З горіха зерня• 04 мая 2025

Ото я маю проблему, де і не очікувала

Приватні будинки. Пес
На ланцюгу.
Якась дворняжка вівчарка
Сьогодні чомусь заліз на подвір´ї сусід. Собака зірвалася і погризла йому ногу.
У сусіда група інвалідності .

Його родина мені тут влаштувала такий армагедон))
Коко Шанель• 04 мая 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Кинологов тоже к ней причисляете?
а зоошиза яким боком до кінологів? В мене вже третя вівчарка, всіх водила до кінологічного центру. таких брєднів, не пов’язаних зі здоровим глуздом, як у Вам і ще пари учасників, ні від одного кінолога не чула. А от про чітку ієрархію, а не приторно-слюняве ’партнер, но ниже рангом’, чула мало не кожне заняття. Бо це - основа правильного виховання собаки, особливо великих порід. Хоча друга вавчарка ’вчилась’ в кінологічному центрі МВС, там точно знають, як виховувати собак
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляКоко Шанель
но-но, генеральське сало, про яке тут по кілька сторінок слинокапаючі теми, - то савсєм другоє
Отож. Собак люблять живих, а свиней - різаних. Нема в світі справедливості.
Коко Шанель• 04 мая 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Боже, дівчата, я вже просто не можу. Ніч на вулиці, а я реготом буджу всіх. Може навіть і сусідських собак.
та реально, тема - вогонь)))
Коко Шанель• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Я спати.
Мирної ночі нам

І Ангела Хранителя
... собаці)))
Коко Шанель• 04 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
У маленького ребенка кадык точно не двигался. А если двигались руки или соска, то и бросилась бы кошка на руку или соску, а не стала бы перегрызать горло. Я тоже просыпаюсь бывает от того, что кот руку грызет, пытаясь поиграть. А что с вашим братом? Насколько сильно кот его укусил?
прокусив добряче...
Коко Шанель• 04 мая 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Я говорю, что собаке не важна площадь территории, а важна нагрузка.
важлива, і це Вам любий грамотний кінолог скаже
Помилуйте мадам• 05 мая 2025
Ответ дляДадосвидания
шо за насос, поясните нормально. не все по заборам соседским в селах лазили, некоторые всю жизнь в городе прожили
sos - это возможный экстренный случай, когда надо быстро перейти к соседу, а не обходить длинный забор и два главных входа от себя и к соседу. Делают по согласию маленькую калиточку в заборе.
woman Warrior• 05 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Що мій пес його погриз
ну правильно сделал.Он для того там и находится..Всего то кусок ноги.В следующий раз не будет влезать в чужие дворы.Спасибо, что это Украина,а не штаты, к примеру
Там застрелили бы и были бы правы.
woman Warrior• 05 мая 2025
Ответ дляБезпринципова
Та то нормальна історія. А чого поліз , сказав?)
покормить собаку
sim_sims• 05 мая 2025
Ответ дляБезпринципова
Я одна тормоз мабудь?
Ваш собака погриз сусіда? Заліз до сусідів і погриз сусіду ногу?
То так тролі зараз теми розганяють. Напишуть незрозумілу нісенітницю, щоб побільше запитань отримати, ще й потім дають такі ж абсурдні дозовані відповіді.
Пластилин_Колец• 05 мая 2025
Я в шоке, сколько людей считают нормальным держать собаку на цепи. Попробуйте сами посидите и в жару, и. в мороз, поешьте помои с грязной миски. Нет, всё-таки человек - самое никчемное и глупое существо на планете. Каждому прилетит бумеранг
Человечность определяется не по тому, как мы обращаемся с другими людьми, человечность определяется по тому, как мы обращаемся с животными.
ТайТаке• 05 мая 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Та перестаньте, под Киевом у многих так, ещё и будки за дикие деньги покупают в эпицентре
Не знаю никого с собакой на цепи
автор З горіха зерня • 06 мая 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Не перегинайте палку. Бо якось з тигриком чи зміючкою жити не захочете?
Пес- це хижак. Як і кіт
І коли буде голодний-перегризе горлянку вам чи мені
автор З горіха зерня • 06 мая 2025
Ответ дляБезпринципова
Я одна тормоз мабудь?
Сусід до мене на подвір´я.
автор З горіха зерня • 06 мая 2025
Ответ дляБезпринципова
Просто так.ще й підвипившим був.
автор З горіха зерня • 06 мая 2025
Не по темі. Але бачили, як звірята їдять своїх народжених діток.
Я бачила.

Не від голоду.
Ті ж собаки, коти.
Гайда скажіть, що і люди так роблять
Чемодан-Вокзал-Майами• 10 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Я бачила.

Не від голоду.
Ті ж собаки, коти.
Гайда скажіть, що і люди так роблять
Їдять, так. Якщо кішка народить неповноцінне кошеня, яке всеодно не виживе, то з´їсть. І це логічно. І нема в цьому нічого ні жахливого ні гидкого, це природа, це хижак. А от задушити кицьку, бо щось там примерещилось, то це ж якою психопаткою треба бути!