Говорю-балакаю• 05 мая в 07:25

Ви б кинули тут все заради майбутнього дітей, і переїхали закордон?

Тут чудова робота, тут нічого в собі не відмовляю
Я йшла до цього 15 р
А що там? Маю 3 дітей хлопчиків, ще маленьких.. є ще час подумати
Але не знаю де мої діти будуть щасливими
Як ви це робите? Як розумієте куди їхати, куди поступати в який вуз? І чи варто.. адже тут ти людина.. а що там ?
Бачу щасливі фотки знайомих з Іспанії, але там ніколи не була.. взагалі ніде не була, всі роки робила карʼєру, але вже можу і поїхати кудись
Смажена полуничка• 05 мая в 07:53
Ответ дляБлондинка в Законе
Звідки знати майбутнє дітей? Хто знає яке буде ставлення у дітей до батьків похилого віку. Зараз спостерігаю, що виїхавші ще до війни полишали старих батьків без належного догля догляду. Жоден з нас не знає не лише майбутнє дітей, своє майбутнє не відоме.
Не вистачало ще своє життя угрохати через впертих стариків, які не хочуть лишати свої хати, байдуже що місто прифронтове. Це величезний старечий егоїзм - тримати біля себе ’доглядальників’
НаБалКоніХодять• 05 мая в 07:53
Ответ дляБлондинка в Законе
Лише 5% іноземців живуть безтурботно на пенсію... Є статистика ... Добре там де нас нема
Все зависит от профессии.Я имею ввиду семью у которых пенсия 5 т , а их дети предпенсионного возраста уже не смогут такую получать
Natal_ka91• 05 мая в 07:53
Авторе, а скільки дітям років? Від цього дуже залежать поради. Одне тіло, якщо 5-10, і якщо 15. Якщо ви пишете що малі, то куди так спішите?
автор Говорю-балакаю • 05 мая в 07:53
Ответ дляNatal_ka91
13,11,4
НаБалКоніХодять• 05 мая в 07:54
Ответ дляNatal_ka91
Она пишет мали, наверно дошкольники
Голена блондинка• 05 мая в 07:54
Если ради детей, то смотрите на это так. Даже если в обозримом будущем будет перемирие, то это не надолго. 2-5-10 лет и все пойдет по новому кругу.
Natal_ka91• 05 мая в 07:55
Ответ дляГоворю-балакаю
13,11,4
Є ще час подумати і хоча б спланувати. Не кидайтеся на гарячу голову через фото знайомих в соцмережах. Дуже багато нюансів за кордоном, не так все просто
Голена блондинка• 05 мая в 07:56
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я думала в Европе накопительные пенсии.
Стрекоза любви• 05 мая в 07:56
Як на мене, дивно вважати, що в Європі/Америці умовно через 5-10 все буде так само, як і зараз. Ми живемо в надто турбулентному світі, щоб мріяти про спокій.
Якщо у вас є хвилювання за дітей, ви вважаєте, що в Україні жодного безпечного місця немає, то виїжджала б зараз з метою безпеки дітей. Загадувати на 3-5-10 років неможливо.
Новорічна пальма• 05 мая в 07:59
Ответ дляПишу з калідору
Будуть ще зміни. Всі ці вибори, зараз румуни, інші, всі урізання, інфляція, приход популістів і правих партій.
То звичайно будуть! Та загніваюча Європа, то вони зараз нас утримують, поки що
А самі ? В нас он багата країна, хороша екологія, президент потужний, в нас цінні люди, а пенсіонери як живуть . Куди той Франції
Хай діти автора ростуть в Україні
Бо ці зміни.. може ще Україні прийдеться румунів утримувати чи французів
Хоч не будуть бідувати. А що війна ? Навчать дітей дронами керувати - виженуть русню
Білий Лосик• 05 мая в 08:00
Так и сделала
Жизнь с нуля это интересно
автор Говорю-балакаю • 05 мая в 08:01
Ответ дляПарова машина
У вас трое детей, но нет ни слова о муже.
Чоловік є з чудовою роботою такою
Але ми англ не знаємо. Нам вона тут не треба
Ми знаємо ії на А2 максимум
Новорічна пальма• 05 мая в 08:01
Ответ дляПишу з калідору
Політичні. Плюс катаклізми.
Можливо в це десятиріччя війна там. Або теракти масові. У нас буде бідно, але надіюся тихо.
І я так знаю , там будуть катаклізми всюди і повна жопа
Тільки в Україні буде добре. Не треба в Европу їхати. Досить вже там людей
Сидіть вже дома.
язззззь!!!• 05 мая в 08:01
Ні, бо у мене більше можливостей забезпечити краще майбутнє дітям тут, працюючи в Україні.
На виплатах (це ще якщо б пощастило їх отримати), ми ж не прожили. Працювати за спеціальністю в іншій країні - нереально, це треба вчитись з нуля. А низькокваліфіковані роботи навряд чи дозволяють говорити про краще майбутнє. Але ракети над головою не літають, це так.
автор Говорю-балакаю • 05 мая в 08:02
Ответ дляLove_Love_Love_
По питанні автора ще додам що в Іспанію точно б не їхала, зробити там карʼєру = 0,0000003
Чомусь в Іспанії наших багато
Або в них удальонна робота
Або ще який є варіант для заробітку?
Подвійна веселка• 05 мая в 08:03
Нет, дети ,если у них будет желание и умения,смогут поехать учиться самостоятельно и, если захотят, будут строить за границей свою жизнь. А моя зона комфорта в Украине.
Добрая свекровь• 05 мая в 08:03
Ответ дляМиловидна леді
Редко кто так честно говорит. Все детьми прикрываются.. например на море ради детей хотя на самом деле сама хочет
Вот на море я ездила ради сына. Это правда. Ненавижу пляжный отдых. Вечно сидела в тени с ног до головы обмазанная кремом.

Но на моря ездили не часто. В основном таскали сына в те поездки, которые нравятся МНЕ)) Как итог - он ненавидит музеи и замки, эускурсии). Хотя и море уже не любит.
Мальчун-задирун• 05 мая в 08:04
Ответ дляМашМааш
У меня тоже работа и хорошие условия жизни в Украине, правда только одна дочь и она ещё маленькая

Приняла решение дать ей хорошее детство и образование тут, точно будем учить язык, чтобы потом у нее был выбор. Уехать от дома, комфортных условий и любимой работы сейчас - и мой ребенок получит нервную, уставшую, вечно недовольную маму + не факт, что смогу ей так обеспечить все те занятия и спорт, что есть тут.
Все правильно. Когда началась война, моя дочь была в 9м классе. Я сразу поняла, что с психованными решениями типа все в Германию - и я в Германию я оставлю дочь и без украинского, и без заграничного аттестата, а соответственнои без ВО.
Дочь закончила школу, поступила в заграничный вуз.
Ну и я сохранила хорошую работу, которая даёт мне возможность содержать заграничного студента, приобрела в ней новый опыт, который открывает больше возможностей (в том числе и рабочий контракт и соответственно рабочую визу заграницей).
А если мне тут напишут, что все это было и есть под вопросом, потому что в любой момент может и могла прилететь ракета - я вам отвечу так - читаю новости той страны, где живет дочь, и всяких несчастных случаев происходит немало, а вообще даже намного больше чем у нас. Например, ’попал под трамвай’ - это вообще чуть ли не каждый день. Это кстати + еще один страх для меня.
В Украине про такое и не слышала последнее время, а там так. Я уже молчу про страны, где арабы давят людей на грузовиках как так и надо.
очки_ннадо• 05 мая в 08:05
А вы уверенны, что дети будут счастливы? Я вывезла сына в 11 лет и он очень страдал по своей школе и друзьям, очень долго не мог адаптироваться и найти друзей.
Парова машина• 05 мая в 08:05
Ответ дляГоворю-балакаю
Чоловік є з чудовою роботою такою
Ми знаємо ії на А2 максимум
А вы считаете, что вам и детям будет во благо бросить мужа и отца? Странно, мягко говоря, извините.
Білий Лосик• 05 мая в 08:06
Ответ дляГоворю-балакаю
Чоловік є з чудовою роботою такою
Ми знаємо ії на А2 максимум
У меня кресник выучил местный язык + англ + немецкий ( Германия рядом и там подруга)
Поступает на серьёзную профессию

В Украине ему это было не доступно. Мама одиночка
Новорічна пальма• 05 мая в 08:06
Ответ дляLove_Love_Love_
В якому перекладачі ви переклажаєте с мацкальськай чи ви запроданка?
Що не так написано? У автора хлопчики, будуть нормальними бійцями, патріотами, цього вчать вже зі школи.
Нащо їй кудись їхати, тим більше в неї робота
Танцепесенная• 05 мая в 08:07
Я так и сделала и не жалею.
Да, дома лучше, но дома лучше тогда, когда нет войны...
Білий Лосик• 05 мая в 08:07
Ответ дляПодвійна веселка
Они смогут выучить настолько хорошо язык?
Саджу все зарання• 05 мая в 08:07
Ответ дляСмажена полуничка
Правильно, пусть чужие люди досматривают😀 сейчас это прям хорошо так видно, а квартиры потом будут детям/племянникам, которые повыезжали и ладно бы хоть деньгами помогали или наняли кого-то, нет же
Мальчун-задирун• 05 мая в 08:07
Ответ дляГарантую неперелевки
А вы сможете за границей обеспечить будущее детей? Может стоит подготовиться, если такие мысли посещают
Часто проживая тут - только и могут. Потому многим там светит такая себе перспектива.
Пишу з калідору• 05 мая в 08:07
Ответ дляМальчун-задирун
Вищо, Європа тиха гавань, люди вірять що все буде як є. Від всього захищена.
Одне діло мобільний студент, інше сімʼя вся, все покласти і виїхати, здобувати там життя з нуля, професію отримувати заново. Заново будувати побут, авдиторію, чекати внж, довбати стіну.
Мальчун-задирун• 05 мая в 08:08
Ответ дляПишу з калідору
Саме так.
Подвійна веселка• 05 мая в 08:09
Ответ дляБілий Лосик
Мои дети билингвы, поэтому языкового барьера у них точно не будет. А вот смогут ли они сдать необходимые экзамены- это уже зависит от них.
Пишу з калідору• 05 мая в 08:09
Ответ дляГарантую неперелевки
Саме деяким з гарною роботою тут - краще забезпечити дитину, утримувати студента. При чому тут і медицина, тут і рідні.