Миссис Буркул• 04 мая в 12:24
Как сейчас с ТЦК по Киеву?
Нас пригласили с мужем в гости но ехать в другой конец города .
Как сейчас обстоят дела с ТЦК ?
Кто ездил сегодня и вчера - много патрулей ?
Как сейчас обстоят дела с ТЦК ?
Виправлялочка• 04 мая в 13:20
Ответ дляІстеріомама
если продолжать войну будет сдаваться еще больше городов, уже Днепр под вопросом у вас перекручено восприятие реальности, вместо белого черное видите , у нас нет войска и оружия люди пойманые насильно - это войско а оружие клянчат старье не нужное залеженное годами разгружают евросоюзам склады
Так в чем рашка проиграла?
мимАпроходила• 04 мая в 13:21
Ответ дляПолБатона
Буде як в криму, як мелітополі, як в грузії, як в білорусії. Херовенько, бідненько, але живі, здорові, батько дома з дітьми і т. д.
было бы если бы не дрочили на ЕС и нату,если бы не началась война.
теперь мы друг другу враги и пощады не будет.
Аннуитет• 04 мая в 13:21
Ответ дляІстеріомама
ваши выдумки держите при себе , или это ваши мечты ? кто вас присоединят что за бредни ,нейтралитет у нас будет
Можна сміятися?
Влада повинна бути повністю підконтрольна Росії.А це значить лайно в якому живе Росія ,на всі роки.Захід не дивиться більше в наш бік,керує Путін,Кадиров і всі інші покидьки.
Шлях в цивілізований світ буде закритий назавжди для України
Війна зараз йде за майбутнє
Якщо ми погодимся на умови Кремля-Захід від нас відвернеться назавжди.Ми потрапляємо під вплив Росії.Який нейтралітет ?
Війна зараз йде за майбутнє
Істеріомама• 04 мая в 13:21
о том что мечтала не получилось, куски занятые кацапами это не победа
Тень льва• 04 мая в 13:21
Ответ дляВ шоколаде
Кацапи поряд - це найгірше що можна уявити для мене
Хуже, когда свои убивают из-под тишка.
В шоколаде• 04 мая в 13:22
Ответ дляТень льва
Хуже, когда свои убивают из-под тишка.
Де це таке? Хто кого у нас вбиває?
Ракети і дрони бачу в Києві, сьогодні вночі наприклад. Рашистські
Конфиденциальность• 04 мая в 13:23
Ответ дляАннуитет
Можна сміятися?
Війна зараз йде за майбутнє
Какой взгляд запада вам нужен?
Тень льва• 04 мая в 13:23
Ответ дляВ шоколаде
Де це таке? Хто кого у нас вбиває?
Прочитайте название темы и пошевелите мозгами.
Ответ дляВ шоколаде
Саморозвивайтесь - поспілкуйтесь з ТЦК і поліцаями.
Підійдіть до поліцейських і спитайте: Кому ви служите? Кому ви давали присягу?
А якщо ви попросите показати службове посвідчення, на якому написано СЛУЖБОВЕ ПОСВІДЧЕННЯ - то вони зовсім збісяться.
Затишне кубло• 04 мая в 13:24
Ответ дляАннуитет
Ви не праві.Дуже багато професійних військових загинуло,і гине досі.В містах є,є і мазані і які завгодно.Але є й ті хто прийшов у відпустку,проходить лікування,приписаний до міських військових частин,які служать в ПВО-збивають дрони в передмісті.Є інструктори.Багато чого є.Є і те,про що ви пишете.
Наприклад ми на початку війни приймали військових у власному помешканні,і віддали свою дачу.Бо їх військову частину розбомбили.І в цілях безпеки їх розквартирували по місту і навколишнім селищам.Їх теж могли бачити,і казати чому вони не на війні.А вони лише спали між бойовим чергуванням(частина ПВО)
Я права, я знаю о чем говорю. Там такое, что после этой информации помыться с наждачкой захотелось.
В шоколаде• 04 мая в 13:25
Ответ для-Ань-
Чого я маю до них ходити і спілкуватися? Я розвиваюся іншими способами
Конотопська відьма• 04 мая в 13:25
Ответ дляСама купляю квіти
Мне сказали,что они теперь ездят на обычных машинах и не в форме, родственника недавно так чуть не словили.но не киев
Давно уже так
Істеріомама• 04 мая в 13:25
Ответ дляАннуитет
Можна сміятися?
Війна зараз йде за майбутнє
я не хочу с вами спорить - это бесполезно вы мечтаете о жизни с кацапами а я мечтаю о жизни в нейтральной стране с нормальным законным президентом и правительством , такими темпами вы себя не увидите в майбутнем если ракеты постоянно убивают мирных
мимАпроходила• 04 мая в 13:25
Ответ для-Ань-
Правильно! Користуйтесь статтею 30 Конституції України:
’Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.
Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.
У невідкладних випадках, пов´язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.’
уже давно заткнули рты народу ’неначаси,нарративы,ипсо’
конституцией подтерлись!
дамаБезСобачки• 04 мая в 13:26
Ответ дляМой_ужин
Ви ідіть і воюйте
С вами, когда женская мобилизация будет
В шоколаде• 04 мая в 13:27
Ответ для-Ань-
Судячи з вашого попереднього допису - уява у вас слабенько розвита.
Да ніби все ок. А до чого тут уява?
дамаБезСобачки• 04 мая в 13:28
Ответ дляВсе буде Україна
Ну вот пусть и воюют, а тех кому Евросоюзы не надо - пусть не трогают. А то вам надо - вы воюете и других заставляете. Справляйтесь как-то сами раз вам очень надо
Хорошо так рассуждать за спинами военных. Может и им это не надо, пусть уходят с фронта?
Вы себя сами защищать будете
дамаБезСобачки• 04 мая в 13:28
Ответ дляІстеріомама
Это пишет человек, который далеко от фронта))
Затишне кубло• 04 мая в 13:28
Ответ дляАннуитет
Можна сміятися?
Війна зараз йде за майбутнє
Мы свой путь в цивилизацию потеряли в 2014, сейчас нас просто используют и выкинут потом, как это уже штаты сделали.
Конотопська відьма• 04 мая в 13:29
Ответ для-Ань-
Той, хто давав присягу = Той, хто вчився військовій спеціальності (за державний рахунок, за гроші мирних платників податків).
Ото справжні потужні ухилянти; їх тисячі ніколи не воювали.
Десятки тисяч їх
ПолБатона• 04 мая в 13:30
Ответ дляАннуитет
Можна сміятися?
Війна зараз йде за майбутнє
І ви готові віддати свого сина заради світлого європейського майбутнього? Навіщо вам прекрасне майбутнє, якщо воно забере сина, чоловіка, батька?
Затишне кубло• 04 мая в 13:30
Ответ дляВ шоколаде
Де це таке? Хто кого у нас вбиває?
ТЦК не убивают?
Ответ дляАннуитет
Таких людей-професійних військових, не вистачить для захисту такої великої країни,це раз.
По друге армія скорочувалась під обіцянки захисту від тих,хто змусив віддати ядерку,по третє ви самі верещали що потрібно скорочувати дармоїдів в армії.
По-перше, вистачить.
По-друге, воювати треба не людьми, а технікою.
В шоколаде• 04 мая в 13:32
Ответ дляЗатишне кубло
ТЦК не убивают?
Випадки є, не масові, слава Богу. І це злочин, який має бути наказаний і не допущений. Цього ніхто не виправдовує.
А вбивають нас пуйло з рашистами. Якби не вони, то ми б слів таких , як тцк, і не знали б.
Затишне кубло• 04 мая в 13:33
Ответ длядамаБезСобачки
Вы себя сами защищать будете
Вы название темы читали? Тут как раз и обсуждается, что делать, что бы туда не попасть воевать.
Ответ дляАннуитет
По-третє, можна найняти професіоналів з інших країн.
мимАпроходила• 04 мая в 13:33
Ответ дляАннуитет
Можна сміятися?
Війна зараз йде за майбутнє
тот захид прячется за спинами наших мужчин,готовится к войне,производит оружие и крутит дули пупкину,радуясь его потерям.
Істеріомама• 04 мая в 13:35
Ответ длядамаБезСобачки
ага очень далеко в кладовке в коридоре каждую ночь сплю и рядом дом где срезала ракета всю парадную с людьми совсем не знаю что такое война кажд день у нас тревога по 3 - 5 раз на день а ночью обстрел ,