Мию вікна у мороз• 05 мая в 21:59
Вопрос насчет мужской внешности
На фоне частых видео в соцсетях, как волосы, зачесанные на лысину, заменяют накладкой-париком, интересно мнение большинства: вы бы предпочли, чтобы мужчина, с которым есть/планируются отношения был честно лысым, или узнать не сразу, что прическа не настоящая?
Результат:
вже голосів:
38 (86.36%)
Лучше лысым
4 (9.09%)
Тыц
2 (4.55%)
Лучше с париком
Джага Джага• 05 мая в 22:00
Ответ дляАдеКВАтная
Вообще пофиг
Мабуть не за наявність лисини або за її відсутність жінка вибирає собі жеребця.В чоловіка мають бути сталеві шарики в першу чергу.
Точу ляси• 05 мая в 22:20
Моєму чоловіку 43 і лисина в нього давно.
Крім лисини він майже ідеальний чоловік: нормально заробляє, має дорогу машину, свою квартиру, гарно готує, розумний, уважний, добрий, ввічливий та спортивний))
Мені все одно на його лисину. Йому на моїй лишні 5 кг. Так і живемо в любові))
Василина Семеніч• 05 мая в 22:31
Ответ дляАдеКВАтная
Вообще пофиг
Мне пофиг может быть на лысину, но явно не пофиг, если оно парик/накладку натянуло))