Не боюся осуду• 05 мая в 13:55
Індукція пологів. Хто робив за бажанням?
Хтось робив стимуляцію пологів через небажання чекати ще 1-2 тижні? Поділіться думкою чи варто ? Які ваші за та проти. На 37 тижні, вже ледве ходжу , втомилася і окрім того хвилююся щоб дитина не була занадто велика . Чи варто стимулювати пологи за власним бажанням на 39 ?
Грамотний хвіст• 05 мая в 17:58
Ответ дляНе боюся осуду
Дитина не страждає , а от я так 😂 реально вже капець як тяжко в усіх планах.
Ви реально думаєе що якщо малюк народиться з недозрілою нервовою системою - вам стане легше після пологів?
Він буде погано спати, реагувати на все, пплакати з будь якого приводу.
Я б краще потерпіла до терміну.
Не боюся осуду
• 05 мая в 19:11
Ответ дляГрамотний хвіст
Я б краще потерпіла до терміну.
Ні, я так не думаю. Питаю просто думки і поради