Кукусик• 04 мая в 20:15

Usolab- хто користувався?

Цікавлять відгуки про засоби Usolab, серія з пептидами для зрілоі шкіри. Можливо хтось користувався і є відгуки. Дякую
Вилами по воде• 04 мая в 20:28
Мені поки тільки крем навколо очей сподобався і все. А так бачила багато гарних відгуків. Але мені не дуже підходить ця марка, тестувала -Серія vit k i repairБеріть чи міні чи шукайте пробнікі .
Бува і таке• 04 мая в 20:29
Ответ дляВилами по воде
А який крем для очей у вас?
Вилами по воде• 04 мая в 20:31
Ответ дляБува і таке
А який крем для очей у вас?
USOLAB Bio Renaturation Repair Eye Cream Ось на диво саме для очей дуже комфортний і універсальний крем. А для обличчя ця серія мимо.
Без образів• 04 мая в 20:57
Класна косметика. Ензимна пудра чудова, крем під очі найкращий.
Зволожуючий крем класний. Але правильно написали - треба тестувати.