Миссис Буркул• 04 мая 2025
Как сейчас с ТЦК по Киеву?
Нас пригласили с мужем в гости но ехать в другой конец города .
Как сейчас обстоят дела с ТЦК ?
Кто ездил сегодня и вчера - много патрулей ?
Как сейчас обстоят дела с ТЦК ?
Виправлялочка• 04 мая 2025
Ответ дляІстеріомама
если продолжать войну будет сдаваться еще больше городов, уже Днепр под вопросом у вас перекручено восприятие реальности, вместо белого черное видите , у нас нет войска и оружия люди пойманые насильно - это войско а оружие клянчат старье не нужное залеженное годами разгружают евросоюзам склады
Так в чем рашка проиграла?
мимАпроходила• 04 мая 2025
Ответ дляПолБатона
Буде як в криму, як мелітополі, як в грузії, як в білорусії. Херовенько, бідненько, але живі, здорові, батько дома з дітьми і т. д.
было бы если бы не дрочили на ЕС и нату,если бы не началась война.
теперь мы друг другу враги и пощады не будет.
Аннуитет• 04 мая 2025
Ответ дляІстеріомама
ваши выдумки держите при себе , или это ваши мечты ? кто вас присоединят что за бредни ,нейтралитет у нас будет
Можна сміятися?
Влада повинна бути повністю підконтрольна Росії.А це значить лайно в якому живе Росія ,на всі роки.Захід не дивиться більше в наш бік,керує Путін,Кадиров і всі інші покидьки.
Шлях в цивілізований світ буде закритий назавжди для України
Війна зараз йде за майбутнє
Якщо ми погодимся на умови Кремля-Захід від нас відвернеться назавжди.Ми потрапляємо під вплив Росії.Який нейтралітет ?
Війна зараз йде за майбутнє
Істеріомама• 04 мая 2025
о том что мечтала не получилось, куски занятые кацапами это не победа
Тень льва• 04 мая 2025
Ответ дляВ шоколаде
Кацапи поряд - це найгірше що можна уявити для мене
Хуже, когда свои убивают из-под тишка.
В шоколаде• 04 мая 2025
Ответ дляТень льва
Хуже, когда свои убивают из-под тишка.
Де це таке? Хто кого у нас вбиває?
Ракети і дрони бачу в Києві, сьогодні вночі наприклад. Рашистські
Конфиденциальность• 04 мая 2025
Ответ дляАннуитет
Можна сміятися?
Війна зараз йде за майбутнє
Какой взгляд запада вам нужен?
Тень льва• 04 мая 2025
Ответ дляВ шоколаде
Де це таке? Хто кого у нас вбиває?
Прочитайте название темы и пошевелите мозгами.
Ответ дляВ шоколаде
Саморозвивайтесь - поспілкуйтесь з ТЦК і поліцаями.
Підійдіть до поліцейських і спитайте: Кому ви служите? Кому ви давали присягу?
А якщо ви попросите показати службове посвідчення, на якому написано СЛУЖБОВЕ ПОСВІДЧЕННЯ - то вони зовсім збісяться.
Затишне кубло• 04 мая 2025
Ответ дляАннуитет
Ви не праві.Дуже багато професійних військових загинуло,і гине досі.В містах є,є і мазані і які завгодно.Але є й ті хто прийшов у відпустку,проходить лікування,приписаний до міських військових частин,які служать в ПВО-збивають дрони в передмісті.Є інструктори.Багато чого є.Є і те,про що ви пишете.
Наприклад ми на початку війни приймали військових у власному помешканні,і віддали свою дачу.Бо їх військову частину розбомбили.І в цілях безпеки їх розквартирували по місту і навколишнім селищам.Їх теж могли бачити,і казати чому вони не на війні.А вони лише спали між бойовим чергуванням(частина ПВО)
Я права, я знаю о чем говорю. Там такое, что после этой информации помыться с наждачкой захотелось.
В шоколаде• 04 мая 2025
Ответ для-Ань-
Чого я маю до них ходити і спілкуватися? Я розвиваюся іншими способами
Конотопська відьма• 04 мая 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Мне сказали,что они теперь ездят на обычных машинах и не в форме, родственника недавно так чуть не словили.но не киев
Давно уже так
Істеріомама• 04 мая 2025
Ответ дляАннуитет
Можна сміятися?
Війна зараз йде за майбутнє
я не хочу с вами спорить - это бесполезно вы мечтаете о жизни с кацапами а я мечтаю о жизни в нейтральной стране с нормальным законным президентом и правительством , такими темпами вы себя не увидите в майбутнем если ракеты постоянно убивают мирных
мимАпроходила• 04 мая 2025
Ответ для-Ань-
Правильно! Користуйтесь статтею 30 Конституції України:
’Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.
Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.
У невідкладних випадках, пов´язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.’
уже давно заткнули рты народу ’неначаси,нарративы,ипсо’
конституцией подтерлись!
дамаБезСобачки• 04 мая 2025
Ответ дляМой_ужин
Ви ідіть і воюйте
С вами, когда женская мобилизация будет
В шоколаде• 04 мая 2025
Ответ для-Ань-
Судячи з вашого попереднього допису - уява у вас слабенько розвита.
Да ніби все ок. А до чого тут уява?
дамаБезСобачки• 04 мая 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Ну вот пусть и воюют, а тех кому Евросоюзы не надо - пусть не трогают. А то вам надо - вы воюете и других заставляете. Справляйтесь как-то сами раз вам очень надо
Хорошо так рассуждать за спинами военных. Может и им это не надо, пусть уходят с фронта?
Вы себя сами защищать будете
дамаБезСобачки• 04 мая 2025
Ответ дляІстеріомама
Это пишет человек, который далеко от фронта))
Затишне кубло• 04 мая 2025
Ответ дляАннуитет
Можна сміятися?
Війна зараз йде за майбутнє
Мы свой путь в цивилизацию потеряли в 2014, сейчас нас просто используют и выкинут потом, как это уже штаты сделали.
Конотопська відьма• 04 мая 2025
Ответ для-Ань-
Той, хто давав присягу = Той, хто вчився військовій спеціальності (за державний рахунок, за гроші мирних платників податків).
Ото справжні потужні ухилянти; їх тисячі ніколи не воювали.
Десятки тисяч їх
ПолБатона• 04 мая 2025
Ответ дляАннуитет
Можна сміятися?
Війна зараз йде за майбутнє
І ви готові віддати свого сина заради світлого європейського майбутнього? Навіщо вам прекрасне майбутнє, якщо воно забере сина, чоловіка, батька?
Затишне кубло• 04 мая 2025
Ответ дляВ шоколаде
Де це таке? Хто кого у нас вбиває?
ТЦК не убивают?
Ответ дляАннуитет
Таких людей-професійних військових, не вистачить для захисту такої великої країни,це раз.
По друге армія скорочувалась під обіцянки захисту від тих,хто змусив віддати ядерку,по третє ви самі верещали що потрібно скорочувати дармоїдів в армії.
По-перше, вистачить.
По-друге, воювати треба не людьми, а технікою.
В шоколаде• 04 мая 2025
Ответ дляЗатишне кубло
ТЦК не убивают?
Випадки є, не масові, слава Богу. І це злочин, який має бути наказаний і не допущений. Цього ніхто не виправдовує.
А вбивають нас пуйло з рашистами. Якби не вони, то ми б слів таких , як тцк, і не знали б.
Затишне кубло• 04 мая 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Вы себя сами защищать будете
Вы название темы читали? Тут как раз и обсуждается, что делать, что бы туда не попасть воевать.
Ответ дляАннуитет
По-третє, можна найняти професіоналів з інших країн.
мимАпроходила• 04 мая 2025
Ответ дляАннуитет
Можна сміятися?
Війна зараз йде за майбутнє
тот захид прячется за спинами наших мужчин,готовится к войне,производит оружие и крутит дули пупкину,радуясь его потерям.
Істеріомама• 04 мая 2025
Ответ длядамаБезСобачки
ага очень далеко в кладовке в коридоре каждую ночь сплю и рядом дом где срезала ракета всю парадную с людьми совсем не знаю что такое война кажд день у нас тревога по 3 - 5 раз на день а ночью обстрел ,