Престидижитатор• 05 мая в 23:10
мой шок в шоке беременность 2 ребёнком от другого
Моя сестра в разводе есть ребёнок 5 лет.
Нашла мужчину 29 лет ,начала жить с ним спустя 3 месяца знакомства,прожила 2 месяца и беременна хочет рожать.у мужика квартиры нет живут на съеме,у него детей нет.как можно так пускать во все тяжкие?
Ps. С первым мужем так же познакомилась через месяц залет свадьба,развелись из за того что ее бил
Престидижитатор
• 06 мая в 05:43
Ответ дляАнонім Перший
А чого їздили? Для вас норма, коли б´ють?
А надо что бы убил ,и проблем не было бы
Анонім Перший• 06 мая в 05:47
Ответ дляПрестидижитатор
Тобто не забрати чи його вигнати. Якісь притрушені. Заяву не писали й побої не знімали. Чекали наступного разу.
У нового нема житла, а у неї?
Коханозадовільна• 06 мая в 12:59
Ответ дляХочу наколоти губи
Умеют же люди легкомысленно жить и не тужить
Ага , только потом соседи пакет с детскими колготками , молоком и презервативами под дверями оставляют.
Добра, коли сита!• 04 июня в 23:51
Ответ дляХочу наколоти губи
Ну и молодцы, они здоровее
Добра, коли сита!• 04 июня в 23:53
Ответ дляLove_Love_Love_
Не хочу проводити паралель з вашою сестрою, але…… десь 2014/2015 під НР до мене в хостел заїхала пара і двоє дітей, це було акцрат в ніч з 31/1. Щось вони мʼялись крутились, вийшло що грошей не ає ( я це відразу відчула) хостел набитий під завʼязку, місто переповнене. На вулицю з дітьми я їх не вигнала, мала дві розкладушки і один матрац.
Зранку чувак « аля пішов знімати гроші і пропав. Виявилось це не їх тато, це мужик до якого їх мама пішла від чоловіка, а тато цілком нормальний забезпечений мужчина, от так в жопі люблв в неї заграла.
З того часу почались проблеми, в неї менає де жити, їсти, спати. Перекантувались вони в мене ще пару днів і приїхав тато дітей забрати і її і їх в Київ, вона залишилась.
Я її пожаліла і запропонувала роботу адміна з проживанням.
Весь час вона гулла з трьома по черзі щодня, пила, курила, десь шлялась. Тут я вирішила її вигнати і вона мені заявляє що вагітна ( це була правда) але додала що хз від кого з трьох. Питаю: ти будеш народжувати?
Канєшно, за третього сто тисяч дають 🤷♀️
Я оуіла
41 тыс за каждого, хоть пятого
Добра, коли сита!• 04 июня в 23:55
Ответ дляПрестидижитатор
Как же не общаетесь,сейчас что делаете?🤣🤣🤣
Это ваш крест,несите его