З горіха зерня• 04 мая 2025

Ото я маю проблему, де і не очікувала

Приватні будинки. Пес
На ланцюгу.
Якась дворняжка вівчарка
Сьогодні чомусь заліз на подвір´ї сусід. Собака зірвалася і погризла йому ногу.
У сусіда група інвалідності .

Його родина мені тут влаштувала такий армагедон))
Безпринципова• 04 мая 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну не скажіть, сказ то дуже серйозно, навряд чи автор так би ризикувала своєю сім´єю, собака то тварина, можна від глистів не дати але від сказу то №1.
Доречі по селам їздять щороку і робять тваринам уколи від сказу. Папа котів наших носить заспіль. Пишуть об´яву, що такого то числа буде стояти авто там то і там то , то привозять люди своїх тваринок до авто. А потім, в кого собаки великі, тощо просять поїхати і зробити щеплення.
Борисфенка• 04 мая 2025
Авторка мені нагадала одну жіночку з Харцизька. Приїхали ми туди на поїзді, сіли в таксі, а там ще пасажирка була, питаємо у неї, де така-то вулиця, а вона радісно відповідаєте ’А знаєте, де у нас ремонт взуття? То там поряд’. Довго сміялися.

Авторка впевнена, що ми всі знаємо географію її села і схему всіх ходів.
Пописанная парта• 04 мая 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Там прохід між сусідами. Яка приватна власність?
Ви приколюєтесь?
Налитое яблочко• 04 мая 2025
Ответ дляПописанная парта
Ви приколюєтесь?
Приколююсь на ціпок
Love_Love_Love_• 04 мая 2025
Ответ дляviter33
В селі дворовій ’вівчаркоподібній’ собаці нічого не станеться
Не той-тер’єр
Ви теж не принцеса Монако, можна і вас до батареї прив’язати вдома, з вами нічого не станеться.
МинерАлочка• 04 мая 2025
Ответ длялюблю_тортики
Для села из каменного века, к сожалению, ничего.
Ну если 21-й век для вас каменный 🤷‍♀️ Довольно распространенный случай.
Love_Love_Love_• 04 мая 2025
Ответ дляПарова машина
В мене собака на прив´язі 13 років - для села це нормально. Відпускаємо 2-3 рази в рік. Коли з городу все прибирається. Перший раз чую, що це варварство. Варварство, коли на вулицях по селі бігають і кидаються на людей. Вольєри є в 1% людей. М да, по різному мислять в селі і місті.
А яка необхідність тримати собаку на ланцюгу?
viter33• 04 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Все норм собаці
Закрита у вольєрі собака не виконує сторожову функцію
А це її єдине завдання в селі
Особливо, коли нема господарів дома
viter33• 04 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Щоб сусіди по подвір’ю не вешталися
Через прохід в паркані
ПрипоРошенная• 04 мая 2025
Ответ дляviter33
Щоб сусіди по подвір’ю не вешталися
Через прохід в паркані
На sos
автор З горіха зерня • 04 мая 2025
У мене так.
В землі скоби. На них закріплений дріт на довжину дворуДо якого кріпиться кілечко ланцюга пса.
І пес вільно бігає по всьому двору.
Хоч і на ланцюгу
Помилуйте мадам• 04 мая 2025
Ответ дляviter33
Все норм собаці
А це її єдине завдання в селі
Особливо, коли нема господарів дома
Нє, немає ніяких шансів пояснити це людям, які носять собак у кишенях і сплять з ними у одній кроваті. А село бачили тільки в підручнику у школі.
viter33• 04 мая 2025
Ответ дляПрипоРошенная
На sos
То вже до Фрейда - який з інстинктів сильніший: сос чи вижити
Садоводница• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Так
автор у меня три собаки,не на цепи (послушание, и т.д. присутствует) У меня были отрыты ворота и два 17 и 19 летних быдла решили заскочить и украсть генератор, который стоял рядом, мои собаки их порвали прилично. И что? ну приходил участковый с мамками - в лес были посланы. На камерах видно - зашли в мой двор, я еще и под напряжение забор поставлю зимой.
ПрипоРошенная• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
У мене так.
І пес вільно бігає по всьому двору.
Хоч і на ланцюгу
Сто раз запитали, від сказу щеплення є?
У собаки маю на увазі.
Дадосвидания• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Ні. Сусід заліз чогось до нас. І пес погриз його
Пёс молодец, на соседа - заявление в полицию за вторжение на территорию частной собственности (скорей всего с целью ограбления).
Про то, что там собака - он знал и всё равно попер.
автор З горіха зерня • 04 мая 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Сто раз запитали, від сказу щеплення є?
У собаки маю на увазі.
Так.
У собаки.
Так, повторю
У мене-ні
Я - антивакс
Парова машина• 04 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Щоб не кусала і не лякала людей, які приходять.
автор З горіха зерня • 04 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А щоб не перестрибнути через забор.
І не погризла вас чи вашу дитину
ПрипоРошенная• 04 мая 2025
Ответ дляПарова машина
Заходьте хто хоче, беріть що хочете.
viter33• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
А щоб не перестрибнути через забор.
І не погризла вас чи вашу дитину
Сусідські діти раз забігли на подвір’я забрати свій м’яч (який перелетів від них)
Добре що собака була на прив’язі
ПрипоРошенная• 04 мая 2025
Ответ дляГага Газу
Не садіть собаку на ціп. Повинен бути вольєр
автор З горіха зерня • 04 мая 2025
Не а тему.
Але напишу.
Там у Суханова побачила за освячення пасок і собачку
Ой такі всі сердобольні в коментарях.
А коли б.той пес когось загриз, бо мало дали ковбаски?
Є межа.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 мая 2025
Ответ дляПарова машина
Ті у кого собачки пісяють-какають на пелюшку, не зрозуміють тих, у кого собака в селі. Відпусти - то потім ловитимеш або десь вириє яму під забором - піде у вільний вигул, потім які наслідки, вольєр може й мають, але сенс в тому вольєрі собаки, яка має охороняти двір. P/S/ не живу в селі, не маю собаки-котів.
Весотехник• 04 мая 2025
Ответ дляАnnеt
нет денег на вольер - нет собаки. логично?
Ну в нас нема вольєру, але є загороджена територія сіткою для пса, звичайного
Аnnеt• 04 мая 2025
Ответ дляВесотехник
тоже на цепи сидит у вас?
автор З горіха зерня • 04 мая 2025
У мене сусідка власноруч задушила улюбленицю кішку.
Бо та намагалася перекризти горло її доні
Крию матом страшно• 04 мая 2025
Я не поняла как выглядит этот проход. Забор со стороны одного соседа, забор со стороны другого, а между ними дорожка? Сосед перелез через забор? Или люди просто заходят на ваш участок? В любом случае собака до этого прохода, я так понимаю, не достает. Так какого фига сосед лазил по вашему участку и кто ему доктор?
Аnnеt• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
страсти какие. тоже смачно задушила?
автор З горіха зерня • 04 мая 2025
Ответ дляАnnеt
страсти какие. тоже смачно задушила?
Та мені пофіг, чи вірите.
Але звірі- то хижаки
І мене дивують люди, які кішок, собачок люблять більше, ніж діток