Говорю-балакаю• 05 мая в 07:25
Ви б кинули тут все заради майбутнього дітей, і переїхали закордон?
Тут чудова робота, тут нічого в собі не відмовляю
Я йшла до цього 15 р
А що там? Маю 3 дітей хлопчиків, ще маленьких.. є ще час подумати
Але не знаю де мої діти будуть щасливими
Як ви це робите? Як розумієте куди їхати, куди поступати в який вуз? І чи варто.. адже тут ти людина.. а що там ?
Бачу щасливі фотки знайомих з Іспанії, але там ніколи не була.. взагалі ніде не була, всі роки робила карʼєру, але вже можу і поїхати кудись
Я йшла до цього 15 р
Вишнёвая Леди• 05 мая в 08:10
Кожен приймає своє рішення,залежно від своїх обставин.Я не виїжджала і не хочу,дітей відправила вчитися.Живуть,вчаться і працюють вже 3 роки і не шкодую.Перші роки було дуже важко,але вже інтегрувалися.Я доглядаю стареньку маму,вчу мову,пашу з ранку до ночі,поки так.А час покаже.Основне я вже в цьому житті зробила.
Білий Лосик• 05 мая в 08:12
Ответ дляПодвійна веселка
Мои дети билингвы, поэтому языкового барьера у них точно не будет. А вот смогут ли они сдать необходимые экзамены- это уже зависит от них.
Сколько языков знают?
Саджу все зарання• 05 мая в 08:12
Ответ дляНоворічна пальма
То звичайно будуть! Та загніваюча Європа, то вони зараз нас утримують, поки що
А самі ? В нас он багата країна, хороша екологія, президент потужний, в нас цінні люди, а пенсіонери як живуть . Куди той Франції
Хай діти автора ростуть в Україні
Бо ці зміни.. може ще Україні прийдеться румунів утримувати чи французів
Хоч не будуть бідувати. А що війна ? Навчать дітей дронами керувати - виженуть русню
Хай діти автора ростуть в Україні
А в Европе сказка, а не жизнь?
Вчера попалось видео, потом пересмотрела почти все на страничке. В Германии вышел подросток гулять, нет подростка, убили. Только об этом молчат там, не афишируют.
Новорічна пальма• 05 мая в 08:14
Ответ дляМальчун-задирун
Все правильно. Когда началась война, моя дочь была в 9м классе. Я сразу поняла, что с психованными решениями типа все в Германию - и я в Германию я оставлю дочь и без украинского, и без заграничного аттестата, а соответственнои без ВО.
Дочь закончила школу, поступила в заграничный вуз.
Ну и я сохранила хорошую работу, которая даёт мне возможность содержать заграничного студента, приобрела в ней новый опыт, который открывает больше возможностей (в том числе и рабочий контракт и соответственно рабочую визу заграницей).
А если мне тут напишут, что все это было и есть под вопросом, потому что в любой момент может и могла прилететь ракета - я вам отвечу так - читаю новости той страны, где живет дочь, и всяких несчастных случаев происходит немало, а вообще даже намного больше чем у нас. Например, ’попал под трамвай’ - это вообще чуть ли не каждый день. Это кстати + еще один страх для меня.
В Украине про такое и не слышала последнее время, а там так. Я уже молчу про страны, где арабы давят людей на грузовиках как так и надо.
Так, ви праві
От я дивилась, в ДТП Польші людей менше гине, ніж в Україні
Хіба таке може бути ?? І в Німеччині гине менше, а там майже 90 млн вже живе
Вони просто все приховують, а самі давлять людей трамваями. Це точно
Natal_ka91• 05 мая в 08:15
Ответ дляГоворю-балакаю
Чомусь в Іспанії наших багато
Або в них удальонна робота
Або ще який є варіант для заробітку?
Або в них удальонна робота
Або ще який є варіант для заробітку?
У вас та чоловіка залишиться ваша робота на віддаленій основі?
Білий Лосик• 05 мая в 08:15
Ответ дляНоворічна пальма
Так, ви праві
Заговор
годовасик• 05 мая в 08:16
Впрто - це однозначно. Просто ви модете сама не їхати, а відправити їх після 9 класу на навчання. Але це такі країни типу польша словакія. Якщо німеччина, то їзать треба щараз, щоб вони встигли собі навчанням заробити можливість вступу в виш. Америка канада, теж краще зараз їхать.
Я така ж, важко зірватися і не готова по сараям жити. Але розумію, шо вони будуть про мене думати коли виростуть і усвідомлять все. Просто якби не ці військові обліки, тоще можна було б і дить, аое оце дьоргання постійне закриють чи не закриють кордони - це не життя. От і виходить, що тікаєммо не від війни, а від влади
Natal_ka91• 05 мая в 08:17
Ответ дляПарова машина
А вы считаете, что вам и детям будет во благо бросить мужа и отца? Странно, мягко говоря, извините.
Автор цілком зможе виїхати з чоловіком
Мост_Устал• 05 мая в 08:17
Ответ дляНетЕщеНаверное
Я в 22 прийняла таке ж рішення і повернулась.
Минулого року поїхали на спортивні збори і зрозуміла , що 2 роки втрачені і виїхали знову.
Ні з якими репетиторами не буде того рівня мов , який там в звичайній школі. Про спорт взагалі мовчу. У нас він просто вбитий
Куди виїхали?
Новорічна пальма• 05 мая в 08:18
Ответ дляБілий Лосик
Заговор
Отож. Тому хай автор залишається і дітки вчаться в Україні. Як всі виїдуть - то що буде ?
Європа не резинова. А Україні зараз потрібні захисники. Тим більше хлопчики
ДелайКак_Я• 05 мая в 08:18
Спасибо, мы останемся тут))
Бывший муж до войны слинял в Испанию. Теперь живет там и рассказывает как все там супер, правда живет в одном номера с тремя мужиками, правда чуть не ограбили недавно, но это же Испания, чего ты сидишь в этой Украине.
Нигде не будет лучше! Везде надо пахать! Мои родственники через Израиль переехали во многие страны, но все пашут за троих, но и я тут живу не хуже. Пахала б за троих, ещё лучше жила, но я выбираю жить, чуть хуже, но иметь возможность прыгать, бегать и наслаждаться жизнью, а не пахать с утра до ночи.
Не все из ваших детей найдут себя там, вы точно будете чужой до самой смерти. Но каждый выбирает для себя…
Білий Лосик• 05 мая в 08:18
Ответ дляНоворічна пальма
Ещё лучше
Мальчун-задирун• 05 мая в 08:18
Ответ дляНоворічна пальма
Так, ви праві
Ну оставайтесь в розовых очках и дальше, больше мне добавить нечего.
Natal_ka91• 05 мая в 08:19
Ответ дляНоворічна пальма
Сподіваюся, це тонкий тролінг, особливо про захисників
Не рахую, а вважаю• 05 мая в 08:20
Ні. Я з во, дрібним бізнесом - мию підлогу, троє дітей. І це тимчасово. Виїхали тільки тому що обстріли постійно, немає школи і садочка очно. Діти вчаться, ми чекаємо кінця війни і додому
Новорічна пальма• 05 мая в 08:20
Ответ дляМальчун-задирун
Я тут при чому? Я просто розповідаю автору. Я давно виїхала
Але в Україні теж має хтось залишитись і працювати.тож хай то буде вона і її діти
Білий Лосик• 05 мая в 08:20
Ответ дляДелайКак_Я
Спасибо, мы останемся тут))
Чудяса.
Заходишь на советчицу и у всех авокадо = бохатство.
Но все живут лучше
Білий Лосик• 05 мая в 08:21
Ответ дляНоворічна пальма
Тю.
Чужих не жалко.
Вся суть советов
Чужих не жалко.
Вся суть советов
ДелайКак_Я• 05 мая в 08:21
Ответ дляБілий Лосик
Чудяса.
Но все живут лучше
Расшифруйте, я не понимаю этот набор слов)
Танцепесенная• 05 мая в 08:23
Ответ дляПишу з калідору
Вищо, Європа тиха гавань, люди вірять що все буде як є. Від всього захищена.
Одне діло мобільний студент, інше сімʼя вся, все покласти і виїхати, здобувати там життя з нуля, професію отримувати заново. Заново будувати побут, авдиторію, чекати внж, довбати стіну.
А лучше сидеть под ракетами?!
Или ждать, пока сына на войну заберут?!
Нет уж. Пусть каждый сам решает, как ему лучше. Я лично считаю, что в Украине детям нечего делать. Особенно если это дети мужского пола.
Или ждать, пока сына на войну заберут?!
Новорічна пальма• 05 мая в 08:23
Ответ дляNatal_ka91
А хто буде захищати? Всі тут пишуть, в мене робота, рівень життя і медицина
Як всі виїдуть, то хто це захистить?
Зайдуть орки і будете зі своєї роботою і медициною і таким же рівнем життя ?
Тому Україні люди потрібні, захисники гинуть, нові мають рости
А автор вже милиться кудись
Ні-ні, робота важлива.
Як всі виїдуть, то хто це захистить?
А автор вже милиться кудись
Ні-ні, робота важлива.
Білий Лосик• 05 мая в 08:23
Ответ дляДелайКак_Я
Блин((
Саджу все зарання• 05 мая в 08:24
Ответ дляБілий Лосик
Чудяса.
Но все живут лучше
Для кого авокадо богатство? Его даже на минималку все могут себе позволить. На днях по акции было 25 грн
Natal_ka91• 05 мая в 08:24
Ответ дляНоворічна пальма
Як всі виїдуть, то хто це захистить?
А автор вже милиться кудись
Ні-ні, робота важлива.
Як всі виїдуть, то хто це захистить?
А автор вже милиться кудись
Ні-ні, робота важлива.
Кожен буде думати сам за себе, звісно, що автор відправить дітей подалі ближче до призовного віку)
Білий Лосик• 05 мая в 08:24
Ответ дляСаджу все зарання
Здесь.
Напиши свое меню и получи за авокадо.
Буряк, говорят, полезней.
Напиши свое меню и получи за авокадо.
Буряк, говорят, полезней.
Новорічна пальма• 05 мая в 08:25
Ответ дляБілий Лосик
Тю.
Чужих не жалко.
Вся суть советов
Чужих не жалко.
Вся суть советов
Мені жалко всіх. Я не вмію вбивати людей і не буду то робити. Я себе захистити не зможу
Меня много• 05 мая в 08:26
Ответ дляДелайКак_Я
Спасибо, мы останемся тут))
Что он про отопление зимой в Испании рассказывал? Мне говорили, что проблемы с этим