lilul990• 07 мая 2025

Іра Верещук, давно пора всіх прижучити!

Сидите по своїм зручним хатам і диванам і возмущаєтесь, що готовими до війни мають бути всі. А шо ви хотіли? Вірити в зсу і тримати економічний фронт? Смішні

Чому вас має хтось захищати? Самі себе і своє майно захищайте
Seehund• 07 мая 2025
Ок.

Nadiaaaa• 07 мая 2025
Вона хоче вигнати і тих, хто тут ще залишається???
Кошкина мать• 07 мая 2025
Роздуваєте срач? Тема написана дуже провокативно
Popeye the Sailor• 07 мая 2025
Отличный план. Границы, ирка, открывай
Vita_Nikita• 07 мая 2025
Ответ для Кошкина мать
Оно то из Польши виднее,кто куда и кому чего должен
Касабланка8888• 07 мая 2025
Сейчас мальчиков вывозят, ну так поедут ещё и девочки к тем мальчикам. Останутся те, кто уже не даст потомства. Делов - то!
Кошкина мать• 07 мая 2025
Ответ дляVita_Nikita
А хто в Польщі? Автор?

автор lilul990 • 07 мая 2025
Ответ дляVita_Nikita
Я написала: ласкаво просимо до нас у Польщу, набір на червень триває. Полігони і найкращі польські інструктори. Приїдете?
Vita_Nikita• 07 мая 2025
Ответ для Кошкина мать
А хто в Польщі? Автор?
Ну,а кто
чаревна• 07 мая 2025
Мне нравится как говорили наши котики молодцы, а теперь когда котикам нужна помощь на фронте. Пишут нетрогайте чужих мужчин.
Так и вы не пишите наши котики, котики не ваши, а чужие!
Vesy• 07 мая 2025
Думаете эту тему не закроют? Предыдущую как-то быстро закрыли ))) По теме - нашу семью защищать не нужно.
Vita_Nikita• 07 мая 2025
Ответ дляlilul990
На хер мне ваша Польша,давайте к нам в Харьков,тут будете плакатами махать и лозунги двигать
автор lilul990 • 07 мая 2025
Ответ длячаревна
Отож. Уже тошнить від тих котиків

Самі нічого робити не хочуть
КокоСина• 07 мая 2025
Ответ дляVesy
Чому ви хуйлу не скажете що вас захищати не потрібно? Він же вас , російско мовних прийшов захищати
автор lilul990 • 07 мая 2025
У Польщі вам проведуть гарний інструктаж і підготують за найвищими стандартами, все спорядження видадуть. І підете Харків захищати

Кому дати контакти?
Vesy• 07 мая 2025
Ответ дляКокоСина
И это шел 4-й год войны, а люди все думают, что дело в русском языке…
КокоСина• 07 мая 2025
Ответ дляVesy
Так хуйло про це каже в кожному своєму інтерв´ю
автор lilul990 • 07 мая 2025
Те шо пані Ірина анонсувала - ще у 22 році треба було робити. Нєфіг з війни було робити АТО 2.0
Гимли• 07 мая 2025
Ответ дляVesy
Если у людей мозгов не было никогда, то за 4 года они не появятся. Проще лозунгами орать на всех

Vesy• 07 мая 2025
Ответ дляКокоСина
Ну спросите у него почему он так говорит. И, наверное, из-за русского хотят ввести подготовку военную во Львовской области.
КокоСина• 07 мая 2025
Ответ дляVesy
Ви від питання не відходьте. Чому не кажете хуйлу що вас не потрібно захищати?
Кошкина мать• 07 мая 2025
Ответ дляVesy
Не захищайтесь, під час повітряних атак обов´язково попросіть, щоб біля все що летить у вашу сторону не збивали, бо вашу сім´ю захищати не треба
Vesy• 07 мая 2025
Ответ дляКокоСина
Удалено администрацией...
КокоСина• 07 мая 2025
Ответ дляVesy
Удалено администрацией...
Nadiaaaa• 07 мая 2025
лучше скажите, какие есть подробности этого нового бреда. Опять бюджетники будут отдуваться??
Nadiaaaa• 07 мая 2025
Ответ для Кошкина мать
ну сьогодні збивали, результат -2 людини у Києві
Vesy• 07 мая 2025
Ответ для Кошкина мать
Нам хватило сначала Донецка, потом Мариуполя. Не нужно мне рассказывать про все, что летит. Но я не хочу чтоб люди гибли и всех дальше отправляли на эту войну. Поэтому и говорю - нас защищать не нужно, если для этого нужно кого-то мобилизовать
Ana Fernandes• 07 мая 2025
Ответ дляlilul990

Кому дати контакти?
Почему сами не идёте?
lus_so• 07 мая 2025
Ну, тоді Іра верещучка встала і вийшла нафіг з 5-6 менеджерами, раз ми все маємо робити самі. Тільки от виходить, що як бюджет пилять - то іра, а як до діла то ми чомусь самі. Ви там визначтеся вже, хто кому шо.
AnnaOst• 07 мая 2025
А тим часом в понеділок прем´єр Чехії сказав що в червні ЄС буде мати велику дискусію і, можливо, визначиться з подальшим статусом українських біженців. Якщо приймуть зміни до детективи про статус тимчасових резидентів, які розробили в 23 році, то буде ясно що Україну злили остаточно. Ну або до того часу підпишуть якесь припинення вогню