Пишу з калідору• 06 мая 2025

Дівчата хто живе з чоловіком який заробляє більше вас, питання про стосунки

Чоловік моряк, в шлюбі 5 років.Я теж працюю, маємо дитину.Зрозуміло що його зарплата значно вище моєї.Він весь час мені цим тикає, що він сімʼю забезпечує, а я типу не ціную, якщо якісь продукти викидаю зіпсовані то в нас скандал, маю готувати щоб нічого не викидалось.Одяг теж, треба кувати одне і носити роками і в його розумінні.Терпіти вже нема сил, хочу розлучитися.Це у всіх так чоловіки себе ведуть , чи лише мені пощастило?Після такого вже хочеться мабуть дивитися на звичайних хлопців з середньою зарплатнею,і не дай Боже на якихось моряків чи бізнесменів
КАПСЛОЧНИЦА• 06 мая 2025
Я в шлюбі 26 років, з них 15 не працювала, жодного слова від чоловіка не чула, що тільки він працює. Звичайний, не бізнесмен чи моряк. Зараз моя зарплата це третина його зарплати,теж ні слова,бо ми обоє дбаємо про сім´ю дітей.
Поміркована думка• 06 мая 2025
Попрекать обеспечением минимума - не норма. А расходы свыше этого возможны только по его желанию, соответственно попрекать все равно нечем
Укр_жіночка• 06 мая 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Не верю,моряк 5к зелени в месяц мутит а ты типа разлучатися из за таких мелочей
Не мутит, а зарабатывает тяжелым трудом
PORKA• 06 мая 2025
У вас так, у меня не так. Что вам это даст? Я вообще не работаю, муж молча обеспечивает не только базовые потребности
Комиссия50%• 06 мая 2025
Скільки в середньому на місяць зп, що він такий жаднуватий?
Муууумие• 06 мая 2025
Ответ дляКарамелька
Тоді які проблеми?
Жінка може забезпечити повністю себе і дитину.
Що захотіла то і купила.
Захотіла викинула.
Якби дійсно могла - такого питання б не виникало.
Алесс• 06 мая 2025
То он просто жлоб.
А куда он складирует деньги? Может собирает на жилье ?
парИла я парИла• 06 мая 2025
Ответ длялюблю_тортики
Ваш муж гонит, вот честно. У моего тоже есть недостатки, но он хоть говорит, что моя задача - просто наслаждаться жизнью, а его - обеспечить мне эту возможность
бідний чоловік
Сладко-соленая• 06 мая 2025
У меня зарабатывает больше и сам выкидывает просроченное. Он не заморачивается такими вещами
Любимка-анонимка• 06 мая 2025
Я, когда замужем, не работаю, в принципе. Никто никогда не тыкал
Петриківна• 06 мая 2025
Саме цікаве, тепер щоб кожна порадниця, відчула себе тим мужчиною- пахарем, коли тобі ті треті кросівки не потрібні, бо немає часу їх вигулювати. і поряд з собою таку ж ’ трудолюбиву’ дружину, якій треба 15 кросівки ,бо там полоска другого кольору
Вмію заміряти найкраще• 06 мая 2025
Автор, а как так получается, что у вас регулярно остаются ненужные продукты которые приходится выкидывать?
Покупать разумно в том объеме который нужен, как умеют все умные люди, - не пробовали?
Ваш муж прав.
Трохи злякана• 06 мая 2025
А якого біса ваш моряк не їсть продукти і дає їм псуватись????
І чого він дома у звичайному одягу ходить, коли можна у морській формі????
Кusalochka• 06 мая 2025
Ответ дляПетриківна
Хм. Если бы я была мужиком, то с радостью бы покупала своей любимой все, что приносит ей радость (в меру своих возможностей конечно)
Поліпривіт всім• 06 мая 2025
Ответ дляТреба підробіток
Хожу в зал, в бассейн, рисую, езжу в красивые места, снимаю красивые видео, читаю, учу язык… да много чем на самом деле.
Зачем это всё?
Сама собі лікар• 06 мая 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Зачем это всё?
Чтобы троллить
люблю_тортики• 06 мая 2025
Ответ дляпарИла я парИла
бідний чоловік
Да, я ему тоже иногда так говорю ))
Петриківна• 06 мая 2025
Ответ дляКusalochka
Да да да. Купляли б на словах, бо ви саме на місці жінки, яка потребує щоб їй купував все чоловік. Перевернушви б ситуацію,то більшість цих жінок, були б такими абьюзерами, що чоловкам ще вчитися та вчитися.
Це така ж сама ситуація, як і чоловік , який живе з жінкою та дитиною,зобовязанзй любити дитину. І жінка, яка ненавидитб дитину віж шлюбу чоловіка.
Петриківна• 06 мая 2025
Ответ дляТрохи злякана
Ну да, він взагалі народився для того, щоб лише працювати і все віддавати своїй дружині. І взагалі, для нього і форми багато, нехай ходить голий!
Треба підробіток• 06 мая 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Зачем это всё?
Потому что мне это нравится. Кому-то нравится убирать, кому-то готовить. А мне нравится делать то, что я делаю
Кusalochka• 06 мая 2025
Ответ дляПетриківна
Ну спросила у мужа, он сказал, что с радостью мне все покупает, потому, что я от этого получаю удовольствие мне кажется тау и должно быть. Единственный правильный вариант для меня
Петриківна• 06 мая 2025
Ответ дляКusalochka
Я кажу не про чоловіка вашого, а про кожну жінку в цій темі, щоб вона стала чоловіком, то кожна з них були б ще гіршими абьюзером в сімї ніж чоловік.