Крошка Енот• 1 час назад
Ситуація - я, він і його син. Хто в пріоритеті?
Отже - мені 39 років, розлучена, 2 дітей. Він - 46 років, з дружиною не проживає, офіційно поки в стосунках, 2 дітей, старшому 19 років., діти проживають з ним. Його син видалив мене з його інстаграму. Питаю - чому ти не поговорив з сином, не пояснив, що в тебе можуть бути інші жінки, тим більше, що син вже доволі дорослий. Сказав, що не хотів ставити сина в незручне становище. Це при тому, що перед тим мені розказував, що син в курсі про те, що в нього є інша жінка. Я відповіла - отже ти знехтував мною, і показав, що я ніхто в твоєму житті і взагалі син ним керує.
Ваша думка стосовно ситуації.
Крошка Енот
• 1 час назад
Я своїм дітям говорю, що може бути таке, що в мене буде інший чоловік, з татом вони спілкуються. Розлучена 2 роки
Крошка Енот
• 1 час назад
Ответ дляГрамотний хвіст
Беги, Лола, беги
так от власне, треба діставати лижі)
З вишневого садка• 1 час назад
Так он женат или не женат? Почему не разводится? Ну с сыном он 19 лет живет, а с вами даже не живет, правильно? Понятно чьи дети в приоритете.
Успокойся_Успокойся• 1 час назад
19-летний копается в инсте папаши и решает на кого ему быть подписанным, папаша не разведенный, вы совсем себя не уважаете?
Анти-анонім• 1 час назад
Він одружений чоловік, щоб там не триндів
Його діти вважають, що Ви руйнуєте їх родину. Кидайте цього кобеля, діла не буде
З вишневого садка• 1 час назад
Ответ дляКрошка Енот
Зачем вы детям это говорите? Мужчина сделал вам предложение? Он знаком с вашими детьми и готов жить одной семьей?
З горіха зерня• 1 час назад
Автор, он не развёлся официально. Почему?
Это непонятно детям. Возможно они надеются на то, что родители снова будут вместе и Вы для них зло. Но это и правда так выглядит. Вы шлюха лезущая в чужую семью.
Ду да ду да ду• 1 час назад
Если честно я даже не могу представить ситуацию, что мой сын бы куда-то зашёл и что-то удалил от моего имени
И точно также и я бы никогда не полезла в его дела
Там в семье у мужчины явные проблемы с личными границами.
И судя по всему он ещё не закончил отношения со своей женой.
Не думаю, что сейчас у вас с ним сложатся отношения
Не торопитесь
барабанщица• 1 час назад
Ви будете завжди не в пріоритеті,діти будуть на першому і їх проблеми по життю.Зараз вирішуйте,чи треба таке життя
Пукимончиг• 1 час назад
Ой блин, я бы не связывалась
По крайней мере, до тех пор пока он не разведется официально и старший сын не будет лезть в личные дела отца.
Крошка Енот
• 1 час назад
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
в том то и проблема, вы разведены, а он до сих пор женат
тут мене стримує той момент, що з дружиною НЕ проживає..... але є те АЛЕ
Крошка Енот
• 1 час назад
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Хотя, знаете, может и не сын вас удалил, а сам мужик
я ще подумала, що дружина)
Поумничка• 1 час назад
Ответ дляКрошка Енот
Та он Вам вешает лапшу. Шо Вы как маленькая?
Успокойся_Успокойся• 1 час назад
Ответ дляКрошка Енот
я ще подумала, що дружина)
Ну скорее всего либо она удалила либо устроила ему скандал что за тетки у него в подписках, а он ещё пока не определился с ней он или уже нет
Дякую_аж_підскакую• 1 час назад
Ответ дляЗ вишневого садка
А що дітям казати, що мама буде сама жити постійно?
Педиатор_я• 1 час назад
Он женат, думаю, что он сам Вас удалил.
И не стоит своим детям про него вообще что-то рассказывать. Если бы он был серьезно настроен, он бы развёлся с женой, а так это пустая трата времени.
Крошка Енот
• 1 час назад
Ответ длясЛАдКОежКА
Так он женат ,чего вы туда полезли
якби я не дуже лізла) він перший. Зараз в процесі оформлення розлучення. Але в душі залишився осад. І взагалі думаю - а нафіга воно мені треба?
З вишневого садка• 1 час назад
Ответ дляУспокойся_Успокойся
+
У вас точно с ним серьезно? Может не захотел светить вас перед знакомыми и друзьями. Присмотритесь к этому мужчине, потому что таких в перманентном разводе, чтоб развести другую бабу на секс очень много. Особенно у кого жены с детьми выехали за пределы Украины.
Пукимончиг• 1 час назад
Ответ дляКрошка Енот
Не надо оно вам.
Крошка Енот
• 1 час назад
Ответ дляПедиатор_я
Он женат, думаю, что он сам Вас удалил.
саме так, я своїм дітям НІЧОГО не розказувала саме про нього. Бо багато сумнівів, але загалом, щоб діти не були в шоці, що мама має якогось чоловіка, то я їм кажу, що такий варіант можливий в цьому житті
пані Солоха• 1 час назад
То что женатый то мелочи, а то что из инстаграма удалили - беда. Что происходит с людьми вообще?
Дякую_аж_підскакую• 1 час назад
Ответ дляКрошка Енот
Стримує від чого? Чому він не розлучається? Це ж не проблема зараз. Про дорослого сина який вирішує за батька то взагалі треш
Він там безхребетна істота?
Крошка Енот
• 1 час назад
Ответ дляЗ вишневого садка
я ж не казала, що от є дядя Пєтя, буде з нами жити)) ні, кажу, що я молода, і в мене може бути в житті інший чоловік, окрім їхнього батька
Аль де Барановна• 1 час назад
Навіщо він вам з такими проблемами?
1 . Він досі не розлучений.
2. діти проживають з ним. Навіщо це вам:? ви така пропаща?
3. В цій ситуації важливі лиш ви. Ви в себе одна, і його проблеми вас гребти не повинні. Ви не маєте нікому прислужувати,терпіти.
мені 44 р. є донька,і я б такого послала нахер. В мене був кавалер,який маму ставив вище за все. був посланий далеко і без амністії. Бо вічне вирішення мамціних проблем ,вкладання туди грошей, як в бездну - набридло. Якщо вас не об´єднують спільні діти, роки життя, то вам цей гемор взагалі не треба. Шукайте без цих хвостів. В такому віці вам чоловік має приносити задоволення і комфорт,а не терпіти його мамів, дітей і т. ін. Шукайте безпроблемних чоловіків. 19 років сину..Та він вас буде ненавидіти. Навіщо це вам???? я в 44 р вибрала чоловіка 46 р., у якого діти живуть вже окремо. І який мене кружить, а не маму, і своїх дітей. Якби цього не було - я б його не розглядала. Років на розкачку нема. Важливий комфорт,спокій,а не оце гімно,що у вас.
Себе ставте на 1 місце завжди.
1 . Він досі не розлучений.
Себе ставте на 1 місце завжди.
Люблю_смаколики• 1 час назад
Начнем с того, что он женат. С тем, что произошло, если это правда, в чем я сомневаюсь. Как вообще представляете себе это? Парню 19 лет, он заходит в папин Инстаграм, беря его телефон, смотрит друзей и удаляет))). Ну, чушь же))). Ну, ладно. Вернёмся к началу: он женат, не разведён, сын удаляет вас, потому что он женат и не разведён. Отец ему ничего не говорит, потому что он знает, что он женат и не разведён. Нет тут никого выше вас или ниже, потому что он женат.
Дякую_аж_підскакую• 1 час назад
Ответ дляКрошка Енот
Не треба. Ви доросла жінка з дітьми, а ведете себе як дурочка