МатьЧасть• 06 мая в 13:02

Типаж

Дівчата, а правда що якщо у мене був перший чоловік або якийсь із чоловіків чорношкірих, то колись може народитися дитина -мулатка? Прочитала що тіло жінки запам´ятовує чоловічі гени. Чи це міф? У когось був чорношкірий??
автор МатьЧасть • 06 мая в 13:31
Ответ дляА я нівроку
А у вас було без презіка із чорним?)
Ку-кусик• 06 мая в 14:10
Автор, вы в нескольких комментариях написали в утвердительной форме, что об этом пишут официальные источники воз.
Вы или невнимательно прочитали и там разбирали этот миф, или вы сейчас зачем-то врёте
Алина-1240• 06 мая в 15:23
Ответ дляЗалізна пані
А розділ теми подивіться. Лікарі. Там все ясно ж))
Я не удивляюсь ей, и это не ее вина. Должны в школе хотя бы основы обьяснять