из желе я• 07 мая в 09:39

Комбінезони для фітнесу … ну треш

Шукаю комбінезон в спортзал. І вже просто зла невистачає. Майже 90% з відкритою спиною. Для кого їх шиють? Не всі дівчата мають груди 0-2 розміру. А від 3+ не можливо займатися без бюстгальтера . Але ж під відкриту спину його не вдягнеш. Та і взагалі , от для чого в залі гола спина? Щоб чужий піт з лавочок нею витирати?
Порадьте де можна знайти нормальний комбінезон для спорту а не для зйому?
СамавиховуюКота• 07 мая в 09:41
В чем проблема одеть под низ спортивный бюстгальтер?
Грибной_Дождик• 07 мая в 09:41
как вы планируете надевать комбинезон цельный?
через что?
и почему не купить верх и низ отдельно
Замріяна• 07 мая в 09:41
В спортивных магазинах типа все для танца.
КараПузовна• 07 мая в 09:42
https://nova-vega.com/sportyvnyi-zhinochyi-kombine...
Замріяна• 07 мая в 09:42
Ответ дляГрибной_Дождик
через что?
и почему не купить верх и низ отдельно
Ну у вас и вопросы))) как одевать комбинезон, через что
Сонячний день• 07 мая в 09:42
Купите футболку и леггинсы🤌🏻
КапитанльнаЯ• 07 мая в 09:42
Може не то шо шукаєте але подивіться
Бо сама шукала більш закриті але на на блискавці по грудях
Донька подруги• 07 мая в 09:42
У меня Nike и designed for fitness там уже верх спортивный топ и лиф не нужен , посмотрите их много сейчас
Грибной_Дождик• 07 мая в 09:43
Ответ дляЗамріяна
а ну, накидайте варианты - через горло втащить свою тушку или левый рукав
Срочнокпсихологу• 07 мая в 09:43
В чому проблема в футболці займатися й лосинах?
Замріяна• 07 мая в 09:44
Ответ дляГрибной_Дождик
Вы свою «тушку» через что хотите через то и «втащивайте». Вопросы из категории детский сад)
Грибной_Дождик• 07 мая в 09:44
Ответ дляЗамріяна
то есть ни одного варианта?
автор из желе я • 07 мая в 09:45
Ответ дляСамавиховуюКота
Виглядатиме як шопопало.
А в чому проблема шити нормальні моделі ?
автор из желе я • 07 мая в 09:47
Ответ дляГрибной_Дождик
через что?
и почему не купить верх и низ отдельно
Ну от є на блискавці спереду або ззаду. Але в тих інша проблема - мікрошорти 🤣
СамавиховуюКота• 07 мая в 09:47
Ответ дляиз желе я
Виглядатиме як шопопало.
А вы в зал идете красоваться или заниматься? Если хороший спортивный бюст, будет норм смотреться.
Зачем вам именно комбез? Купить отдельно и не будет проблем с бюстом.
Пузата Хата• 07 мая в 09:48
Ну вот для 0-2 и шьют, кому неудобно - покупает топ и леггинсы
Пенек Возмездия• 07 мая в 09:49
Ответ дляКапитанльнаЯ
Може не то шо шукаєте але подивіться
Марля
КапитанльнаЯ• 07 мая в 09:49
Ответ дляПенек Возмездия
Марля
Пробачте я не зрозуміла ваш допис
Сладко-соленая• 07 мая в 09:50
Можете глянути в магазині типу dance-shop або інших, де продається одяг для танців, там трапляються більш закриті тренувальні комбези, які застібаються в районі шиї і вдягаються через ноги
автор из желе я • 07 мая в 09:51
Ответ дляСамавиховуюКота
В тому і справа що я ходжу займатися а не світити оголеними частинами тіла .
Футболки з лосінами маю в них і ходжу. Але колись у мене був суцільний нормальний комбінезон - закрита спина і нормальної довжини велосипедки і це було мегазручно. Тому хотіла купити щось подібне а виявилось що зараз то проблема. Всі комбінезони такі наче для людей « у пошуку» 🤣
автор из желе я • 07 мая в 09:52
Ответ дляКапитанльнаЯ
Може не то шо шукаєте але подивіться
О. Дякую 🤗
12 галюцинаций• 07 мая в 09:56
Ответ дляКараПузовна
Какая стремная модель, как кинтавр Херон посмотришь на нее и никакого комбеза не захочешь
Незламна Україна• 07 мая в 10:02
Я теж подумаю про комбінезон, бо на планках-собаках-мостах футболка мотиляється, закриваючи обличчя.
Але, так вони трохи відверті.
Зараз все скажу• 07 мая в 10:04
Ответ дляКапитанльнаЯ
Може не то шо шукаєте але подивіться
З такою фігурою можна в зал не ходити.
КапитанльнаЯ• 07 мая в 10:06
Ответ дляЗараз все скажу
З такою фігурою можна в зал не ходити.
Підтримувати може теж треба
Я була струнка завжди, після 40 липне жирок)))
Мене смішить коли утягуючу білизну такі худі показують, дивіться як круто втягує, у тебе нема що таким втягувати)))
Каяспер• 07 мая в 10:07
Вот пожалуйста. Размеры с и л в наличии
Зараз все скажу• 07 мая в 10:08
Ответ дляКапитанльнаЯ
Підтримувати може теж треба
Ну от, я уявила його на своєму пузі після кесарева і на прийомі АД. Відчуття, що це не для спорту, а для флірту створено
КинДза• 07 мая в 10:25
Я находила в инсте под разными брендами, и с закрытой спиной, и с рукавами, а потом то же на Али в несколько раз дешевле. Еще есть у Giulia недорогие, у меня от них лосины, нравятся
Моя улюблена страшко• 07 мая в 10:41
Ответ для12 галюцинаций
То все поза. Якраз для людей у пошуку. Може сама річ і не погана.
СамавиховуюКота• 07 мая в 11:44
Ответ дляНезламна Україна
Але, так вони трохи відверті.
Я хожу в лосинах и майке в обтяжку, она не задирается и не мешает