З горіха зерня• 04 мая 2025

Ото я маю проблему, де і не очікувала

Приватні будинки. Пес
На ланцюгу.
Якась дворняжка вівчарка
Сьогодні чомусь заліз на подвір´ї сусід. Собака зірвалася і погризла йому ногу.
У сусіда група інвалідності .

Його родина мені тут влаштувала такий армагедон))
Аnnеt• 04 мая 2025
Ответ дляРанковий базар
Как я поняла, собаку приютили бродячую.
приют ’На цепи’. как дома у мамы
Шлях до зірок• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Ні. Сусід заліз чогось до нас. І пес погриз його
Автор, сусід не правий.
Якщо він почне качати права, то пригрозіть, що напишете заяву, що сусід незаконно заліз до вас у двір, а пес захищав.
Це якби на вулиці, то можна було би про щось говорити. А в вашому дворі праві Ви.
к.Буланова• 04 мая 2025
Ответ дляПрипоРошенная
З сусідом що? Ногу хоч не ампутують?
Честно ? Пофиг
Там походу все село с приветом
Пописанная парта• 04 мая 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Наступного розу тим проходом буде йти дитина.
Таких, як автор, треба карати
Точно, що це за неподобство! Не можна вже по чужій приватній власності походить
Аnnеt• 04 мая 2025
Ответ дляк.Буланова
Честно ? Пофиг
Там походу все село с приветом
с цепи сорвались.
Безпринципова• 04 мая 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Нечего шастать по чужим дворам
Розповідаю нашу історію))) у мами і тата був сусід, і теж каліточка була між садками, дуже давня, і замикалася і в них і в нас.А біля калітки тої була величенька площа, і навіс , будиночок собаки стояв, як вольєр такий. Ніяких цепів, але собанька наш там жив. Помер сусід, діти його здали будинок циганві. Помер і наш собачка. І ця циганва вже через неділю зрозуміла, що там вільно мойжна пройти собаки немає. Підковиряли замок. І от стою я рву черешню, біля мене мамина коза крутиться, вона в нас теж ручна, і не прив´язана, бігала за всіми , як собачка)). Бачу, обережно відкривається каліточка, мене не видно, а я все бачу))) Стою, вилупилась. Повзе жінка циганка, так крадучись, обережно , виглядаючі , шию витягуючі. Кажу козі:’ Маня, що робимо? ’, звісно в шутку. Але виявилось Маня все розуміла, та як взяла розгон, як лупонула у зад ту циганку, я сама чуть не крякнула з переляку. Та впала, кричить, плаче. Кажу, чого ти полізла? Курку вона свою шукала. А ворота підпиляла теж виходить курка)))) Бо ворота більше 2 метрів, і ніяка курка там не перелетить. То запаяли ми ворота, а цигани з´їлали звідти.
Жена сантехника• 04 мая 2025
Ответ дляНалитое яблочко
фото
Ну бо я запитала чи через паркан переліз.
Автор пояснила, що ні. Між сусідами є прохід..що вас дивує?
Походу сусід і прийшов через нього до автора у двір.
Налитое яблочко• 04 мая 2025
Ответ дляПописанная парта
Там прохід між сусідами. Яка приватна власність?
Дуболом• 04 мая 2025
Ответ дляАnnеt
нет денег на вольер - нет собаки. логично?
Хай краще помре на вулиці бродячою собакою? А ви точно любите собак?
Собака нагодована, на ніч її випускають ходити по дворі, вдень на цепові, але ж ми не знаємо який цеп, які умови і т.д. Тим більше автор собаку підібрала з вулиці.
к.Буланова• 04 мая 2025
Ответ дляАnnеt
с цепи сорвались.
При чем не собаки 😂
Помилуйте мадам• 04 мая 2025
Ответ дляШлях до зірок
Автор, сусід не правий.
Боже, невже є ще адекватні люди, які вміють відповідати по ділу? Дякую
пані Солоха• 04 мая 2025
Сусіді був на вашій території. Це його проблеми, що його покусали.
Ваша проблема - це собака на ціпку. Я вже такого давно не бачила. У цивілізованих людей собака або в вольєрі, або бігає по двору.
ПрипоРошенная• 04 мая 2025
Ответ дляПописанная парта
Можна, але один раз. Наступний вже на одній нозі!
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 мая 2025
Ответ дляPerfect look
Надеюсь, в следующей жизни вы будете именно таким псом на цепи.
Вселенная очень взаимна!

Ведь ничего такого для вас , так что будете счастливы !
А ви вважаєте, що пес має бути на вільному вигулі ? То тоді все село прийде скаржитися. Сільський пес і міські карманні це трохи різниця.
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляПротру пилюку
А сусіди інвалід до якого місця? Його ж на власному подвір´ї вкусув собака.
Та на авторкиному подвір´ї. Але там є якийсь прохід. Авторка мовчить, як риба.
Закусенец• 04 мая 2025
Ответ дляБезпринципова
Я одна тормоз мабудь?
Ваш собака погриз сусіда? Заліз до сусідів і погриз сусіду ногу?
Навпаки, сусід заліз до автора на подвір*я, а собака,(який був прив*язаний) відірвався і погриз сусіду ногу
автор З горіха зерня • 04 мая 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Таких, як автор, треба карати
За що?
За мою власнісність?
І мою слабинку, що дозволила прохід між сусідами. На всяк випадок
к.Буланова• 04 мая 2025
Ответ дляБезпринципова
Вопрос один
Если калиточка не нужна ( а калиточка давно как не нужна ) - почему сразу не запаять ?
Или у Вас с соседями такие межигирья в гектарах , что с парадного входа друг к другу зайти - это как пол мира обойти ?
Жена сантехника• 04 мая 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ви ніколи не бачили такого ’ проходу’? Вперто не чуєте,що вам пояснюють
Ластоноша• 04 мая 2025
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Похоже что вы . Такой бред пишете , кошмар
к.Буланова• 04 мая 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
А Вы где то видели вопрос по теме ?
Налитое яблочко• 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
А що вже скаже?
Явно її вина. Хочеш тримати собаку - тримай, але не так, щоб люди вийти з будинку не могли.
ТайТаке• 04 мая 2025
Ответ дляЛастоноша
Вы такая же как автор?
Дуболом• 04 мая 2025
Люди, які не розуміють, що написала авторка, ви ж тролите? До авторки теми в двір зайшов сусід, у якого оформлена інвалідність. Собака, яка була на ланцюгу побачила у дворі чужого і покусала. Тепер сусіди наїжають на авторку даної теми.
ПрипоРошенная• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
За що?
За мою власнісність?
Автор, ще раз питаю, собака має щеплення від сказу?
Наскільки серйозні травми у сусіда?
Ластоноша• 04 мая 2025
Ответ дляТайТаке
Вы такая же как автор?
Какая?
Безпринципова• 04 мая 2025
Ответ дляЗакусенец
Та вже роз´яснили. Молодець собачка.
ТайТаке• 04 мая 2025
Ответ дляЛастоноша
Какая?
Удалено администрацией...
автор З горіха зерня • 04 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Прохід.
Між дворами.
Це ніби sos.
На крайній випадок
Розумієте?
Вся територія огороджена високим парканом.
А від сусідів є оті ’ проходи’.
Фляшка на трьох• 04 мая 2025
Ну собственно он заперся на ваш участок и сам виноват, к вам претензии какие? Нечего лазить Что они вам могут предъявить? Собака напала так я залез к соседям))?