Не рахую, а вважаю• Изменено 05 мая 2025

хто знає, що означає це слово (БЕЗ ГУГЛІННЯ) пишіть ваші варіанти

СУХОДІЛ
Тундиринда• 05 мая 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
да, дуже багато, це не розповсюджене слово, і не часто вживане в народі
А цей ваш народ щось слухає і читає? Чи лиш по форумам і тіктокам?
Бо я реально не уявляю людини,яка б не знала цього значення. Немає таких ні поміж моїх знайомих 35-45 років , ні в доньок (9-20 років)
Тундиринда• 05 мая 2025
Ответ дляАnnеt
я очень много книг прочитала и суходол часто встречался. но я думала, что это просто земля рядом с водоёмами. но гугл говорит, что это территория весеннего разлива рек.
Бо Ви гуглили рашиською. Загугліть українською - спробуйте, це не страшно
І в українському значенні це поняття значно ширше - всі материки і острови
Видящие_помогите• 05 мая 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
В соседней теме без джпт чата уже трусы не в состоянии сосчитать.
А штани?
Домовенок Кузя• 05 мая 2025
Ответ дляВидящие_помогите
А штани?
Та там жесть
пу_пугренчик• 05 мая 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
у більшості форумчанок географія викладалася російською
Так на в русском есть слово ’суходол’.
Лапка• 05 мая 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
а ви думаєте багато хто знає?
Даже в русском языке есть слово суходол 🤷🏻‍♀️ Конечно все знают, у кого словарный запас чуть больше Эллочки-Людоедки )))
Снегопадка• 05 мая 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
а ви думаєте багато хто знає?
Ласую колобками• 05 мая 2025
Суша
Чарочка діда• 05 мая 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
а ви думаєте багато хто знає?
Думаєте, що багато не знають? Серйозно?
Шкала Радощів• 05 мая 2025
Ответ дляЕкатерина27
У меня задачка посерьезнее) тоже из географии. Кто сможет без Гугла ответить что такое анклав и примеры стран?
Ватикан
Мама Никитки-2• 05 мая 2025
Ответ дляЕкатерина27
Ватикан. В принципі назва держави все пояснює
Екатерина27• 05 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ватикан назвали уже раз 10. А вот третье целое государство так никто и не назвал.
бювет_в_обед• 05 мая 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Мы трусы в соседней теме считаем
Скільки нарахували?