Говорю-балакаю• 05 мая 2025
Ви б кинули тут все заради майбутнього дітей, і переїхали закордон?
Тут чудова робота, тут нічого в собі не відмовляю
Я йшла до цього 15 р
А що там? Маю 3 дітей хлопчиків, ще маленьких.. є ще час подумати
Але не знаю де мої діти будуть щасливими
Як ви це робите? Як розумієте куди їхати, куди поступати в який вуз? І чи варто.. адже тут ти людина.. а що там ?
Бачу щасливі фотки знайомих з Іспанії, але там ніколи не була.. взагалі ніде не була, всі роки робила карʼєру, але вже можу і поїхати кудись
Я йшла до цього 15 р
Саджу все зарання• 05 мая 2025
При наличии хорошей работы здесь - нет. Можно детей отправить учиться за границу и самих
Не зацілована• 05 мая 2025
Так и сделала, ради будущего дочки, но дома ждёт квартира , дом, возможность работы, через год думаю начинать все с нуля по возвращении. Ни о чем не жалею, сделала то что должна была сделать для ребенка. Про мальчиков бы даже не думала, вывозила бы любым способом
Саджу все зарання• 05 мая 2025
Ответ дляДружная семейка
Ну чего вам ехать, вашим мальчикам есть, что защищать.
Есть - свою жизнь, которой они ещё видели. Вы хоть детей то не трогайте
Дружная семейка• 05 мая 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Значит кто-то другой должен ее уровень жизни защитить, к примеру ваш муж.
Пишу з калідору• 05 мая 2025
Якщо є час, і якщо діти малі, якщо ви не в прифронтовій зоні і далі від військових обʼєктів, чекайте, живіть тут Життя. Заробляйте, подорожуйте, як є можливість. Якщо тут є житло, умови, робота, медицина малюкам, садочки. Толку змінювати, щоб що?
Європа буде змінюватися. Світ змінюється. Не тільки військово, а політично дуже. Через 5 років то все може бути і не так, як зараз ви життя там малюєте.
Вчіть мови, заробляйте.
НаБалКоніХодять• 05 мая 2025
Вывозила б ближе к 16. Если совсем малявки, то ехала б толькопри к ловити удаленнки . Если очная хорошая работа, то нет
Саджу все зарання• 05 мая 2025
Ответ дляДружная семейка
Причём тут она, если вы написали про детей изначально, они ещё маленькие, вы их уже на фронт отправляете
Наполеон Бонапарт• 05 мая 2025
Ответ дляДружная семейка
вы сама уже много жизней защитили?
У меня тоже работа и хорошие условия жизни в Украине, правда только одна дочь и она ещё маленькая
Приняла решение дать ей хорошее детство и образование тут, точно будем учить язык, чтобы потом у нее был выбор. Уехать от дома, комфортных условий и любимой работы сейчас - и мой ребенок получит нервную, уставшую, вечно недовольную маму + не факт, что смогу ей так обеспечить все те занятия и спорт, что есть тут.
НаБалКоніХодять• 05 мая 2025
Ответ дляПишу з калідору
Вчіть мови, заробляйте.
Правильно вы говорите. Подруга во Франции..те кто выехала лет 10-15 назад говорят что было лучше жить..сейчас хуже. Даже пенсионную реформу пересматривают и люди в шоке. Уже нельзя будет беззаботно жить на пенсию не в чем себе не отказывая....
Добрая свекровь• 05 мая 2025
Толко ради детей - нет
Если и ради себя - да. Но исходя из ваших вводных я бы не поехала, если бы была счастлива в Украине.
Я выехала, но не именно ради ребёнка. Но за границей он счастлив .
ДеньгиНеСдаю• 05 мая 2025
Вибачте , так а що ви маєте і що мали якщо ніде не були…
І так, це ризикнути і повзати в нікуди.
Спочатку буде крити, плакати, руки опустяться
Комусь з трьох точно захочеться додому…
Така срака буде, що ви навіть не уявляєте
Але. Тиша, безпека і впевненість що діти виживуть зʼявиться на 2-3 році життя
І так, це ризикнути і повзати в нікуди.
Комусь з трьох точно захочеться додому…
Гарантую неперелевки• 05 мая 2025
А вы сможете за границей обеспечить будущее детей? Может стоит подготовиться, если такие мысли посещают
Блондинка в Законе• 05 мая 2025
Звідки знати майбутнє дітей? Хто знає яке буде ставлення у дітей до батьків похилого віку. Зараз спостерігаю, що виїхавші ще до війни полишали старих батьків без належного догля догляду. Жоден з нас не знає не лише майбутнє дітей, своє майбутнє не відоме.
Дружная семейка• 05 мая 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
вы сама уже много жизней защитили?
Жизнь и уровень жизни - разные понятия.
Бабка-ежика• 05 мая 2025
Я багато де була, подорожувати обожнюю. Жити хочу вдома. Діти виростуть, поїдуть вчитися самі
Пишу з калідору• 05 мая 2025
Ответ дляСаджу все зарання
З маленькими дітками тяжко
Без умов, садочків, бабусь, нянь. Це точно не про лагер, хоча там чоловік виїзний, якщо троє.
Ще питання в роботі чоловіка, хто він тут, заробіток. Може йому з нуля будувати теж напряжно. Це не рівень- подивилася сторіз виїхавших. Питання в мові, в професії
Блондинка в Законе• 05 мая 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Лише 5% іноземців живуть безтурботно на пенсію... Є статистика ... Добре там де нас нема
ДеньгиНеСдаю• 05 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Виїхати за кордон це не = хороше майбутнє для дітей.
З чого б це?
БолеИменее• 05 мая 2025
Ответ дляПишу з калідору
Вчіть мови, заробляйте.
Ага, тільки при всіх змінах рішення поїхати з України лишається правильним. Правильно зробили ті, хто поїхав в 30-х, і в 40-х, і в 90-х
всегдаДаДа• 05 мая 2025
Я всюди людина , й тут, й за кордоном. Дитина вчиться за кордоном й вже не уявляє собі життя в Україні
Дружная семейка• 05 мая 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Дети - это ответственность автора, и от нее зависит пойдут они на фронт или нет.
Пишу з калідору• 05 мая 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Будуть ще зміни. Всі ці вибори, зараз румуни, інші, всі урізання, інфляція, приход популістів і правих партій.