З горіха зерня• 04 мая 2025
Ото я маю проблему, де і не очікувала
Приватні будинки. Пес
На ланцюгу.
Якась дворняжка вівчарка
Сьогодні чомусь заліз на подвір´ї сусід. Собака зірвалася і погризла йому ногу.
У сусіда група інвалідності .
Його родина мені тут влаштувала такий армагедон))
На ланцюгу.
Якась дворняжка вівчарка
У сусіда група інвалідності .
Закусенец• 04 мая 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ті у кого собачки пісяють-какають на пелюшку, не зрозуміють тих, у кого собака в селі. Відпусти - то потім ловитимеш або десь вириє яму під забором - піде у вільний вигул, потім які наслідки, вольєр може й мають, але сенс в тому вольєрі собаки, яка має охороняти двір. P/S/ не живу в селі, не маю собаки-котів.
Аби ж справа закінчилась лише вигулом собаки по вулиці, півсела потім буде скаржитись на задушених курей, потоптані грядки, переляканих дітей
ПрипоРошенная• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Та мені пофіг, чи вірите.
Але звірі- то хижаки
І мене дивують люди, які кішок, собачок люблять більше, ніж діток
Але звірі- то хижаки
І більше ніж сусідів.
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Я не поняла как выглядит этот проход. Забор со стороны одного соседа, забор со стороны другого, а между ними дорожка? Сосед перелез через забор? Или люди просто заходят на ваш участок? В любом случае собака до этого прохода, я так понимаю, не достает. Так какого фига сосед лазил по вашему участку и кто ему доктор?
Ніхто не поняв. Але авторка не признається.
Крию матом страшно• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
У мене сусідка власноруч задушила улюбленицю кішку.
Бо та намагалася перекризти горло її доні
И что дочка сделала кошке? Кошка не напала бы просто так.
Perfect look• 04 мая 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А ви вважаєте, що пес має бути на вільному вигулі ? То тоді все село прийде скаржитися. Сільський пес і міські карманні це трохи різниця.
Да, должен быть во дворе без цепи !
При чем тут все село?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 мая 2025
Ответ дляЗакусенец
Та да, бо тварина знайде вихід ’на волю’, потім проблем не обберешся.
Закусенец• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Жах! А кішка була скаженна?
к.Буланова• 04 мая 2025
Ответ дляБезпринципова
Ви праві, не було проходу в нас прямого)) наш будинок виходив на одну вулицю, а сусіда (.папин товарищ)))) на іншу, а садками тільки і межували. І з вулиці на вулицю обійти 15 хвилин так точно.
А , отец с соседом дружил частенько за пивом ?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 мая 2025
Ответ дляPerfect look
Да, должен быть во дворе без цепи !
При чем тут все село?
Ви жили в селі, мала пса і то все ви зараз з власного досвіду стверджуєте ? Можливо у вас паркан вмурований в землю по перемитру і в висоту метрів три, щоб бути певним, що тварина не прослизне за межі двору.
З горіха зерня
• 04 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Ще раз.
Між сусідами є прохід.
На крайній випадок.
Ним не користуємлся щоденно
Між сусідами є прохід.
На крайній випадок.
Ним не користуємлся щоденно
Коко Шанель• 04 мая 2025
Ответ дляМюллерная
у ваше подвір я заліз?
та раз собака на прив’язі, то виходить, що до пса в будку
Пушап Мі мі• 04 мая 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Культура содержания животных... точнее, ее отсутствие. Особенно в селах.
Грустно читать
З горіха зерня
• 04 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Немовлям була.
Спала собі в люльці
Коко Шанель• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Поки відходжу
Адекватно мислити ще не в силі
і що, вже сусід має відразу інвалідність? Тоді він пса має на руках носити, бо не мобілізують)))
Ластоноша• 04 мая 2025
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Вы дикая какая то ? В селах все дворовые собаки на цепи .уепь довольно длинная , чтобы вполне могли бегать по двору . Или вы думаете , собаке лучше дома , терпеть , когда ее выпустят посрать ? Вот это издевальсиао точно . И да , в городе на улице даже надо выгуливать в намордниках и тоже на поводке .
Коко Шанель• 04 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Скажіть що їм повезло що він на в Америці, тут би його застрелили у чужому дворі і нічого б ге було🤷♀️
А Ви вмієте утішити))))
Ответ дляPerfect look
Да, должен быть во дворе без цепи !
При чем тут все село?
Ні
З досвіду - бо можуть зайти сусіди (за чимось)
Можуть забігти діти (м’яч залетів)
Собака має бути на ланцюгу біля будинку - щоб ті, хто зайшов на вулицю/подвір’я - не могли попасти в будинок, але живими та цілими могли зайти на вулицю та вийти з неї
Можуть забігти діти (м’яч залетів)
Помилуйте мадам• 04 мая 2025
Ответ дляPerfect look
Да, должен быть во дворе без цепи !
При чем тут все село?
Да-да, а на лошадей в селе нельзя набрасывать хомут, а кроликов надо разводить в палисаднике на травке.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 мая 2025
Ответ дляЛастоноша
Ну да, просто всі думають, що ’культура утримання тварин’, це коли в 2-3 кімнатній тварині закрити собаку і вигулювати виключно за потреби.
Коко Шанель• 04 мая 2025
Ответ дляБезпринципова
Сусід заліз до автора, а собака погриз ногу сусіду?
стягував з автора за ногу)))))
З горіха зерня
• 04 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Супер
Моя мрія
Крию матом страшно• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Немовлям була.
Спала собі в люльці
Единственная причина в такой ситуации может быть бешенство, либо соседка что-то недоговаривает.
Усміхайлик• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Що мій пес його погриз
У вас в дворі ви праві. Вам нічого не буде. Собака для того і заведена вами, щоб кусати чужих, непроханих гостей. Хай подякує, що не алабай і не аідгриз ногу зовсім
Perfect look• 04 мая 2025
Ответ дляviter33
Ні
Можуть забігти діти (м’яч залетів)
Посторонние люди не имеют права заходить в чужой двор
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 мая 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Та куди бльше, кури то взагалі тільки яйця несуть і ніхто їх не рубає на суп.
Ластоноша• 04 мая 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
И они воют бедные, сами дома …