Після кесаревого пройшло чотири місяці. Почалися місячні. Просто ллє кров,прокладка,тампон,кров ллє і ще й постіль брудна. Скажіть,будь ласка,це норма для перших місячних пцслят пологів ?
Куда_бежать• 07 мая в 01:57
Не норма. Это может быть маточное кровотечение. Позвоните в скорую проконсультируйтесь.
Чемна панночка• 07 мая в 02:02
Може бути що завгодно. Якщо вас заливає зараз, випийте ампулу канавіту, якщо зі згортанням крові нема проблем. І треба УЗД зробити, з ним до лікаря.
Ну і прикиньте, чи нема маткової кровотечі, бо це не жарти.
Стефанія• 07 мая в 03:16
Кесарево было более 2 лет назад! Месячный как вы пишите, первый день нужно было и прокладку и тампон носить. Сейчас уже больше в норму прихожу, но первый день все равно сильно обильный.
Баба Йога• 07 мая в 05:25
Якщо у вас за кожну годину нова прокладка повна, то це кровотеча. Викликайте швидку.
Ответ дляЧемна панночка
Дякую
Ответ дляБаба Йога
Не кожну годину,але тампон і прокладка повні
Баба Йога• 07 мая в 10:58
Ответ дляНаташа 87ф
То ясно, що будуть повні. Тут цікавить швидкість їх наповнення. За пів дня - норм, за годину - кровотеча.
Ответ дляБаба Йога
Приблизно за години 3
Баба Йога• 07 мая в 11:17
Ответ дляНаташа 87ф
Приблизно за години 3
Якщо перший день-два, то норм.
ЧупакабраЗеБест• 07 мая в 11:18
Ответ дляНаташа 87ф
как вы? я при таком бежала в роддом.