тут муж не терпеливо вскрикивает; ’А когда ко мне придет ПОСОСЯКА?
Анонимба• 04 мая 2025
Ответ дляSo_so
Мне 44, я не знаю как делать тоси-тоси
тю, у Вас вже ’цигель, цигель, ай люлю’)))) тут вже треба молитись, щоб не дожити до стадії ’тосі-тосі’
Цікаво, які недоколисані ліплять синьомордих тіток? Комедію не дивились знамениту?
А щодо другої половини, то не приведи Господи впади в маразм і будит 8міс. дитиною по розуму
Встидаюся запитать• 04 мая 2025
Ответ дляАнонимба
.
Неправдиша• 04 мая 2025
Мои в 9 месяцев уже вообще-то посуду за собой мыли
Вакцениро Вона• 04 мая 2025
Тосі-тосі - це український варіант «ладушек»
Анонимба• 04 мая 2025
Ответ дляНеправдиша
фігня, а дулі вміли крутити?
Сама не знаю• 04 мая 2025
Перервемо цей парад людей, для котрих все українське - чуже і дике. Авторко, ви більше орієнтуйтеся на розуміння імені і на вказівний жест. Саме останній - ключова річ у ранній діагностиці аутизму. Коли сину було 11 місяців - і він взагалі не розумів свого імені і не мав вказівного жесту, ми почали бити на сполох. У рік йому діагностували РАС. Рання реабілітація творить дива, зараз йому 11, тільки вже років, і все у нього більш-менш гаразд. Ігри в 9 місяців - ще не показник точно.
Вкуси мене• 04 мая 2025
Ответ дляopium_black
Я теж тосі-тосі не роблю 😱
А що робите? Баран-баран-баран-буц?
opium_black• 04 мая 2025
Ответ дляВкуси мене
А що робите? Баран-баран-баран-буц?
В наперстки граю