Істеріомама• 06 мая в 09:56

Просто поговоріть зі мною

І ще вчора їздили з чоловіком обирати тур на відпочинок, все було добре і життя прекрасне (не враховуючи війни звісно)
Кучу планів на майбутнє, а сьогодні просто хочеться лягти і не прокинутись
Дуже рідко ходить без мене , вечером пішов з другом зустрітись, сказав, що через дві години прийде
Прийшов в ночі, пʼяний
Я полізла в телефон, сама незнаю, але чомусь. Але на карті списано кучу грошей

На стриптиз клуб
І залишив він в ньому більше 1000 долларів
Вранці по клявся, що нічого не було , тільки дивився, як танцюють і пригощав
Питаю для чого, відповідь, сам незнаю😭
Друг його залишив, сидів там з його слів, сам

Запропонувала розлучення - погодився
Двоє дітей, 20 років разом
Дайте подуться• 06 мая в 09:57
Скучно... Толсто...
автор Істеріомама • 06 мая в 09:57
Ответ дляДайте подуться
Скучно... Толсто...
Якби 😭
Всю ніч не сплю
Хата на мати• 06 мая в 09:58
Я сейчас серьезно, попробуйте пообщаться с GPT чатом, интересный и конструктивный диалог получается, и он не язвит как советчицы . Одно время он мне помог в решении личных проблем)
В танке• 06 мая в 09:58
Ответ дляІстеріомама
Якби 😭
Всю ніч не сплю
Бедная)))
Если бы мне муж оплачивал туры, путешествия и все остальное, то пусть ходит смотрит на что хочет)))
автор Істеріомама • 06 мая в 09:58
Ответ дляХата на мати
Дякую
Цвіпканя• 06 мая в 09:59
Не видел в стрип-клубах чтобы у стриптизерши из трусов терминал оплаты торчал.
автор Істеріомама • 06 мая в 09:59
Ответ дляВ танке
Бедная)))
Ні, ви не праві
Працюю і заробляю не менше чоловіка
Джинци на Флісі• 06 мая в 09:59
Йому потрібні емоції. Не всі радіють домашньому затишку. Плюс зараз напевно період , коли чоловіки бісяться.
В танке• 06 мая в 09:59
Ответ дляІстеріомама
Ні, ви не праві
Працюю і заробляю не менше чоловіка
Ну так и Вы идите в стрип клуб, в чем Ваша беда?
Теща дочки• 06 мая в 09:59
Прям мужик в стриптиз клуб сходил и сразу развод? И он согласился? Какая то надуманая ситуация
Марс атакует• 06 мая в 10:00
розвод із за стриптиз клубу?
і цікаво ви ж не в Україні, бо і поїздки і стриптиз...
автор Істеріомама • 06 мая в 10:00
Ответ дляДжинци на Флісі
Ми за кордоном,
Залетна Я тут• 06 мая в 10:01
Ответ дляІстеріомама
Якби 😭
Всю ніч не сплю
Тема, що подав на розлучення, не зайшла? 🤣🤣🤣🤫
ИграйМойГормон• 06 мая в 10:01
Ответ дляІстеріомама
Якби 😭
Всю ніч не сплю
Пройде. Розлучайтеся. Звісно що і до цього підгулював, а не саме вчора силоміць заставили підти. То нафіга вам це треба. Тим паче і він не проти розлучення. Мабудь є з ким жити.
Залишився сам, понятне діло для чого, там і тисяча .
автор Істеріомама • 06 мая в 10:01
Ответ дляТеща дочки
Якби він був там з друзями, то можливо ок
Друг пішов. Він залишився там сам
Значить йому бракує щось в дому
І я не вірю що 1000 доларів коштують одні напої
Можливо там було щось більше ніж просто танець
Дайте подуться• 06 мая в 10:02
Ответ дляІстеріомама
Якби 😭
Всю ніч не сплю
Да, да, плачу в подушку... А шо там комендантский час, где так свободно можно по ночам шариться?
Крижана бурулька• 06 мая в 10:02
Ви патологічна ревнивиця? Ну пішов в стриптиз, і що? Взагалі проблема висмоктана із пальця
Гл. Амурная• 06 мая в 10:02
Розлучатися через одну п´янку?
Грушки-яблочки• 06 мая в 10:02
Ну сходил на голых женщин постоиел. Сходите и вы посмотрите на голых мужчин.
Совсем с ума посходили своими семейными ценностями. Найдите себе хобби. На парные танцы запишитесь.
ИграйМойГормон• 06 мая в 10:02
Ответ дляЦвіпканя
Та віддав же за обслуговування після виступу дівчини.
Джинци на Флісі• 06 мая в 10:02
Ответ дляТеща дочки
А ви думаєте то легко сприйняти?
У жінок в 40+- також криза настає. Не тільки в чоловіків.
Я зі своїм ледь не розлучилася через шашлики ( довга історія, але ніхто не пив і не бив :)) Якби він сказав ок, то розлучилися б.
Злюсь до кипіння• 06 мая в 10:02
Ответ дляІстеріомама
Якби 😭
Всю ніч не сплю
Так вы думаете все счастливо живут нет, почти каждой второй изменяет муж и жены закрывают на это глаза и живут с ними или не знают и живут с ними, умная уходит узнав, поэтому не думайте и не стройте планов, как говорится Бог смеется с тех кто планы строит
Дайте подуться• 06 мая в 10:03
Ответ дляЦвіпканя
Это современные стрипухи, у них чип вшит. И статья расходов в выписке банка: за показ голых сисей.
Цвіпканя• 06 мая в 10:04
Ответ дляДайте подуться
NFC-модуль прямо в заднице? Нано-технологии, жидкие кристаллы на твердых шурупах!
ИграйМойГормон• 06 мая в 10:04
Ответ дляДайте подуться
Куда вшит?)) Карту проводить в междужопії? Или телефон приложить к трусам?)))
Дайте подуться• 06 мая в 10:04
Ответ дляІстеріомама
Ми за кордоном,
Но даже за границей Вы с грустью и печалью выбирали туры, да?
І ще вчора їздили з чоловіком обирати тур на відпочинок, все було добре і життя прекрасне (не враховуючи війни звісно) (с)
Злюсь до кипіння• 06 мая в 10:05
Автор хотите прикол, знакомый верующий у них вера какая то не знаю даже название, женщины в косыночках повязочках ходят и в юбках только, ее муж мой знакомый детей у них куча, он пастырь и мне сказал хочу женщину найти для секса жена не устраивает с семьи уходить не хочу
Злюсь до кипіння• 06 мая в 10:06
И я поняла одно самый верный муж импотент
Крижана бурулька• 06 мая в 10:06
Ответ дляІстеріомама
Друг пішов. Він залишився там сам
Значить йому бракує щось в дому
А якщо і було, то що? Стерся? Вам не вистачить тепер? Проблема в тому, що ви сидите в спокійному місці у безпеці і радієте життю, в якому немає війни. Терміново треба вигадати трагедію, щоб постраждати. Зайдіть в інтернет і подивіться, скільки горя і трагедій щодня у нас. Аж вибісила, блін. Чоловік у стрипклубі був... капець
ИграйМойГормон• 06 мая в 10:09
Ответ дляКрижана бурулька
Що за знецінювання чужого горя чи проблем?
Чесно, мені пох у кого там що, якщо в моїй родині погано. Якого ляда я повина думати, у Мані Петро загинув, тому в мене все ок на її фоні? В неї своє горе, в мене своє.
Хай ваш ходить по бабам, а ви така:’ та нічо не зітреться, в країні таке горе’
Бісять такі горюющі по чужому горю. Страдаліци народні.