За ким я буду?• 04 мая в 16:23
Ваши удачные покупочки, что советовали бы и другим
Петриківна• 04 мая в 16:28
Все вдале, нікому нічого не раджу ) Кожен сам собі на свій смак купує
Слоник-тоник• 04 мая в 16:28
Ответ дляПетриківна
Вумна, аж страшно• 04 мая в 16:31
Ответ дляMs. Доброта
Балычок сегодня вкусный прикупили, рекомендую
Я вчора з пивом душу відвела.
Margaret Rose• 04 мая в 16:31
Для любителів читати - покетбуки Amazon Kindle. За 10 років ЖОДНОЇ проблеми чи якись тормозінь та лагів.
Для волосся - Herbal Essence, не тільки я, але і кілька знайомих хвалять маски і кондиціонери.
Аромадифузори Tesori D´Oriente - довгий приємний аромат
ВсеЧетко• 04 мая в 16:36
Ширли-Мырли• 04 мая в 16:40
Кушон с тему за копейки, для меня очень неожиданно удачное приобретение
Вумна, аж страшно• 04 мая в 16:41
Ответ дляВсеЧетко
Шампунь такий купила, сподобався. З розмарином. Візьму ще щось з цієї серії
У них вся продукція класна, від ганчірки до шампуня
Вумна, аж страшно• 04 мая в 16:41
Ответ дляШирли-Мырли
Покажете?
Я на силіконову пудру націлилася, яка жир прибирає
ВсеЧетко• 04 мая в 16:43
Ответ дляВумна, аж страшно
Дитині тільки брала, коли маленький був, все для шкіри/купання. Собі вперше взяла
В моїй хаті моя правда• 04 мая в 16:56
Ответ дляВсеЧетко
Гель для душа мужу нравится очень этой фирмы ,жаль дороговато
ША! я прийшла!• 04 мая в 20:51
Ответ дляMargaret Rose
А що з форматами? Все читає? В пошуках, але дивмлася в бік покетбуків. Маю не дуже досвід, зламався через 2 роки
Margaret Rose• 06 мая в 07:47
Ответ дляША! я прийшла!
Читає txt (ідеальний формат), mobi, pdf (але іноді не дуже зручно через налаштування екрану).
Про інші не знаю, завжди завбачливо конвертувала)