Мама фіфті цента• 06 мая в 23:37
Промти для GPT
Хто має класні промти, давайте ділитися.
Я скидаю який знайшла цікавий 😃
Прожарь мене на основі всієї інформації, яку ти знаєш про мене. Зроби це як комік, у якого закінчились межі. Три ключові інгредієнти: — їдкий стендап із жорстким гумором, — психологічна правда-матка, як від терапевта з вигорілою душею, — сарказм, метафори та безжальні порівняння. Пиши суцільним текстом, як монолог. Без милоти, без фільтрів, без “Ну ти молодець, звісно ж”. Тільки жорстко, влучно й так, щоб смішно аж до сліз. Уяви, що ти roast-комік, а я — зірка, яку всі терплять і ніхто не шкодує. Вперед!
Просто крута прожарка 🤫🤯
Я скидаю який знайшла цікавий 😃
Просто крута прожарка 🤫🤯
Анти-анонім• 06 мая в 23:49
1. на основі наших з тобою переписок, намалюй будь ласка портрет, якою ти мене бачиш
2. зараз, коли ти памʼятаєш всі наші бесіди, підсвіти мені 5 моїх сліпих зон
Мама фіфті цента
• 07 мая в 01:10
Ответ дляСама не знаю
ПромПти
Можете ввести і так, в чому проблема 😅
Мама фіфті цента
• 07 мая в 01:14
Ответ дляАнти-анонім
Спробую дякую) Я збираю різні, і багато по психології і різних темах. Бачу тут не зайшло людям
Анти-анонім• 07 мая в 01:18
Ответ дляМама фіфті цента
про сліпі зони мені прям дуже сподобалось.
Сама не знаю• 07 мая в 01:48
Ответ дляМама фіфті цента
Я б зрозуміла, якби ви на linkendin шукали цікаві промпти у ШІ-ентузіастів, а на кідстафі - так собі ідея.
Щоб не думали, що тут всі дуже темні, ось вам бібліотека промптів від anthropic
Недавно знайшла, парочку спробувала, без вау, але може бути
Мама фіфті цента
• 07 мая в 07:55
Ответ дляСама не знаю
Мабуть) Вдячна вам 😊
Админко• 07 мая в 15:43
Ответ дляМама фіфті цента
Мабуть) Вдячна вам 😊
Авторе, а я вам вдячна. Посміялась))) якщо є ще щось - пишіть)
Мама фіфті цента
• 07 мая в 16:13
Ответ дляАдминко
Так, я теж зацінила 😃
Маю ще на психологічну тематику і один на нумерологію)