Гжегож Бженчишчикевич• Изменено 2 часа назад
Прийшла в гості до сина і його дівчини, знайшла брудні штани.Мами доньок,питання
Слава Богу, штани невістки. Вона навіть не вміє випрати штани після своїх місячних/гівна. Як на такій одружуватись? Фу
Ви хоч чомусь навчаєте своїх доньок? Як прати за чоловіком, готувати, задовольняти?
Гжегож Бженчишчикевич
• 2 часа назад
Ответ дляЧудо в декрете
А як це ви знайшли? Лазили в корзині чи особистих речах?
На сушилці
Чудо в декрете• 2 часа назад
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
На сушилці
Ну вср*лась невістка, для чого на форум це виставляти?
ЯсноВидящая• 2 часа назад
Ответ дляMs. Android
Де ж Ви лазили, що штани знайшли?
Случайно напоролась на нож 33 раза.
Ой, ну то есть искала дверь в туалет, а нашла дверь в шкаф и пришлось штаны перебирать.
побольшомусекретику• 2 часа назад
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
На сушилці
Може то їй син поправ?
ДваДваВісім• 2 часа назад
Я, як мама доньки, буду в першу чергу вчити її гнати свекруню сраними штанами ( мітлою), і щоб такої мами і духу в її домі не було. Це і буде залогом щасливого життя.
З понеділка на дієті• 2 часа назад
Ответ дляМао_Мяо
Может, это троль?
Та ну! Откуда на советчице троль!
Снежнакомка• 2 часа назад
Може вона в попу вашому сину дала і син кончив на штани, а потім сам ці штани прав
Чудо в декрете• 2 часа назад
Авторе, поясніть претензію тут до мам невісток: ’Ви хоч чомусь навчаєте своїх доньок? Як ... задовольняти?’ Як мама має навчити доньку цього🤣?
Непонятно• 2 часа назад
Я первые два года после замужества вообще ничего не стирала 😂
Придет свекруха, соберет гору грязного белья валяющуюся на полу в ванной, скажет, ой доченька, ты видно ничего не успеваешь, перестирает, перегладит, принесет разложит по местам, святая женщина была, а я молодая такая притырошная 🫤
Но ничего, живём счастливо с её сыном многом лет, Слава Богу и стирать научилась и готовить, и дочерей, которые уже сами десяток лет замужем, тоже всему научила. Их свекрухи очень довольны. А моя была Золото.
из желе я• 2 часа назад
Автор, їх життя, це їх особисте діло, навіщо Ви до них лізете, а ще й на форумі виставляєте своє незадоволення? Ви в своєму розумі? Чи може до пенсії, та після того як віддасте Всесвіту душу, будете бідкатися про свого сина?
Він дорослий вже, крапка!
Смайлик• 2 часа назад
Ответ дляНепонятно
А моя свое мне принесла , я только из роддома виписалась , Говорит машинка сломалась закинь на досуге 👀🙄, И муж еще , ну машинка ж стирает чего ты? А ну ладно , вот говорю , и занимайся , постираешь и маме своей отвезешь 😄, Все как пошептали , и машинку купили , А везти через весь город багажник белья это конечно креативно
ТАЗератти• 2 часа назад
Мало того что в штаны срет, так еще и вашего сына не удовлетворяет? Там на сушилке его переполненные яйца тоже висели?
Вся в кредитах• 2 часа назад
Ответ дляЧудо в декрете
А в кого срачка не нападала? Ну не встигаєш... І що?
Як сталось - так і є.. А вночі, а ліжко...Це повна срака...
Вся в кредитах• 2 часа назад
Ответ дляparele
Уявляю собі, як приходжу до дітей, та починаю нишпорити по їхніх лахах 🫣
Розумні слова, але не всім...
18 мнеУЖЕ• 2 часа назад
Ответ дляЧудо в декрете
Нарешті Хто всрався? Невістка, перейшло з фолькльору в реальність😂