барабанщица• 06 мая 2025
Чим відмити пофарбовану дошку на стінах (дача)
Віддала дачу переселенцям
І реально стіни брудні.. чи можна пароочисником відмити ці стіни?
Все липке.. це треш дівчата
Ворую вкусняшки• 06 мая 2025
Спробуйте вода + оцет (10 л води, 100 мл оцету) і ганчірку для авто
Приблизно, така як на фото (як рушник на вигляд)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 06 мая 2025
Пароочиститель может отмыть, но возможно местами краска слезет
Думаю освежить краску после генеральной уборки придётся
Этожзвяздаяегообожаю• 06 мая 2025
Ответ дляДолькиКабана
Нічого небачу
Перефарбуйте ту вагонку
для початку її треба віддраїти від бруду і жиру, щоб фарба взялась. І не факт, що від того частина фарби не злізе разом з жиром і брудом. Засранці грьобані
Стрибну в гречку• 06 мая 2025
Ответ дляДолькиКабана
Нічого небачу
Перефарбуйте ту вагонку
Жир з брудом не фарбують. Його в будь якому випадку доведеться змити.
Стрибну в гречку• 06 мая 2025
Автор візьміть щось ядрене по типу сан клін від жиру. Але може фарба полізти. Пробуйте звичайним для посуди + сода. Тільки намиліть і почекайте. Серветки вологи гарно від жиру працюють.