Донька загубила куртку (коротку) від улюбленого костюму, чорно-сірого кольору, як на фото, з світловідбивними вставками, дуже розстроєна, плаче. Можливо хтось знайшов, прошу повернути за винагороду, шкода дитину. Розмір XL, можливо L. Вірю, що порадниці допоможуть.
Ответ длякатерина12009
Ну так виставляйте фото куртки, а не оце щось. Вказуйте розмір, ну і головне де вона її загубила. А то ну реально принеси мені щось від сміттєвого баку
Розмір я вказала, фото штанів від неї також, .вже знайшли фото у подружок, у нас не було, як би було я б виставила відразу в темі. Дякую за пораду.
JannyMoney• 04 мая в 22:43
Ответ дляAnnaBellis
Воспользуюсь случаем. Девочки, может кто то видел мои штаны? Где то потеряла. Вот фото. За вознаграждение, как и автор!
похоже в них уже кто-то :( Судя по фото.
катерина12009• 04 мая в 22:45
Ответ дляTAM-rico
Куртка втрачена. Як автор зробить іі фото?
Ви на приколі? В інеті пошукати, ні? Виставити нормальне фото і не треба ні фото клаптика штанів ні руки доньки.
Фото і місце втрати. Я реально не розумію такої теми крім тролінгу
Апель-синка• 04 мая в 22:50
Ответ дляириска77
Мене дивує орієнтир Київ,бо це дуже загальне поняття. Це пальцем у небо
Та шо там того Киева? Всего-то несколько млн. населения и протяженность около 50 км.
катерина12009• 04 мая в 22:53
Ответ дляinnask
Лівий берег, ТЦ РІвер Мол, ТЦ Проспект, музична школа, школа де навчається.
Якщо вже так то йдіть з нею до охорони тц і шкіл і питайте може хтось щось знайшов і лишив на охороні. Лівий берег взагалі малий що там його.
Ця куртка точно не осіла в чиїмось гаодеробі
катерина12009• 04 мая в 22:58
Ответ дляinnask
Це не ганчірка, це куртка Cropp, речі які ви також замовляєте з сайту Cropp. В тем є посилання.
Ви тему підіймаєте? Ви мені вже писали і явам вже відповіла. Шукайте в реалі а не тут.
Ответ дляAnnaBellis
56 посмішок над безглуздим стьобом і це тема без анонімів, як би з анонімами не уявляю, щоб тут написали. Люди, що з вами сталось?
Ответ длякатерина12009
Фото не було! В інеті? Яким чином? Фото немає. Вона куплялась восени, жовтень місяць. Не розумієте йдіть в інші теми. Я реально не розумію, яка проблема піти з теми і читати інші?
катерина12009• 04 мая в 23:08
Ответ дляinnask
Ви реально не знаєте як шукати в інеті? Але й справді навіщо якщо можна на порадниці спитати.
Дякую таки піду, розвесилили