Туфли в чешуе• 15 апреля в 19:03
Что для Вас "жадность"?
Как Вы понимаете для себя этот термин?
Чаклунка-ведунка• 15 апреля в 19:05
Це коли до прикладу колега ніколи нічого не купить, але якщо щось принесли/поклали вижре все навіть якщо не лізе.
Незламна Україна• 15 апреля в 19:06
В туалете съесть кусок мяса,пока ребёнок или муж не увидели и не начали клянчить
Туфли в чешуе
• 15 апреля в 19:07
Ответ дляНезламна Україна
Это Вы такое делали?
В ванной бы ели уже
Точная копия плова• 15 апреля в 19:08
Це найгірша для мене якість у чоловіка.
Тобто, якщо він - жадібний, то треба бігти))
І насправді це видно в дрібницях. Просто, коли любиш, то засліплений.
Є і інший варіант- це коли людина не вміє або не хоче ділитися, навіть коли може. І це не завжди про матеріальне — іноді люди бувають жадібні на увагу, підтримку чи просту людяність.
Туфли в чешуе
• 15 апреля в 19:09
Ответ дляТочная копия плова
Це найгірша для мене якість у чоловіка.
Есть мужчины, которые готовы все до копейки потратить на красивые жесты. Это уже расточительность.
Точная копия плова• 15 апреля в 19:10
Ответ дляТуфли в чешуе
В крайності не впадайте
Снегопадка• 15 апреля в 19:10
Когда есть желания, есть возможность их реализовывать, а собственная жаба не даёт на это разрешение.
Туфли в чешуе
• 15 апреля в 19:11
Ответ дляСнегопадка
Ну я хочу 15е платье. Могу его купить. Но не покупаю потому что есть 14ть. Это я жадная?
Снегопадка• 15 апреля в 19:12
Ответ дляТуфли в чешуе
Если хотите, можете и не покупаете, то да, жадная
Точная копия плова• 15 апреля в 19:13
У мене в житті є 2 яскравих приклади жадібних людей.
Хлопець, з яким зустрічалась 15 років тому й сестра
Сестра жадібна для дитини, чоловіка, матері, а для себе ні. Наприклад, коли насипає плов, то своїм по 2-3 шматки мʼяса, собі 7-8. В неї це якесь патологічне. Або «приїжджай в гості, я еклерів накупила», то це було 2 еклери на 6 чоловік.
Або брати з матері за комунальні половину, до копійок. Тобто вони живуть втрьох, а з матері половину. Треба казати, що сама не працює?))
А колишній хлопець явно був для проходження якихось уроків у житті.
Забрала і не сказала• 15 апреля в 19:44
Жадібність це коли людина не вірить іншим, і прикидається доброю, а насправді ні. З іншого боку ця людина вважає що краще він накопичить гроші для себе чим комусь допоможе чи витратить гроші.
В мене нажаль є приклад як дядько все життя накопичував гроші. Був впевнений що всім від нього потрібно чи гроші чи послуги. От тільки коли совок розпався і його накопичення знецінення то в нього не витримало серце і він помер. Потім його дружина знайшла в заначці майже мільйон совкових рублів. А вони все життя з хліба на воду жили.
Як на мене маразм.
Мстящий за Зайца• 15 апреля в 19:57
Сьогодні почула історію від чоловіка про його співробітника, який купив світильника в епіцентрі в іншому місті ( відстань 100 км). Через кілька днів побачив, що на нього акція - поїхав туди, здав його і купив по акції такого ж. Для мене - це жесть, скупість вищого рівня.
Туфли в чешуе
• 15 апреля в 19:59
Ответ дляМстящий за Зайца
Почему?
Если у человека есть возможность сэкономить это жадность?
Правильно ’сорить деньгами’?
Не отложить, а помогать всем подряд?
Я в шоке, девочки, с ответов
Правильно ’сорить деньгами’?
Не отложить, а помогать всем подряд?
Я в шоке, девочки, с ответов
Мстящий за Зайца• 15 апреля в 20:02
Ответ дляТуфли в чешуе
Почему?
Правильно ’сорить деньгами’?
Не отложить, а помогать всем подряд?
Я в шоке, девочки, с ответов
Правильно ’сорить деньгами’?
Не отложить, а помогать всем подряд?
Я в шоке, девочки, с ответов
Це не про зекономити. Зекономити - це, коли в магазині вибираєш найдешевший товар на даний момент, або товар, який йде по акції на даний момент. А, коли ти вже придбав товар і їхати його здавати, бо на нього акція стала через день? Брєд.