Донька загубила куртку (коротку) від улюбленого костюму, чорно-сірого кольору, як на фото, з світловідбивними вставками, дуже розстроєна, плаче. Можливо хтось знайшов, прошу повернути за винагороду, шкода дитину. Розмір XL, можливо L. Вірю, що порадниці допоможуть.
Businka_11• 30 мая 2025
Автор, я гадаю, що у такий спосіб люди хотіли вам сказати, що ваше оголошення не дуже дієве. Бо скільки людей проживає в Києві та скільки сидить тут, на порадниці, та ще потенційно з району, де пропала куртка? Це дуже вузька вибірка людей, тому коментатори хотіли вам просто донести, що ви навряд чи отримаєте користь від того, що почали шукати куртку на порадниці.