З горіха зерня• 04 мая 2025

Ото я маю проблему, де і не очікувала

Приватні будинки. Пес
На ланцюгу.
Якась дворняжка вівчарка
Сьогодні чомусь заліз на подвір´ї сусід. Собака зірвалася і погризла йому ногу.
У сусіда група інвалідності .

Його родина мені тут влаштувала такий армагедон))
Аnnеt• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Та мені пофіг, чи вірите.
Але звірі- то хижаки
І мене дивують люди, які кішок, собачок люблять більше, ніж діток
люди тоже
Весотехник• 04 мая 2025
Ответ дляАnnеt
тоже на цепи сидит у вас?
Звичайно ні
Закусенец• 04 мая 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ті у кого собачки пісяють-какають на пелюшку, не зрозуміють тих, у кого собака в селі. Відпусти - то потім ловитимеш або десь вириє яму під забором - піде у вільний вигул, потім які наслідки, вольєр може й мають, але сенс в тому вольєрі собаки, яка має охороняти двір. P/S/ не живу в селі, не маю собаки-котів.
Аби ж справа закінчилась лише вигулом собаки по вулиці, півсела потім буде скаржитись на задушених курей, потоптані грядки, переляканих дітей
Аnnеt• 04 мая 2025
Ответ дляВесотехник
Звичайно ні
тогда вы тут не в тему вообще.
ПрипоРошенная• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Та мені пофіг, чи вірите.
Але звірі- то хижаки
І більше ніж сусідів.
Борисфенка• 04 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Я не поняла как выглядит этот проход. Забор со стороны одного соседа, забор со стороны другого, а между ними дорожка? Сосед перелез через забор? Или люди просто заходят на ваш участок? В любом случае собака до этого прохода, я так понимаю, не достает. Так какого фига сосед лазил по вашему участку и кто ему доктор?
Ніхто не поняв. Але авторка не признається.
Крию матом страшно• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
У мене сусідка власноруч задушила улюбленицю кішку.
Бо та намагалася перекризти горло її доні
И что дочка сделала кошке? Кошка не напала бы просто так.
Perfect look• 04 мая 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А ви вважаєте, що пес має бути на вільному вигулі ? То тоді все село прийде скаржитися. Сільський пес і міські карманні це трохи різниця.
Да, должен быть во дворе без цепи !
При чем тут все село?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 мая 2025
Ответ дляЗакусенец
Та да, бо тварина знайде вихід ’на волю’, потім проблем не обберешся.
Закусенец• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Жах! А кішка була скаженна?
к.Буланова• 04 мая 2025
Ответ дляБезпринципова
Ви праві, не було проходу в нас прямого)) наш будинок виходив на одну вулицю, а сусіда (.папин товарищ)))) на іншу, а садками тільки і межували. І з вулиці на вулицю обійти 15 хвилин так точно.
А , отец с соседом дружил частенько за пивом ?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 мая 2025
Ответ дляPerfect look
Да, должен быть во дворе без цепи !
При чем тут все село?
Ви жили в селі, мала пса і то все ви зараз з власного досвіду стверджуєте ? Можливо у вас паркан вмурований в землю по перемитру і в висоту метрів три, щоб бути певним, що тварина не прослизне за межі двору.
автор З горіха зерня • 04 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Ще раз.
Між сусідами є прохід.
На крайній випадок.
Ним не користуємлся щоденно
Коко Шанель• 04 мая 2025
Ответ дляМюллерная
у ваше подвір я заліз?
та раз собака на прив’язі, то виходить, що до пса в будку
Пушап Мі мі• 04 мая 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Культура содержания животных... точнее, ее отсутствие. Особенно в селах.
Грустно читать
автор З горіха зерня • 04 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Немовлям була.
Спала собі в люльці
Коко Шанель• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Поки відходжу
Адекватно мислити ще не в силі
і що, вже сусід має відразу інвалідність? Тоді він пса має на руках носити, бо не мобілізують)))
Ластоноша• 04 мая 2025
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Вы дикая какая то ? В селах все дворовые собаки на цепи .уепь довольно длинная , чтобы вполне могли бегать по двору . Или вы думаете , собаке лучше дома , терпеть , когда ее выпустят посрать ? Вот это издевальсиао точно . И да , в городе на улице даже надо выгуливать в намордниках и тоже на поводке .
Коко Шанель• 04 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Скажіть що їм повезло що він на в Америці, тут би його застрелили у чужому дворі і нічого б ге було🤷‍♀️
А Ви вмієте утішити))))
viter33• 04 мая 2025
Ответ дляPerfect look
Да, должен быть во дворе без цепи !
При чем тут все село?
Ні
З досвіду - бо можуть зайти сусіди (за чимось)
Можуть забігти діти (м’яч залетів)
Собака має бути на ланцюгу біля будинку - щоб ті, хто зайшов на вулицю/подвір’я - не могли попасти в будинок, але живими та цілими могли зайти на вулицю та вийти з неї
Помилуйте мадам• 04 мая 2025
Ответ дляPerfect look
Да, должен быть во дворе без цепи !
При чем тут все село?
Да-да, а на лошадей в селе нельзя набрасывать хомут, а кроликов надо разводить в палисаднике на травке.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 мая 2025
Ответ дляЛастоноша
Ну да, просто всі думають, що ’культура утримання тварин’, це коли в 2-3 кімнатній тварині закрити собаку і вигулювати виключно за потреби.
Коко Шанель• 04 мая 2025
Ответ дляБезпринципова
Сусід заліз до автора, а собака погриз ногу сусіду?
стягував з автора за ногу)))))
автор З горіха зерня • 04 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Супер
Моя мрія
Крию матом страшно• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Немовлям була.
Спала собі в люльці
Единственная причина в такой ситуации может быть бешенство, либо соседка что-то недоговаривает.
Усміхайлик• 04 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Що мій пес його погриз
У вас в дворі ви праві. Вам нічого не буде. Собака для того і заведена вами, щоб кусати чужих, непроханих гостей. Хай подякує, що не алабай і не аідгриз ногу зовсім
Весотехник• 04 мая 2025
Ответ дляАnnеt
тогда вы тут не в тему вообще.
Ну ладно....
Perfect look• 04 мая 2025
Ответ дляviter33
Ні
Можуть забігти діти (м’яч залетів)
Посторонние люди не имеют права заходить в чужой двор
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 мая 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Та куди бльше, кури то взагалі тільки яйця несуть і ніхто їх не рубає на суп.
Ластоноша• 04 мая 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
И они воют бедные, сами дома …