Бесбардак• 04 мая 2025

Малюк не робить тосі тосі

Малюк 9,5 міс, активний, є контакт з оточуючими, емоційно реагує, але от ігри як тосі точі чи сорока ворона то не хоче робити ні сам ні з допомогою ( забирає ручки і не дає ними хлопати)
Що робити? Чи це вже тривожний дзвіночок, чи може пізніше буде покращення? Дякую
Анонимус Я• 04 мая 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Тосі – тосі!
Кури в горосі,
свині в капусті,
не будем їх виганяти,

щоби були тлусті.

Тосі – тосі,
свині в горосі,
поросята в гречці,
бути суперечці.
Тосі-тосі,
свині в горосі,
та й не всі, та й не всі,
бо частина у вівсі,
а ще трошки в просі.

Гарна дитина, що відмовляється від такого )
Удалено администрацией...
Русланка з гілки• 04 мая 2025
Ой,мабуть зацікавився ладусями в 2.5, сороку як не давав робити так і не дає,не цікаво йому,розвивався по нормам,розмовляти реченнями почав у 2.8 одразу двома мовами,а так до 2х років у запасі було 5 слів і звуки.
Хачапууури• 04 мая 2025
Ответ дляopium_black
Я теж тосі-тосі не роблю 😱
ну, всееее
щас мы вам диагноз поставим и начнем лечить
Сердючка• 04 мая 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Тосі – тосі!
Кури в горосі,
свині в капусті,
не будем їх виганяти,

щоби були тлусті.

Тосі – тосі,
свині в горосі,
поросята в гречці,
бути суперечці.
Тосі-тосі,
свині в горосі,
та й не всі, та й не всі,
бо частина у вівсі,
а ще трошки в просі.

Мне 39 - я впервые в жизни слышу про тоси-тоси)))
А тут ребенку 9 месяцев.
Сердючка• 04 мая 2025
Ответ дляЛуковая
тоси тоси надо мужу своему делать, а ребенка в покое оставить
Муж подаст на развод сам, если ему вместо минета сделают тоси-тоси
Хачапууури• 04 мая 2025
Ответ дляНеправдиша
Мои в 9 месяцев уже вообще-то посуду за собой мыли
можна рецепт вашого воспитания
Сердючка• 04 мая 2025
Ответ дляКлевотница
Первый раз слышу про тоси тоси.
Врач на осмотрах спрашивает про эти Тоси? С чего вы взяли , что ребенок их должен делать?
Врач направляет маму к психиатру сразу.
opium_black• 04 мая 2025
Ответ дляХачапууури
ну, всееее
Вже чекаю, бо тут спеціалістів дуууже багато 🤭 хіба можна пропадати талантам?
Сердючка• 04 мая 2025
Ответ дляАнонимус Я
Удалено администрацией...
Сердючка• 04 мая 2025
Ответ дляХачапууури
можна рецепт вашого воспитания
Сначала тоси-тоси)))
Хачапууури• 04 мая 2025
Ответ дляopium_black
так
чого талантам за дарма пропадати
Хачапууури• 04 мая 2025
Ответ дляСердючка
Сначала тоси-тоси)))
Щепотка_совести• 04 мая 2025
Ответ дляСама не знаю
Перервемо цей парад людей, для котрих все українське - чуже і дике. Авторко, ви більше орієнтуйтеся на розуміння імені і на вказівний жест. Саме останній - ключова річ у ранній діагностиці аутизму. Коли сину було 11 місяців - і він взагалі не розумів свого імені і не мав вказівного жесту, ми почали бити на сполох. У рік йому діагностували РАС. Рання реабілітація творить дива, зараз йому 11, тільки вже років, і все у нього більш-менш гаразд. Ігри в 9 місяців - ще не показник точно.
Як високопарно )))
tosiać польскою - плескати в долоні, то тосі-тосі з якого регіону походить?
Ми в Києві більше обожнювали туж Наталю Забілу, а тосі-тосі до нас не дійшли, тому стало дивно, що авторка вирішила, як й ви, за всіх, та за дитину, хто що повинен знати та робити:
Ладки, ладоньки, ладусі,
Ой ладусі, ладки!
Де були ви?
У бабусі.
Що їли?
Оладки.
З чим оладки? Із медком
Та з солодким молочком.
А де брали медок?
Діставали у бджілок,
У саду зеленому,
Під рясними кленами,
Під кленами,
Під липами,
Де ягоди розсипані.
Хто розсипав?
Гуси.
Хто збере?
Бабуся.
Хто поїсть?
Дитинка —
Дівчинка Марійка.

https://folklore.kh.ua/site/track?id=423 або так )
Сердючка• 04 мая 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Тосі – тосі!
Кури в горосі,
свині в капусті,
не будем їх виганяти,

щоби були тлусті.

Тосі – тосі,
свині в горосі,
поросята в гречці,
бути суперечці.
Тосі-тосі,
свині в горосі,
та й не всі, та й не всі,
бо частина у вівсі,
а ще трошки в просі.

А этот стих ребенок должен знать наизусть в 9 месяцев и рассказывать как скороговорку?)))
Сама не знаю• 04 мая 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Як високопарно )))
Ладки, ладоньки, ладусі,
Ой ладусі, ладки!
Де були ви?
У бабусі.
Що їли?
Оладки.
З чим оладки? Із медком
Та з солодким молочком.
А де брали медок?
Діставали у бджілок,
У саду зеленому,
Під рясними кленами,
Під кленами,
Під липами,
Де ягоди розсипані.
Хто розсипав?
Гуси.
Хто збере?
Бабуся.
Хто поїсть?
Дитинка —
Дівчинка Марійка.

Я з центральної України. Вже 11 років тому були в ютьюбі українські мультики з тосі-тосі. Ті, хто цілеспрямовано шукає дитині ладушкі, могли на них, звісно, не натрапити.
Сердючка• 04 мая 2025
Ответ дляВкуси мене
А що робите? Баран-баран-баран-буц?
Да! Сначала тоси-тоси, потом баран-баран-буц, потом минет)
Сама не знаю• 04 мая 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Як високопарно )))
Ладки, ладоньки, ладусі,
Ой ладусі, ладки!
Де були ви?
У бабусі.
Що їли?
Оладки.
З чим оладки? Із медком
Та з солодким молочком.
А де брали медок?
Діставали у бджілок,
У саду зеленому,
Під рясними кленами,
Під кленами,
Під липами,
Де ягоди розсипані.
Хто розсипав?
Гуси.
Хто збере?
Бабуся.
Хто поїсть?
Дитинка —
Дівчинка Марійка.

і щодо пафосу: молода мама занепокоїлась, бо щось їй здається у розвитку дитини підозрілим. То, можливо, варто обговорити цю тему, а не знущатися над старим українським віршиком?
Сердючка• 04 мая 2025
Ответ дляСама не знаю
Розвиток мами дещо підозрілий, а з дитиною все ок.
Сама не знаю• 04 мая 2025
Ответ дляСердючка
ні, з мамою все гаразд. А в коментарях - парад людей, котрим все українське чуже і дике. Тут вже про оральний секс і психіатрів для мами торочать.
Сердючка• 04 мая 2025
Ответ дляСама не знаю
А для Вас секс це дико?
Сама не знаю• 04 мая 2025
Ответ дляСердючка
А для Вас секс це дико?
обговорювати оральний секс в темі мами, котра занепокоєна здоров´ям малюка - ідіотська ідея.
Сердючка• 04 мая 2025
Ответ дляСама не знаю
Шкода вашого чоловіка. Але десь таки він його отримує. Поки Ви тосі-тосі шукаєте.
А зі здоров´ям малюка автора все ок.
Дивно шукати здоровій дитині діагнози.
Сама не знаю• 04 мая 2025
Ответ дляСердючка
А зі здоров´ям малюка автора все ок.
Дивно шукати здоровій дитині діагнози.
Я була такою ж мамою, як авторка теми. У мого сина таки виявився РАС. Але так, давайте спробуємо мене вколоти чоловіком. Я ще товста, можете ще по моїй вазі проїхатися - саме ж місце у темі про ранній розвиток дитини.
Щепотка_совести• 04 мая 2025
Ответ дляСама не знаю
11 років? )
Зрозуміло. В нас діти старші, як й дівчата свій вік позначили в темі, а ще на ютубі взагалі українською тоді не викладали, тому ми співали нашім діткам те, що самі в дитинстві чули, або в книжках знаходили.
Тож не чипляйтесь до ладушок,
Лада походить не з раші, а з нашої Русі!
А от тосі-тосі - з Польші виходить!
Сама не знаю• 04 мая 2025
Ответ дляЩепотка_совести
11 років? )
Тож не чипляйтесь до ладушок,
А от тосі-тосі - з Польші виходить!
Ага, тема з розвитку дитини плавно звернула на філологію. Чудово. Українська - одна з найбагатших лексично мов світу, тосі у нашому словнику є. З польської походить також слово ’звезда’, постарайтесь цим якось дорікнути росіянам.
Сердючка• 04 мая 2025
Ответ дляСама не знаю
Я Вам співчуваю, але це не означає що потрібно автоматично на рівному місці вишукувати діагнози у всіх інших людей.
Чесно, якби я була лікарем і до мене прийшла перелякана мама, бо дитина не робить якісь там ’тосі-тосі’, про які знає лише мама і мало хто скрізь про них знає, то я б дала мамі направлення на її обстеження.
Бо у таких мам, які дітям кожен день вишукують неіснуючі діагнози діти виростають тривожними невростеніками і їм потім дуже важко жити в суспільстві. Бо мама з малечку вчить всього навкруги боятися.
Тому лікувати перш за все потрібно таких мам.
Щепотка_совести• 04 мая 2025
Ответ дляСама не знаю
Ви зрозуміли, про що я.
Не чипляйтесь до людей, щоб не отримати у відповідь.
Ви самі вийшли на себе у нерозумінні багатства Української!
Сама не знаю• 04 мая 2025
Ответ дляСердючка
Коли я витягувала дитину з його діагнозу, я нарешті зареєструвалася на амазоні, щоб купувати всю наукову літературу по темі. І в УСЬОМУ СВІТІ педіатрам радять прислухатися до мами, якщо їй здається, що у немовляти щось не так. Так, до мам без профільної освіти. До мам, котрі щомісяця і так відвідують лікарів. Бо лікар бачить малюка кілька хвилин, а мама - сюрпрайз - значно більше. І якщо щось маму непокоїть - варто не знецінювати це.
Але можна прикапатися до віршика і розказати тупий анекдот.
Сама не знаю• 04 мая 2025
Ответ дляСердючка
Та ви чемпіонка з обплюьовування чужих переживань.
автор Бесбардак • 04 мая 2025
Слухайте, ну питання ж було про соціально емоційний , пізнавальний розвиток, наслідування за дорослим і т д, а ви приколупались до того тосі тосі.😬
Чи у всіх діти не роблять ладушки і сороку ворону?