Міряю від одиниці• 06 мая в 07:48

В якому віці почали зустрічатись Ви або ваші донки?

Так, щоб вже відповідально і потім одружились. Моя мама в 17,5 вже народила. Я в 19 народила доньку і вийшла заміж. Донька заміж вийшла в 22 зустрічалась з 16 років
Результат:
вже голосів: 55
19 (34.55%) 17-18
19 (34.55%) 19-20
9 (16.36%) 15
8 (14.55%) 16
Дай подивлюся• 06 мая в 07:49
Вы серьезно считаете что женщины выходят замуж за первых с кем встречаются?
Садоводница• 06 мая в 07:50
Хи, так чтобы потом выйти замуж начала в 26, до этого получается безвідповідально зустрічалась🤪
автор Міряю від одиниці • 06 мая в 07:50
Ответ дляДай подивлюся
А де ви прочитали, що за перших?
Дай подивлюся• 06 мая в 07:51
Начала встречаться с 13ти лет наверное.
Замуж вышла в 23 не за тех из 5ти с кем встречалась с 13ти лет.
Дай подивлюся• 06 мая в 07:51
Ответ дляМіряю від одиниці
А де ви прочитали, що за перших?
А как иначе?
Если не вышла замуж, то значит что все остальные встречания были по вашему ’несерьезные´.
Значит логично что за первого с кем ’серьезно’
Джинци на Флісі• 06 мая в 07:52
В 30 майже вийшла. Серйозних відносин було багато. Перший в 18 десь чи 19.
Джинци на Флісі• 06 мая в 07:53
Ответ дляДай подивлюся
Ну да - перше і єдине кохання
Кумедний ґудзик• 06 мая в 07:54
Ви так пишете, що начебто це якесь досягнення чим скоріш выйти заміж. 17-19 Ви дуже відповідальна сім´я скажу я вам
Поторописька• 06 мая в 07:54
З першим зустрічалась з 14 до 19. Вийшла за другого в 20
автор Міряю від одиниці • 06 мая в 07:55
Ответ дляКумедний ґудзик
А я вашої оцінки не питала. І доречі одружені всі в парі і далі. Папа помер з мамою прожив 45 років
Красота неземная• 06 мая в 07:55
Я начала встречаться ответственно и серьёзно в 15 лет.
И так ещё раз 20, пока в 28 замуж не вышла)
А родила в 36)
В шоколаде• 06 мая в 07:56
Ответ дляМіряю від одиниці
А для чого тема?
Україна наше все• 06 мая в 08:02
А старше чого нема варіанту?
Джинци на Флісі• 06 мая в 08:03
Ответ дляУкраїна наше все
А старше чого нема варіанту?
Бо це вже старі діви без майбутнього))
Омлетик• 06 мая в 08:04
Ответ дляДжинци на Флісі
Бо це вже старі діви без майбутнього))
И безответсвенные ещё.
Встидаюся запитать• 06 мая в 08:04
Ответ дляДай подивлюся
Ну у нее же так, значит, у всех так. Г- лоГика))
Цигарний шланг• 06 мая в 08:05
Почала зустрічатися з 14 років. Про заміжя, а тим більше дітей не думала. То була перша любов з усіма її рожевими соплями-стражданнями. В 16 років інша любов . Потім та любов пішла в армію і трапилась третя любов. І таких любовей було ого. В 21 була сама сильна любов на той час. Там був секс і знову всі рожеві соплі. В 23 я зрозуміла що пора би Лєна, когось шукати для життя. В 25 вже вийшла заміж, в 27 народила сина. Через 14 років народила другого сина. Можу сказати що не шкодую ні про що в житті
Встидаюся запитать• 06 мая в 08:09
Ответственно и серьезно начала встречаться в 17. Замуж вышла в 33. До мужа ответственно и серьезно было, наверное, с полсотни встречаний и несколько совместных проживаний))
Знову Я• 06 мая в 08:09
Ответ дляУкраїна наше все
А старше чого нема варіанту?
Мого варіанту немає 🤣 я в 15 в ляльки ще гралася ))) така безвідповідальна
Баба на горошині• 06 мая в 08:09
Я з 20 зустрічалася з першим чоловіком, у 23 одружилася. Доньці зараз майже 20 ні з ким не зустрічається. Тому хто їй подобається, вона не подобається, а аби з ким - не хоче. Живе і навчається за кордоном
Вишиванка• 06 мая в 08:10
Начала встречаться с 13 лет. Ну там только обнимашки и целовашки. С будущим мужем в 14. Потом разошлись. Потом ближе к 20 сошлись. Разошлись. Через год сошлись снова. Встречались уже серьезно 2, 5 года. В 22, 5 вышла за него замуж. И вот до сих пор, уже почти 17 лет вместе. Парней у меня было очень много, прям очень. Интим только с двумя, вот муж второй. Удивительно, что, имея столько отношений, лишилась девственности только в 18. Мои одногодки в шоке были, как я столько держусь, ведь они уже все в 15. Ну как-то так.
Бла бла бла• 06 мая в 08:11
Ответ дляДай подивлюся
І одразу родять
Встидаюся запитать• 06 мая в 08:11
О, до речі, у багатьох секс починається в 11-12-13. То це ще безвідповідально, відповідально лише з 15 😂
Само_достаточная• 06 мая в 08:12
Ответ дляДай подивлюся
А как иначе?
Вы сценарии не пробовали писать? Из двух фраз уже куча выводов, диагноз автора и целая история. Стб будет в восторге
Бла бла бла• 06 мая в 08:14
Я сама почала зустрічатися в 20, дочка тіпа зустрічалася в 16 пару місяців, сказала, що дитсадок, зараз 18, стосунків нема.
Поросенка• 06 мая в 08:14
Я и старовыходящая замуж и старородящая😅 В 27 вышла замуж, родила первый раз в 30. До замужества в монастыре не сидела, если что)) На дочек смотрю и вообще не вижу их ни женами, ни мамами в 17 лет, столько еще интересного и без мужей у них. У меня первый кавалер появился в 18, хорошо что мозгов хватило не хотеть за него замуж))
Рассказница• 06 мая в 08:15
З першим хлопцем зустрічалась з 14,5 до 15,5. З 15,5 трапилися стосунки з іншим, з яким от вже 19 років мучаємося. Краще б вчилася, ніж вляпалася в це кохання
Донці зараз 14,5. Є друг з яким у них прогулянки, точного статусу їхніх стосунків не знаю, але хлопчику 17 і його влітку вивозять закордон, тому навіть якщо там і стосунки, то їм залишилося дуже мало часу.
Как нефиг делать• 06 мая в 08:15
Щось Ви забарились. Вчора працювали з документами, мама 21 рік та 3 дітей. Першу народила в 14
Гитта Ягг• 06 мая в 08:17
Странный опрос. Или вы думаете все в 15-20 лет такие «я сейчас буду искать мужа и отца своих будущих детей»?
Ну тогда я вообще никогда не встречалась «серьезно и ответственно».
Україна наше все• 06 мая в 08:18
Ответ дляЗнову Я
Так отож...я і в 20 ще не думала за хлопців ..