ротцвеники• Изменено 05 мая в 21:28
День матері
В неділю 11 травня в Україні святкують День матері .
Чим будете вітати своїх найдорожчих мам?
Як святкувати? Чи вітають Вас діти?
Хто не святкує це свято, проходить повз
без коментарів, клоунів і фіолетових тьоть.
Сподіваюсь, читати вміють всі.
Бачу не всі,вміють читати
Як святкувати? Чи вітають Вас діти?
Хто не святкує це свято, проходить повз
Сподіваюсь, читати вміють всі.
Бачу не всі,вміють читати
Мадам Тю-лю-лю• 05 мая в 21:29
Скину открытку в вайбере, она меня так с Днём рождения поздравила, ну что ж....😂
ПриснитсяЖЕ• 05 мая в 21:30
Сумочку подарую, завтра оберу та замовлю. Вона як раз перед поминальними днями бідкалась, що її сумка вся протерлася і немає чим їхати родичів на кладовищі дивувати :)
ПриснитсяЖЕ• 05 мая в 21:31
Ответ дляКумедна
Нет, все-таки случайно сгенерированные ники - это нечто)))
там точно є якийсь алгоритм )
Вообще не факт• 05 мая в 21:33
мне дарят цветы и подарки каждый год( дети и муж) в этом году поедем играть в мини гольф
Кумедна• 05 мая в 21:33
Ответ дляПриснитсяЖЕ
там точно є якийсь алгоритм )
Не знаю, был когда глюк у сайта там анонимы отображались просто по номерам. Их много очень, думаю просто рандомное число)
ЭтаваНиМожетБыть• 05 мая в 21:45
Я мамі купую квіти і тортик.
І мені чоловік з дітьми зазвичай купують квіточки і щось смачненьке.
Без пафосу.
Мала ще обов´язково якісь квіточки своїми руками чи листівочку з 500 поцілуйчиками, ну то поки мале, то грається. Але мені приємно.
Без пафосу.
Котя_люлю• 05 мая в 21:58
Я в прошлом году сама себе купила сережки :)
В этом наверное джинсы куплю.
Тантрический кекс• 05 мая в 22:03
Эти праздники популяризируют маркетологи, чтобы было больше продаж, разве нет?))
ротцвеники
• 05 мая в 22:05
Ответ дляТантрический кекс
Можете своїй заспівати пісню, це безкоштовно ))