Ростки жимолости• 04 мая 2025
Така зла на чоловіка
У нас підліток і маємо звісно свої труднощі сімейні.вчера чоловік сидів у нашій компанії і розказував що донька вчитися не хоче, не слухняна, що нерви тріпає ..
от навіщо це знати чужим людям?
У всіх діти хороші за столом одна наша погана…
От навіщо таке виносити? ((
от навіщо це знати чужим людям?
От навіщо таке виносити? ((
Блакитна устриця• 04 мая 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Ну прям
Прям. В нормальних сім´ях, нормальні діти
Безпринципова• 04 мая 2025
Ответ дляРостки жимолости
Чоловік
Вот значит ему реально накипело(((
Патріотка з дивану• 04 мая 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Просто вы не делитесь с другими
БлинчикБезСметанки• 04 мая 2025
Ответ дляРостки жимолости
Говорили що у них прекрасні діти
Таке може сказати лише той хто зовсім не займається дитиною.
Блакитна устриця• 04 мая 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Просто вы не делитесь с другими
Я працюю з підлітками. Багато розумних дітей, вихованих
Мої вже дорослі 20 і 22, студенти.
Козяка-маляка• 04 мая 2025
Ответ дляРостки жимолости
В говорити незнайомим людям, але не тим хто радіти даже що у нас труднощі
Ви збираєтесь у компанії, яка радіє вашому горю? Орігінально.
Патріотка з дивану• 04 мая 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Мої вже дорослі 20 і 22, студенти.
Ви з ними працюєте...ви їм чужа людина...вдома вони можуть бути зовсім іншими
Блакитна устриця• 04 мая 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Вдома вони такі ж.
Сестри, брати, куми, сусіди, просто друзі і знайомі теж мають дітей з якими я спілкуюсь.
Живчик-счастливчик• 04 мая 2025
Ответ дляБентливуман
А треба було брехати?
Люди ж дурні, нічого не бачать 🤫
А нафіг взагалі дітей обговорювати зі сторонніми, якщо вони не лікарі?
Хай би краще чоловік свій малий пісюн обговорював
Якось так і живу• 04 мая 2025
Ответ дляРостки жимолости
Вам всі завидують, правда?
Ленивица-красавица• 04 мая 2025
Ути, поц какой. А шо ему подкинули эту девочку уже взрослую? Или это результат его отцовства?
Гостра на язик• 04 мая 2025
Ответ дляБлакитна устриця
я вас умоляю
я слышала два года за одного супер пупер ребенка, в свободное время книги читает, хлебом не корми, не смотрит тв, не играет в приставку, телефон, планшет и комп
короче...
через 2 года это все оказалось фигня полная
читает из под палки, планшет не отобрать, дереться до переломов во дворе с пацанами
а сказки рассказывать может каждый
короче...
а сказки рассказывать может каждый
Якось так і живу• 04 мая 2025
Ответ дляРостки жимолости
Та це виглядало наче він обсирає дитину нашу , тому мене це зачепило
сохрани Боже всіх дітей від такої мамки
Все будет, но потом• 04 мая 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Вдома вони такі ж.
А вы видите детей на улице,когда они гуляют без взрослых?
Блакитна устриця• 04 мая 2025
Ответ дляГостра на язик
я вас умоляю
короче...
а сказки рассказывать может каждый
короче...
а сказки рассказывать может каждый
Умоляйте)
Всі діти яких я знаю, нормальні
Хтось вчиться, хтось в спорті, хтось з батьками в бізнесі, хтось в музиці
Але це все чудові, розумні діти
Всі діти яких я знаю, нормальні
Але це все чудові, розумні діти
Якось так і живу• 04 мая 2025
Ответ дляSo_so
Просто у автора комплексы на этот счёт и ей кажется, что все только и ждут как посмеяться.
+1, автор своїх тарганів в голові годує
Блакитна устриця• 04 мая 2025
Ответ дляЯкось так і живу
мойнітакой?
В нормальних сім´ях, нормальні діти
Моїм 20 і 22
Дідова баба• 04 мая 2025
Ответ дляРостки жимолости
Ні знаєте. Не той випадок.прлсто навіщо бруд виносити?
Спросите у него , понравится ли ему , если ві в єтой же компании расскижите о его недостатках ? Я уверена , что у него тоже есь свои прелести и как он после услішанного будет себя чувствовать ?
Якось так і живу• 04 мая 2025
Ответ дляБлакитна устриця
В нормальних сім´ях, нормальні діти
Моїм 20 і 22
там йшлося про ідеальних, це раз. І друге, в кожного своє ’нормальне’: в когось навіть норма, що чоловік гуляє чи б’є. Як і те, що Вашим 20 і 22, абсолютно не свідчить про їх нормальність для інших
ПешитеБесАшипок• 04 мая 2025
Не переживайте автор, у Вас это семейное. Муж ребёнка в компании обосрал, жена мужа на форуме)) Жизнь- боль.
Мейк-ап форева• 04 мая 2025
Ответ дляРостки жимолости
Вас там не було , звідки ви знаєте , як це виглядало ?
Тантрический кекс• 04 мая 2025
Ответ дляПутающаяся
А нафіга ви взагалі сидите в компанії людей, які радіють вашим труднощам, ще й називаєте їх своєю компанією?)
Усі такі, тоді ні з ким не спілкуватися? Люди люблять відчувати себе успішнішими на чиємусь фоні.
Блакитна устриця• 04 мая 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Ви ж про свою нормальність для інших не хвилюйтеся?
Якщо вас оточують діти з ненормальною поведінкою, це результат вашої ненормальності
Тантрический кекс• 04 мая 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Мої вже дорослі 20 і 22, студенти.
З колективом підлітків? Чи індивідуально?
Якось так і живу• 04 мая 2025
Ответ дляБлакитна устриця
мені нема чого хвилюватись, я реально сприймаю і доросле оточення, і дитяче. А ось Ваша реакція і пости - якраз таки про ненормальність. Так що не треба свої діагнози іншим приписувати
ЖивунаБагамах• 04 мая 2025
Я це так зрозуміла. Чоловік десь колись комусь щось казав, але вас там не було. І він вам переказав, що казав погане про вашу родину - бо дитина це частина родини. І про себе особисто як поганого батька, якщо з дитиною проблеми.
Вдома чоловік вам розповів про цей випадок психологічного ексгігбціонізму серед незнайомих людей. Випадає як ефект випадкового попутника, якби він сам вам не розповів. Тоді це закидання, що ви погана мати та не вирішуєте проблеми з дитиною - читайте, вся відповідальність на вас, бо в нього мабуть лапки. І ’поламана’ дитина це ваш косяк як дружини.
Тоска в носках• 04 мая 2025
Ответ дляРостки жимолости
а зачем вы общаетесь с теми, кто радуется вашим проблемам?