БезПаспортаНеПродаю• Изменено 05 мая 2025
Я заплуталася, потрібні ваші поради, погляд зі сторони
Дано: м.Київ, орендована квартира 10000 грн + к/п, 1 з/п на 2-х дорослих та 3 морських свинок.
Варіант 1: з/п 36000, медстрахування, але можливі затримки на роботі поза робочім графіком, вихід у вихідні, промзона, від дому 15 хвилин марштруткою. Керівник відповіла, що хоче щоб людина горіла своєю роботою, це причина звільнення попереднього фахівця.
Варіант 2: з/п 30000 грн, медстрахування, після випробувального 1,2 рази на тиждень віддалено можна працювати, офіс в центрі міста, від дому на трамваї 20-25 хвилин. Тут розширення штату.
Ласую колобками• 05 мая 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я дуже боюся, що нам не буде вистачати 30000 грн, оце мене дуже сильно бентежить. Все дорожчає
Вам видніше.
Ви спитали - я відповіла. Сьбєктивно своє ставлення до таких «заманух» про «емоційну привʼязку до роботи»
БезПаспортаНеПродаю
• 05 мая 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Вы одна работаете?А муж?
Так, одна.
БезПаспортаНеПродаю
• 05 мая 2025
Ответ длясою не люблю
Одна зп на двоих и это ваша зп, хм
Так, так буває
ОхиИВздохи• 05 мая 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Так, одна.
А чоловік не хоче чи що?Від тцк ховається?
БезПаспортаНеПродаю
• 05 мая 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Яка різниця? Питання ж не про чоловіка.
сою не люблю• 05 мая 2025
В первом варианте не нравится что уволили тк не горел работой и выходы в вых, а во второй большая текучка. Так может текучка не на вашем месте. И что лучше, это вопрос. 2вар, склоняюсь к нему
ОхиИВздохи• 05 мая 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Яка різниця? Питання ж не про чоловіка.
Велика.Обирайте першу,де грошей більше.Знадобляться з таким чоловіком.
БезПаспортаНеПродаю
• 05 мая 2025
Ответ дляОхиИВздохи
У мене чудовий чоловік.
Питання не в ньому, а в мені. Різниці немає ніякої. Це наша особиста справа.
БезПаспортаНеПродаю
• 05 мая 2025
Ответ длясою не люблю
Здоровья вам обоим, и мужу какую то подработку. Удачного вам выбора!
Дякую. Чоловік має підробіток.
Добрий Єнот• 05 мая 2025
Варіант 1 - ближче до категоричного ’ні’.
Скоріш за все, там дикунські вимоги та купа підводних каменів. І токсичний керівник.
сою не люблю• 05 мая 2025
Ответ дляДобрий Єнот
Тоже такие мысли, очень показательный ответ что предыдущий не горел работой
БЦАшка• 05 мая 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Однаково - ніякі.
Перша компанія, 1 рік. Друга компанія Холдинг.
Удалено администрацией...
БезПаспортаНеПродаю
• 05 мая 2025
Ответ дляДобрий Єнот
Керівник дуже схожа на одну з попередніх, зовнішньо і трохи за манерами. Від неї вив весь відділ. Посварилася з чоловіком, ногою двері відкривала, а бували дні, що страшно було підійти спитати.
БезПаспортаНеПродаю
• 05 мая 2025
Ответ дляБЦАшка
Удалено администрацией...
Що?
Пройдіть повз і не витрачайте нервові клітини.
БезПаспортаНеПродаю
• 05 мая 2025
Ответ дляБЦАшка
Удалено администрацией...
БЦАшка• 05 мая 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Удалено администрацией...
БезПаспортаНеПродаю
• 05 мая 2025
Ответ дляБЦАшка
Удалено администрацией...
Тільки оскорбление ви мене. Тому що вам щось не подобається.
Навіщо ви прийшли і гнобіте?
Файна дівка• 05 мая 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Текучка у другому варіанті є, і дуже багато. Але керівник приємний.
В першому я не до кінця зрозуміла чому пішов працівник. Чи то не зійшлися, чи то за власним бажанням.
Чи то задовбався ’горіти’ по вихідним і вне робочий час.
БезПаспортаНеПродаю
• 05 мая 2025
Ответ дляФайна дівка
У другому варіанті у відділі немає текучки, працюють давно, навантаження збільшилося.
А у першому варіанті, вигоріли напевно
Язикувата Хвеська• 06 мая 2025
Промзона, переработки, выходы в выходные и требования жить на работе и для работы- точно нет
БезПаспортаНеПродаю
• 06 мая 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Згодна з вами на 💯
Навіть якби вам дуже сильно потрібно було більше грошей ви б не пішли на таку роботу?
emerald_88• 06 мая 2025
Краще працювати в гарному місці, ніж в промзоні. Ви будете набагато комфортніше себе почувати, виходячи з нормального офісу в гарному місці, ніж йдучи в темряві через промзону.
По-друге, це ж вдвох з керівником треба працювати в 1 варіанті? Я вже писала вам, що краще колектив.
БезПаспортаНеПродаю
• 06 мая 2025
Ответ дляemerald_88
Так, вдвох з керівником. Там зупинка поруч з офісом, одразу. Тобто воно навіть не відчувається, так не краєвиди, але і не зовсім все погано.
Тільки з/п смущає, не були б потрібні так гроші, взагалі без питань
emerald_88• 06 мая 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Та я розумію. Але ще подумайте про скриті витрати, які будуть на обох роботах. Наприклад, на маршрутку будете витрачати 30 грн щодня, та ще й по вихідним. А на трамвай 13 грн в день і економити під час дистанційки. Далі: чай/кава/вода, туалетний папір...Чи є це в офісі? Бо реально тягати з собою пляшку води кожного дня це теж доп. кошти. Здається, що дрібниці, але по копійочці і набігає.
БезПаспортаНеПродаю
• 06 мая 2025
Ответ дляemerald_88
В першому варіанті обіди, кава, чай, фрукти за рахунок компанії, + можна автобусом/тролейбусом їздити = 13 грн
В другому варіанті, кава, чай, обіди все за свій рахунок.
emerald_88• 06 мая 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Оу, ну це величезний плюс до першого варіанту звичайно. Обіди - це вважайте ще сотня друга кожного дня треба витрачати і так з меншої ЗП. Тоді реально перший варіант набагато вигідніше, більше ніж на 6 тис.
БезПаспортаНеПродаю
• 06 мая 2025
Ответ дляemerald_88
Ага)
Багато мінусів перекривають плюшки